www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / List otwarty do Administracji Forum. (35023 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor Valkiria Dodany 2013-04-23 19:37
Proszę o zdecydowaną interwencję w sprawie ubliżania,naśmiewania ,naigrywania się przez Użytkownika REA.Jej stosunek do Forumowiczów jest co  najmniej haniebny,żeby nie powiedzieć chamski,łamiący wszelkie zasady kultury i życia w grupie.Wulgarne,obrażające teksty nie dotyczą tylko Piszących,ale także ich rodzin,dzieci,rodziców.
Jak długo można jeszcze znosić jej niewybredne komentarze odnośnie wieku,stanu zdrowia czy miejsca zamieszkania? Jak długo każdy,kto chciałby tu pisac,będzie odchodził,bo brzydzi sie  czytając te oszczerstwa i potwarze Rea?
Na cóż regulamin Forum skoro jest notorycznie łamany i nie przestrzegany?

    
        Z poważaniem Valkiria.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-23 19:48
PODPISUJE SIE POD KAZDYM SŁOWEM VAL,ADMINIE WEZ COS Z TYM ZROB W KONCU!!!LUDZIE NIE SPIEPRZAJA STAD  BO NIE LUBIA TU BYC TYLKO PRZEZ TAKIE MEDZIORSTWO JAK TEN REALNY BABOL.
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-24 01:32
Staruszka123 chyba żartujesz? Twoje wyczyny nie były lepsze od tej REAlnej ściery a może szmaty , może pamięć Ciebie zawodzi . Nie będę przypominał Waszych jazd po Norbim.
Choć trzeba przyznać że w Twoich postach dużo zmieniło się na lepsze.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-23 19:49
Zdecydowanie popieram, ponieważ zgłaszając post, zgłosiłam również sugestię zabanowania nicka Rea.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-23 19:50
I SŁUSZNIE CIACHO!!! W KUPIE SIŁA!JEDYNIE TAK MOZECIE BYC SIŁA,WSZYSCY RAZEM.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-23 19:54
Mam też  nadzieję, że IP tego nicka admini zapamiętają na tyle, żeby uNIEmożliwić mu (temu nickowi) pisanie na nowo z innego nicka.
Celowo używam określenie nick, bo z człowieczeństwem na forum ma ten nick niewiele wspólnego. Pozdrówka.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-04-23 20:11
Nigdy nie używam wielu nicków prababciu nikogo :-)
A staruszka jak to PS. już niedługo da innym popalić - zawsze się gdzieś podczepi :-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-27 19:21
w-zetko... Jako admin wielu stron i for, wiem, że można zbanować osobę na IP, na nick, można wyrzucić użytkownika ze strony/bądź forum przez skasowanie lub zdezaktualizowanie jego konta, na www.forumunorbiego.cba.pl mam ustawione, aktualizowanie nowych kont przez admina... a www.unorbiego.cba.pl i na www.isponnews.cba.pl można się zarejestrować bez przeszkód, na stronie można także skorzystać z forum zwane forum dyskusyjne www.isponnews.cba.pl/forum
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-27 20:20
Tak, admin to władza. Są fora, gdzie admin może wchodzić w post piszącego i go dowolnie zmienić.:-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-27 22:12 Zmieniony 2013-04-27 22:40
tak, może, wszędzie tak jest, nawet tu... Może też blokować funkcje... np mogę pokazać jakie funkcje są tu zablokowane, oto one:
tekst   formatuje tekst jako pogrubiony  Dostępna
tekst   formatuje tekst jako pochylony (kursywa)    Dostępna
tekst   formatuje tekst jako nieproporcjonalny  Dostępna
[img]adres[/img]   dołącza obrazek (jeśli funkcja ta jest dostępna) Zablokowana...
[url]adres[/url]   tworzy link do adresu   Dostępna
[url=adres]opis[/url]   tworzy link z opisem do adresu   Dostępna
[img]address[/img]   zamieaszczenie zewnętrznego obrazu (jeśli opcja dostępna) Zablokowana
[img]plik[/img]   zamieszczenie załączonego obrazu   Zablokowana
[img thb]plik[/img]   zamieszczenie załączonej miniatury obrazu (jeśli opcja dostępna)  Zablokowana
Emotikony

Emotikony wyświetlane jako obrazki (jeśli funkcja jest dostępna): :-) :-D ;-) :-( :-o :-p
Cytowanie

Forum umożliwia cytowanie czyjejś wypowiedzi. Aby zacytować kogoć, wystarczy skopiować i wkleić linię tekstu z orygilanego posta i umieścić na początku znak >. Pozwoli to oznaczyć tekst innym kolorem. Proszę nie cytować więcej tekstu niż jest to potrzebne do kontekstu wiadomości.  Dostępna...

A jeszcze na moich forach są funkcje:
[youtube]link filmu[/youtube] Dostępna...
[audiowrzuta]link audio[/audiowrzuta] Dostępna...
[pino]link filmu[/pino] Dostępna...
[wrzuta-film]link fimu[/wrzuta-film] Dostępna...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-28 00:42
Norbi, szczerze Ci powiem , dobrze że tu nie ma obrazków, zdjęć itp rzeczy. Jest słowo pisane. Wiem że czasami trzeba coś pokazać na zdjęciu , bo słowami nie da się opisać. Niektórzy już to opanowali, mniej zdolni tacy jak ja jeszcze się uczą pokazania zdjęcia czy strony. Ale można.
Ty znalazłeś możliwość czytania postu.
Jednym słowem , można.
Czy wszystkie fora muszą wyglądać tak samo?
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-28 01:06
Walduś, mi chodziło o to, aby każdy mógł  wstawić zdjęcie, film z barierami budowlanymi, przecież integracja się zajmuje barierami... Wiem także, że można w danym wątku zrobić te media, a w pozostałych zablokować...  Chyba że integracja działa na niby z tymi barierami, tak jak działa na niby w sprawie pracy dla niepełnosprawnych???
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-28 01:13 Zmieniony 2013-04-28 01:16
Ok, Norbi . Chyba Ty potrafisz umieścić w barierach link do filmu?

Ps. Umieściłem w wątku "Polska to dziwny kraj." Wpis dla Ciebie i Amaliana
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-28 01:23 Zmieniony 2013-04-28 01:27
Tak, umiem wklejać linki, lecz wg mnie to lepiej wpływa na wyobraźnie oglądając zdjęcia bądź film lub naciśnie się na "guzik" i słucha się tekstu napisanego (lektora) w poście z możliwością śledzenia go bez potrzeby skakania, ze strony na stronę....  
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-29 11:16
NORBI TO CHYBA NIE MIEJSCE DO TWOICH PRETENSJI,TAKTU CHŁOPIE ZDZIEBKO!!!!!!!!!!

A TAK NA MARGINESIE,NIE ZAUWAZYŁES ZE WALDUS CIE PODKRECA I POD WASEM SIE SMIEJE????
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-29 17:11
Walduś jest fajny chłop... Więc, nie obrażaj go... Straruszko kochana, nie uda ci się przekręcić mnie przeciwko tym, którzy dobrze i rzeczowo piszą... Nie tędy droga... Nie idźcie tą drogą...  Mawiał A. Kwaśniewski, i miał rację...
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-04-23 20:08
A czyich to? :-) Nie mów w liczbie mnogiej - mów za siebie "połeetko". 2 osoby w tym jedna ps. i nicki tych samych czyli fantomy? Szczere gratulacje - nic tak nie boli jak prawda :-)
Jednak nie z mojego powodu odeszło sporo osób z forum - realnych - nie z mnogimi nickami 1 szt. Świetny kabaret. Należy pamiętać - no tutaj piszący tego się nie nauczą - nie zaczepiaj, nie szczyp, nie bądź złośliwcem - inni też potrafią, ale przynajmniej się z tego śmieją :-) PRAWDA TO NIE OSZCZERSTWO. SAMA PISAŁAŚ TAK O SOBIE :-) MOŻE POCZYTAJ?
W GRUPIE TO RACZEJ W REALU SIĘ ŻYJE.
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2013-04-23 21:05
Administracjo dodam jeszcze do listu Valkirii ,ze nie mozna takiego zachowania dłuzej tolerowac ani usprawiedliwiac ani chorobą,ani złym samopoczuciem ani widzimisiem Rea.

Val brawa za odwage!!!
Nadrzędny Autor Kundzia Dodany 2013-04-23 21:33
ja również podpisuję sie pod tą prośbą
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2013-04-23 22:05
Zdecydowanie podpisuję się pod listem Valkirii ale również pod postami wielu osób, które uczestniczą w tym Forum.
Od dawna nie czytam postów jej autorstwa ale po dyskusji i odpowiedziach wielu osób wnioskuję, że frustracja i nienawiść do ludzi nie opuszcza tego nieszczęśliwego stworzenia.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-04-24 07:10
Całkowicie zgadzam się z tym co opisuje Valkiria. Kreatywna krytyka na dany temat,
wypowiadanie własnego zdania w temacie jak najbardziej ,
ale ciągłe "wycieczki " słowne do rodzin forumowiczów i obrażanie ich , wytykanie że ktoś On , etc -
-jest niedopuszczalne i godne potępienia .
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-04-24 10:58 Zmieniony 2013-04-24 11:01
Można się nie zgadzać, ale to co pokazuje ta pani nie uchodzi . To jest wulgarne i poniżej poziomu morza . Takie przypadki trzeba leczyć . Internet jest tak zasobny w wiedzę, więc jest nadzieja . To forum leczy nas z kompleksów, ale ten przypadek( pani, pan) potrzebuje opieki bliskich(fizycznie) osób   Dzisiaj jestem do ... :-( - ale za chwilkę będę na chodzie ;-).. Pozdrawiam z rana :-).
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-25 19:03
Oj Nauta, a ja myślałam żeś facet :-(
Na tym forum jednak wszystko jest względne - przykre - mimo wszystko znam jednego o.n. - na wózku, który jest prawdziwym mężczyzną.

Tak bardzo potrzebowałam w pracy chociaż 1 osoby o.n. żywej i gów..zik. Kurde najbardziej zawódł mnie NUTA, ALE CHYBA TO KOBITKA - TAK JAKOŚ Z TYCH WIERSZYKÓW WYNIKA - SMUTNE :-( wiem, że dla Was też mimo, że nic nie piszecie :-( obraził się w spr. oceny choroby? to jest niestety prawda :-(
GŁUPIA CÓRTKA MOJEJ KUMPELI TAKIEGO KOCHA I CHCE WYJŚĆ ZA MĄŻ - ROZPACZ I WALKA!
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2013-04-26 08:04
OJ REA, REA , ŻAL MI CIĘ

żenujące

z braku czasu zostawię bez komentarza , może później .;-))))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-26 08:20
Nauta, zostaw, czy z rzepem przy bucie też rozmawiasz? :-))))))
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-24 11:03
ja też podpisuję się pod tym listem...
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2013-04-24 11:57
Podpisuje się pod prośbą, w pełni popieram ten apel, interwencję.
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-24 12:09
Witajcie wszyscy dawno nie widziani, mam nadzieję, że administracja powiadomi nas, co postanowiła. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-04-24 12:12
Wydawało mi się, że już pisałem w tym temacie, więc nie będę pisał, żeby się nie powtarzać . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2013-04-25 16:23
Mnie też się w przeszłości oberwało i choć nie przywiązywałem wówczas do tego uwagi, tak dzisiaj twierdzę, że co za dużo - to niezdrowo.
Dlatego podpisuję się pod tym.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-25 18:36
Podpisuj się dzidziu, podpisuj, na ciebie też przyjdzie pora :-)
PRZECIEŻ WY WSZYSCY SIEBIE NAWZAJEM NIENAWIDZICIE - MAŁO TU FORUMOWICZÓW- NICKI WIELOKROTNE TEJ SAMEJ OSOBY :-(
JA przynajmniej mogę poprosić męża, aby pow. takiemu walpozowi czy innemu tadeuszowi/zecie N- AUT - SPADAJ SZUKAJ KASY W ŚMIETNIKU :-) a WY - A  WŁAŚCIWIE TY???
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-25 18:46
Nie jesteście grupą "reprezentatywną". Czyli taką jaką należy brać pod uwagę, jeśli chodzi o o.n.
Moi niemili wy jesteście wybrykami natury i nikt waszego zdania i was ni bierze pod uwagę i SŁUSZNIE :-)

POZA TYM, PRACA DOKTORSKA JUŻ ZROBIONA :-) Ja głupie testy olałam - real to jest to !!!

Jeszcze jedno - dałam cynk staruszce jak pluła na biednego Norbiego i udaje, że coś kończy i czymś się zajmuje :-( Ona tylko na miejscu musi pampersy z gównami zmieniać - ktoś to musi robić :-( 
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-25 19:06

> POZA TYM, PRACA DOKTORSKA JUŻ ZROBIONA (...) Ja głupie testy olałam - real to jest to !!!


Tak się asekuruje ktoś, kto się bana spodziewa i chciałby wyjść z twarzą.
Tylko tyle napiszę. Możesz do siebie mówić dalej. Nie zasługujesz, aby z Tobą rozmawiać.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-04-25 19:15
Alle dałaś czadu W-zecie :-) może za nim napiszesz na forum to pomyślisz? Hę? Jesteś zbyt króciutko na forum żeby się szarogęsić - nikt cię nie zapraszał :-( Taka mądra, tak czytata info w necie i nic nie rozumie - babuleńko spadaj od młodych!!! My CIĘ NIE CHCEMY - ZNAJDŹ FORUM DLA STARYCH PLOTKARSKICH BAB!!!
Nadrzędny Autor REA Dodany 2013-04-25 19:21
I tak poza tym, ja z tobą w-zecie nie rozmawiam. Ty ze mną rozmawiać próbujesz, ja cię olewam - nie widzisz? Oj Źle z tobą i ban, a może nie? Leje na to bo i tak z Takimi nie piszę już  od dawna :-) PRZESTAŃ MNIE ZACZEPIAĆ!!! DLA MNIE JESTEŚ NIKT!
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2013-04-25 19:05
A za kogo się uważasz w swoich marzeniach???
odp. do głupiej w-zet - prześpij się babciu!
Nadrzędny Autor bonafides Dodany 2013-04-26 12:02 Zmieniony 2013-04-26 12:28
Podpisuję się pod Petycją Valkirii. Zwracam uwagę adminom, iż są odpowiedzialni za umieszczane posty, oraz osoby piszące je. Jednoczesnie informuję, że jesli osoba pod nickiem Rea nie zaprzestanie swoich imperynencji, obrazania forumowiczów, złożę oficjalne zawiadomienie do Okręgowej Prokuratury w Warszawie p/ko stronie "Niepełnosprawni .pl", oraz REI.
Nadmieniam, że w internecie nikt nie jest anonimowy, a kazda osoba, która narusza dobre imię, obraża, osmiesza inne osoby podlega karze pozbawienia wolności do lat 5.

Jesli to przypomnienie nie odniesie skutek, poczynię wszelkie starania o ukaranie w/w osoby.

Ps. Rea, która podobno jest "wykształcona", powinna znac podstawowe reguły dobrego wychowania, oraz prawa obowiazujacego w naszym kraju.
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2013-04-26 14:17
Szanowni Państwo,
W oparciu o informacje od Państwa, przeanalizowaliśmy aktywność użytkownika/-czki REA. Zebrane materiały są wystarczające do zbanowania użytkownika/-czki REA, co też przed chwilą uczyniliśmy na czas określony. Jeśli zachowanie wciąż łamać będzie Regulamin Forum, konto REA zostanie usunięte na stałe.
Pozdrawiam,
Admin
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-04-26 14:23
Droga Administracjo,
w imieniu swoim i pozostałych Forumowiczów dziękuję za zrozumienie i zadziałanie.

Z poważaniem Valkiria.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-26 14:24
:-) Nooooooooo ;-))))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-26 18:54
Przychylam się do podziekowań za szybkie działanie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-26 23:26
ja też, to pierwszy rozsądny krok administracji...
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-28 08:45
Uważam że powinien nastać jakiś porządek na forum.
Niektórzy forumowicze są przykrzy i nie szanują innych nawzajem.
Wprawdzie mam tylko lekki stopień ale też jestem niepełnosprawna.
Większość forumowiczów z dłuższym stażem powinna wiedzieć że orzeczenia poza rentowe nie są przyznawane na podstawie faktycznego stanu zdrowia a głównie w oparciu o wiek, poziom wykształcenia, kwalifikacje oraz posiadane doświadczenie zawodowe. Właśnie na podstawie wspomnianych wskaźników dostałam lekki stopień na czas określony. Niestety na forum gdzie szukałam zrozumienia i wsparcia napotkałam odrzucenie a niektórzy wręcz zarzucają mi oszustwo twierdząc że jestem zdrowa i mam wygórowane oczekiwanie.
Popieram apel bo mierzi mnie to wzajemne przepychanie. Przecież jako osoby pokrzywdzone przez los powinniśmy się wspierać a nie atakować.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-28 10:05

> Niestety na forum gdzie szukałam zrozumienia i wsparcia napotkałam odrzucenie a niektórzy wręcz
> zarzucają mi oszustwo twierdząc że jestem zdrowa i mam wygórowane oczekiwanie.


Witaj Trolla po powrocie. Być może wynikało to z dużego zdziwienia, że wobec tylu kursów o szerokiej  tematyce i zakresie nie znalazłaś zatrudnienia. Może dlatego? Ale to nie rozmowa na ten wątek. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-28 11:59
Witaj trolciu:)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-06-18 15:14
REA  KOBIETO A W BOBROWYM PRZYODZIEWKU PRZYPOMINAM CI TEN WATEK KU PRZESTRODZE ON WCIAZ TU JEST.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-06-18 17:16
No właśnie. Niektórych nic nie jest w stanie nauczyć. Nałogi dokuczania ludziom w połączeniu z brakiem kultury osobistej, dają mieszankę wybuchową.:-)
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2013-06-18 17:40
Zgadza się,

>Nałogi dokuczania ludziom w połączeniu z brakiem kultury osobistej,<


czyli bez wątpliwości tyczy W- zetka i staruszka - ją jednak należy leczyć - kogo to jednak obchodzi, do puki kogoś nie zabije :-( 
Może o to chodzi. Później temat na lato, zastępczy ...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-07-13 09:31
ADMINISTRACJO,A JEDNAK POPEŁNIŁAS KARDYNALNY BŁAD.TERAZ WIDAC ZE DAWANIE SZANSY NA POPRAWE TO NAIWNOSC TRZA BYŁO OD RAZU USUNAC DELIKWENTA.
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-07-13 11:26

>N/N Autor TadeuszP Dodany 2013-07-13 11:15
>Staruszko! Ona jest w stanie przypisać sobie znajomość z każdym, kto potencjalnie mógłby być jej "sojusznikiem".
>Już się podlizywała Norbertowi, Rogalowi, Nachbarowi, Trolli, Lidii .... wymieniać dalej?
>I co? Kiedy okazało się, że też nie zgadzają się z jej zdaniem to nagle stali się: mendami, palantami, chamami itp. bardziej wulgarne określenia pozostawiam do analizy adminów.
>I to jest cała bober/rea/kobieta aa.
>Kiedyś przeanalizowałaś "zamiłowania" muzyczne tej jednej w trzech postaciach teraz zwróćcie uwagę na jeszcze coś.
>Od "czasów" rei zmieniła mój nick dla swoich potrzeb i jako kobieta aa pisze tak samo TadeuszB - kolejny przypadek?
>Nie mówiąc już o tym, że jeśli (teoretycznie) wchodzi nowa postać na forum to z jakiego powodu zaczyna od agresji a szczególnie do tych samych osób co w poprzednich jej wcieleniach?
>Jest za mało inteligentna żeby umieć to ukryć. To jest silniejsze od niej.
>Pozdrawiam Cię Staruszko :-)


Pozwoliłam  sobie wkleić tu post imienny Tadeusza ,bo w swej treści jest bardzo obiektywny i moze dzięki tym paru zdaniom trafi do Adminow.Najwyzszy czas cos z tym "fantem"zrobic.Nie bede zgłaszac postow Rea-Kobieta A,bo w większości zasługują na pogarde a nie mozna byc obojętnym na arogancje,obelgi i ignorancje.Nawet chory nie ma prawa do lżenia innych.
Dlatego:ADMINISTRACJO:szanse mozna dac raz i tylko raz,kolejny raz to zwykła naiwność,zeby nie powiedzieć głupota.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / List otwarty do Administracji Forum. (35023 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill