www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ZDJĘCIA (Strona 15) (262397 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-30 22:01
Sprawdziłem u siebie w nagłówku tego zdjęcia , zostało zrobione 12 maja o 16:43. Aparatem analogowym też można świetne zdjęcia robić. Interesuję się fotografowaniem od podstawówki i już wtedy udało mi się zrobić kilka ciekawych fotek. Czarno- białe mają swój urok :-) a jak się pokombinuje z głębią ostrości i odcieniami czerni i szarości to już Ho ! Ho !
                                                                                  Waldi.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-31 09:00
Wiesz ze ta złota godzina w fotografii jest przy wschodzie i zachodzie słonca wiec twoje zdjecie to ewenement.:-)czarno-białe maja ten klimat jakich cyfrowka nie stworzy,to tak jak z płytami cd i winylami.A probowałes sepii?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-31 09:11
Owszem , ale sepia to tak raczej z nostalgią mi się kojarzy i tak trochę " dołująca" jest. A ja wolę coś pełnego życia i tej opcji ( sepii) nie ustawiam. :-)
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-03-31 09:24
Easyrider zawiodłam sie na Tobie po co kumasz sie z wrogiem i to takim faceto-kobietą?
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-03-31 09:41
Dała bys juz spokoj.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-03-31 10:28
Sam wywoływałes zdjęcia?ja kiedys tak ale pozniej zabrakło czasu i do dzisiaj w szufladzie lezy kilka rolek.jak wkleisz u wzetki jakies ciekawe daj znac,z przyjemnoscia obejrze.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-31 10:38
W szkole średniej mieszkałem w internacie w jednym pokoju z kolegą który wywoływania filmów i zdjęć mnie nauczył. Mieliśmy tam szkolną ciemnię i często nocami z nim tam "pracowałem". Miałem fajnie bo jako osoba robiąca dobre zdjęcia byłem zapraszany na różne internetowe imprezki ( urodzinki i nie tylko), potem te fotki zainteresowanym za drobne sumy odsprzedawałem. Z tego miałem na klisze, odczynniki i papier oraz troszkę dla siebie :-). Kiedyś w nocy w ciemni zaliczyliśmy z kolegą dużą wpadkę bo nakrył nas dyrektor szkoły a my w trakcie suszenia zdjęć byliśmy. Oczywiście  te fotki go bardzo zainteresowały a tam - wiadomo jak to młodzież pozuje, z papierosem w ustach i butelką w ręku. Ale rozeszło się po kościach.
Jak będą nowe fotki dam znać ale w międzyczasie możesz tam w wątku dla nielogowanych poczytać : Czwartą część trylogii ) którą piszemy. Gdybyś kilka linijek dopisał to byłoby świetnie :-).
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-10 17:20
Tadek myslałem ze dałes zakopane a tu nic.Wielokropek fajne obłoki ,to pierwsze najlepsze podejrzałem albo jak mowi moja Tesciowa"kuknąłem":-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-17 11:04
Tadeusz ociągasz sie.:-)Wzk ogladałes ostatnio 'Kanał"?;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-17 12:15
                Serwus Easyrider  :-)

  Wiem ,że to aluzja do zdjęcia. Ale podsunąłeś mi dobry pomysł. W wolnej chwili obejrzę sobie ponownie " Kanał" A Wajdy :-)
Wkleję tam dzisiaj coś świeżego
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-17 19:59
Film ciężki, ciemny, realistyczny :-(
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-04-17 21:26
Fakt ale piękny nie przerysowany.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-18 19:01
Zgadzam się :-) Każdy Polak i kinoman powinien go obejrzeć.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-18 19:27
I dzięki sugestii Easyridera wczoraj ten film obejrzałem. Och te młode twarze aktorów, A Mikulski jaki szczawik. Aż się wierzyć nie chce.........
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-18 19:38
A fabuła?!
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-18 19:40
Typowo wojenna. Co tu dużo pisać, taka raczej dla facetów.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-18 19:44

>taka raczej dla facetów.<


Fajnie, jestem "facet" :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-18 19:46
Oj -figlara z Ciebie ! :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-18 19:49
W z K teraz powinieneś obejrzeć film "Paragon gola"
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-18 19:54
Może i na  ten film przyjdzie czas ale w planie na razie mam inne. A wszystkie albo koniec lat 60-tych albo początek 70-tych. Tam są prawdziwe perełki naszego kina .
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-18 20:02
WzK rozumiem o co Ci chodziło. Jednak uważam, że film nie ma ograniczeń typu: dla facetów czy kobiet. Nie przepadam za romansami na których babki płaczą :-)
Włącz "ignoruj" dla wielokropka, stworek nie zna się na filmach i muzie ale to taki typ, który wszędzie wsadzi swoje 3 grosze i chce być ważny.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-04-18 20:08
Jolu- myślę, że każdy ma prawo do swojego zdania. Jeśli tylko nie przekracza granic przyzwoitości. A w wypowiedziach Wielokropka nic mnie nie razi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-18 20:18
No to przeczytaj jeszcze raz co napisał! Połącz to z filmem, o ile oglądałeś "Paragon gola". Jeśli nie to obejrzyj i wyciągnij wnioski z postu wielokropka/walpoza :-(
On z Ciebie kpi!
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-04-19 09:54
Jola przeciez wielokropek i WzK to koledzy z jednej ławki!!!!
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-04-19 10:12
A przed nami była ławka gdzie siedziała Jola z kobietką i tadeusz po środku :-)  jakoś tak pani nauczycielka ją określała tę ławkę przed nami, zapomniałem, ale to było jakby koń z dużymi uszami czy jakoś tak ;-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-06 11:49 Zmieniony 2015-05-06 12:04
WzK nygusisz sie cos.:-)Luknąłem do zdjec a tam wciaz jakis dziob wystaje.:-)))))))))

Dziękuje dobremu człowiekowi za wskazanie błedu.:-))
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-06 13:02
Ostatnio jestem bardzo zaabsorbowany zajęciami domowymi. Nie mam czasu na foto przyjemności. Ale jak się ogarnę to......
                                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-12 14:24 Zmieniony 2015-05-12 14:26
           Serwus :-)
   Easy , zmobilizowałeś mnie i ruszyłem dzisiaj na rowerze w teren. Trochę popstrykałem i zapraszam do oglądania:
Proszę, czytajcie opisy na dole zdjęć :-)
                                                              Waldi
http://www.czas1pora2.fora.pl/viewgallery.php
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2015-05-12 17:32
Piękne zdjęcia.Może się zmobilizuję i też pojadę rowerem z aparatem?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-12 19:32
Jak sobie przypominam, to te Twoje plenerowe przyjemnie się oglądało (nie wspomnę tych o rękodzielnictwie ;-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-19 08:10
Waldi owocna wycieczka.:-)Dokąd te tory prowadza?i ta śluza.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 08:27
Te tory to cała historia.
Kiedyś jeździł po niej taki pociąg rodem z Dzikiego Zachodu ( dosłownie, wagony typowe kowbojki). Nazywaliśmy go Paulinką ( nie wiem skąd to się wzięło). Miał zawsze 2 wagony a jeździł z taką prędkością, że można było z pierwszego wysiąść, nazbierać grzybów i wsiąść do drugiego. W czasach gdy zaczęto budować elektrownię jądrową w Żarnowcu to ją  zelektryfikowano. Ale szybko budowę zakończono i rozciągnięte druty z obawy przed złomiarzami zdjęto. Mało tego, że rozkradziono ten żelazny most to jeszcze złomiarze poprzewracali betonowe słupy i je porozbijali w drony mak. Obecnie jak widać ta linia kompletnie dziczeje. 
Śluza jest na rzece Redzie a dokładnie na jej nizinnym odcinku, który w XIX wieku uregulowano i przebudowano na formę kanału. Pływały po nim barki od jeziora wożące margiel do cementowni , surowiec do produkcji białego cementu. Jest to tzw,fachowo śluza ulgi, bo właściwa większa znajduje się na terenie tejże cementowni. Jest tam też nieduża elektrownia wodna.
Kiedy doczekam się oglądania Twoich fotek ?
                                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-19 10:35
jak kupie porzadny aparat nie cyfrowy.

Po Bieszczadach tez taka kolejka jezdziła z taka zawrotna predkoscia a jakie widoki.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 13:50
Serwus :-)
Byłem na kolejnym " rowerkowaniu" i 8 nowych zdjęć dodałem. Zapraszam do oglądania. Opisy na dole zdjęć. :-)
http://www.czas1pora2.fora.pl/viewgallery.php
                                                             Waldi.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 14:41
WzK tutaj też można i wklejają zdjęcia. Jeszcze trochę i pomyślę, że to taka kryptoreklama tamtego forum ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 14:43
Tam mam dużo łatwiej i szybciej. 10-zdjęć w kilka minut wklejam, nie muszę ich zmniejszać ani innych operacji robić.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 14:47
To super :-)
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-31 14:10
WzK dowiedziałes sie co to za zwierzęta?Ostatnie to świnka wietnamska na moje oko.
Szukam czegos na kształt albumu sam nie wiem czego do przechowywania pendrive mam ich troche zeby mozna było troche opisac bez odpalania laptopa i zaglądania do nich,wiecie co to moze sie nadać szukam na allegro ale nie wiem czego szukac.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-31 15:18
                            Serwus :-)
To, że to świnka wietnamska wiedziałem od samego początku. Zresztą tak zdjęcie podpisałem. Natomiast w sprawie tych drugich zrobiłem internetowe śledztwo i okazało się , że to owce kameruńskie. One są znacznie mniejsze od naszych bo to miniatury wielkości średnich psów. Zdjęcia tego niestety nie ukazują.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Owca_kameru%C5%84ska
                                                     Waldi.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-06-29 19:17
WzK fajny spacer ,gdzie jest ten pałacyk i ta wata?:-)Waldek z Poznania straszna fota .
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-06-29 20:42
Mnie też poraziło okrucieństwo na tej fotce. To nie wyobrażalne , a tego w necie jest więcej. Rozmawiamy o tym. milcząc. Nad takim obrazem ne można przejść obojętnie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-06-29 21:21

>gdzie jest ten pałacyk <


W Wejherowie. ten pałac i przyległy park był własnością ostatniego z magnackich właścicieli Wejherowa hrabiego Keyserlingka. Kupił miasto w 1796 roku . A wcześniej należało ono między innymi do Wejherów, Sobieskiego a także do Radziwiłła. Oczywiście wszystko się zmieniało w parku ale te stawy to zasługa Keyserlingka.
W ostatnich latach między innymi dzięki pieniądzom UE park został zrewilitazowany. Pałac od frontu wygląda lepiej. :-)
                    Waldi.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-09 20:03
           Serwus :-)
Zapraszam do obejrzenia zdjęć z mojej dzisiejszej wycieczki. Opisy na dole fotek. :-) Komentarze mile widziane. Galerii dałem tytuł Gdańsk inne spojrzenie. :-)
http://www.czas1pora2.fora.pl/viewimage.php?i=1552
                                      Waldi
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-08-10 19:41
No a gdzie mój "przystojniak" Neptun? ;-)

Matko... to chyba Wełtawa? Trochę brudna jak zawsze ;-) Może jedź na Westerplatte - nie tak daleko - czerwone chodzą ;-) Tata ma zakopane gdzieś autografy jeszcze żywych uczestników - ciekawa jestem jak tam jest teraz :-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-08-10 19:56

>to chyba Wełtawa? <


A jednak Motława. To taka jedna z odnóg delty Wisły. :-) Brudna była rzeczywiście, bo posucha.
                    Waldi.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-08-10 20:57
Jak zwał tak zwał ;-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / ZDJĘCIA (Strona 15) (262397 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill