www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Porozmawiajmy o sobie, o własnym postrzeganiu innych (38951 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-29 11:49
innych uczestników forum/nie mam na myśli obrażania innych/ choć pewnie nie uniknie się obrażenia niektórych.  Ja bym osobiście zaczął od staruszki123.
Mam swoje zdanie o innych też ale jak tu utrzymać temat wątku.
Dlatego też uważam że konieczny jest powrót tematu zmian forum. Co można zmienić co powinno zostać/co nie przeszkadza/ ale w rozsądnej dyskusji.
I najważniejsze kto ma to zrobić?
Dlaczego nowy wątek??? Niewiem :-) a może się domyślam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-29 11:58
JA JA JA MOGE TO ZROBIC!!!:-)))))))))
ZACZNE OD WALDUSIA.WALDUS TO TAKI FACET(?) CO TO PODPUSZCZA I POPUSZCZA A POZNIEJ SIE PRZYGLADA CO Z TEGO WYJDZIE.INTELIGENCJE MA BO TO TRZA UMIEC ROBIC ,CZASEM SZYDERCZY USMIESZEK POD WASEM SIE POJAWI CZASEM IGIEŁKA POWIETRZA UPUSCI A CZESM TA IGŁA DZIURE ZROBI.UPARTY JAK TE KOZŁY POZNANSKIE.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-29 12:06
No dobra ,niech tu ( pod Twoim wpisem) będzie o mnie. Niżej bedzie o...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-29 12:10
W DALSZYM CIAGU TOBIE TYS PRZECIE JAK NIEKONCZACA SIE OPOWIESC.;-)

po znajomosci powiem ze naobrazaja sie ludziska mi to wisi co kto napisze ale inni beda albo nieszczerzy albo obrazac.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-29 13:57
ok. WalduśNK to taki wagabunda włóczykij forumowy, lubi przeglądać stare wątki, przyglądać się ludziom. Kiedy jest zbyt spokojnie nie daje spać innym, sam bezsenny, wkłada kij w mrowisko. Lubi pociągać za sznurki, ale intencje ma jak widać dobre? Walczył o to, aby On rozmawiało ze sobą pełnymi zdaniami na różne tematy. Ale był chwilami zbyt apodyktyczny!!! To nie zjednywało mu przyjaciół. Nie zawsze potrafił ustąpić, fakt, jak kozioł był. Często pisze aluzyjnie z sympatią, żartobliwie, ale na 'onegdajesze' amory forumowe był chłodno odporny, co podejrzewam jest dobrze obmyślaną taktyką, albo co ważniejsze rzetelną wiernością w jego układach realnych.
Potrafił być w sposób otwarty złośliwy jak ...małpa! :-)
Forum bez WNK byłoby mniej kolorowe.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-29 20:07
W-zetka, z tymi porównaniami na temat Waldusia masz dużo racji, taki "włóczykij", jak wyraziłaś się o nim jest trafne...  Ja napiszę, że taki ktoś jak Walduś to "skarb" na każdym forum... Na forach współprowadzonych przez zemnie taka osobowość przydałaby się...  To forum, dzięki niemu, Waldusiowi zaczęło mnie bardziej interesować, bo on rzuca hasło a zaraz po tym haśle jest dyskusja... I dobrze robi, uważam, że to facet, że tak się wyrażę, "z jajami"...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-04-29 12:18
Staruszka123 - kobieta która straciła zdolność normalnej netowej rozmowy. STALE KRZYCZY. Lubi też podpuszać innych na siebie, twierdząc że WIE że ktoś ćoś powiedział, zrobił itd. Czasami jak się podkręci traci hamulce i rozsądek.
O sobie myśli że wie wszystko o osobach niepełnosprawnych. Ale tylko jej się tak wydaje. Bo jej wiedza ogranicza się do opowieści jej "podopiecznych"
Potrafi być bardzo agresywna ale też umie kierować rozmowę na tematykę jej torem myślenia. Jest inteligentna, potrafi czytać między wierszami. Lecz czasami jak nie doczyta to zmyśli wprowadzając innych w konsternacje. Jako osoba zdrowa jak pisze o sobie lubi tematykę i towarzystwo ON.
Podsumowując na gorąco stworzony obraz - da się z nią wytrzymać.
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-29 12:51
Muszę się zastanowic i pomyslec, by odpowiedziec. Temat ciekawy, acz trudny.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-29 13:15
JEDNA CHWILECZKA.
KTO LUBI BYC OCENIANY,PODSUMOWANY NIE PROBUJCIE TEGO W DOMU.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-29 14:05
Impulsywna jak wulkan. Potrafi słowem walnąć między oczy, ale serce ma na swoim miejscu. Podejrzewam, że nawet dość wrażliwe, co stara się starannie ukryć i maskować pozornymi atakami. Wkurzała mnie na początku językiem rodem nie wiadomo skąd. Ma poczucie humoru. Nie znosi sprzeciwu, a swoją gwałtownością i wrzaskiem doprowadziła do tego, że mało kto jej chciałby podskoczyć, hihihi:))) Nie uznaje półtonów, choć wydaje mi się, że kocha poezję.
W sumie najprawdopodobniej walczy z rozklejaniem się innych właśnie pozornym krzykiem. Mówiąc obrazowo szarpała by za klapy chętniej niż głaskała po głowie, by kogoś postawić na nogi.:-)
Nie wiem może idealizuję...czasem tak odbierałam... może to projekcja tylko.
Czasem bym też walnęła kopyścią za caps i brak przecinków. :-))) Podejrzewam, że pisze szybko, klika enter i już nigdy swoich postów nie czyta, nie ma czasu na takie szczegóły, bo musi świat naprawiać.:-)))
Przybrała taki sposób bycia na forum, że gdyby zaczęła pisać okrągłymi zdaniami, to byłby koniec świata. Musi się tu wyszumieć! :-))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-29 20:20
W-zetka napisała:

>Impulsywna jak wulkan. Potrafi słowem walnąć między oczy, ale serce ma na swoim miejscu. Podejrzewam, że nawet dość wrażliwe, co stara się starannie ukryć i maskować pozornymi atakami. Wkurzała mnie na początku językiem rodem nie wiadomo skąd. Ma poczucie humoru. Nie znosi sprzeciwu, a swoją gwałtownością i wrzaskiem doprowadziła do tego, że mało kto jej chciałby podskoczyć, hihihi:))) Nie uznaje półtonów, choć wydaje mi się, że kocha poezję.>
>W sumie najprawdopodobniej walczy z rozklejaniem się innych właśnie pozornym krzykiem. Mówiąc obrazowo szarpała by za klapy chętniej niż głaskała po głowie, by kogoś postawić na nogi.:-) >
>Nie wiem może idealizuję...czasem tak odbierałam... może to projekcja tylko.>
>Czasem bym też walnęła kopyścią za caps i brak przecinków. :-))) Podejrzewam, że pisze szybko, klika enter i już nigdy swoich postów nie czyta, nie ma czasu na takie szczegóły, bo musi świat naprawiać.:-)))>
>Przybrała taki sposób bycia na forum, że gdyby zaczęła pisać okrągłymi zdaniami, to byłby koniec świata. Musi się tu wyszumieć! :-))))>


Tak, tak, tak, W-zetko, masz  rację, co do staruszka123...  Myślicie, że o tym nie wiem??? Doskonale o tym wiem!!! hihihi...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-29 20:33
Tak doskonale jakbyś sam nią był? ;-) :-)))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-29 21:04
Bo mamy chyba podobne wojownicze usposobienia... W-zetko...
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-04-29 21:57
Chyba Norbi lubisz tą Staruszke skoro sie do niej porównujesz>:-)A moze ktos pokusi sie o scharakteryzowanie Norbiego?;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-29 23:09
No proszę, proszę, gdy dostanę po gębie z jednej strony, to nastawię drugi policzek...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-04-30 07:35
Po pierwsze populista i demagog:)
Nadrzędny - Autor trolla Dodany 2013-04-30 08:56
Myślę że należałoby się zastanowić po co to forum zostało stworzone ?
Powinna to być odskocznia od szarej rzeczywistości.
Przecież każdy za nas jest niepełnosprawny a dzielenie na tych co mają orzeczenie z ZUS i na tych którzy mają jedynie z zespołów ds. orzecznictwa oraz dzielenie na tych co jeżdżą na wózkach i na tych co poruszają się na własnych nogach, kolejny podział to na tych co mają orzeczenia na stałe i okresowo, czy to jest zdrowe ? czy takie podziały nie są formą dyskryminacji ?
Chcemy pokazać że jesteśmy tacy sami dobrzy jak Ci pełnosprawni i zdrowi, ale czy naprawdę jesteśmy ?
Kolejne rozdźwięki to pomiędzy tymi co są niepełnosprawni od urodzenia i tymi z niepełnosprawnością nabytą czy to zdrowe ? Jesteśmy tak samo pokrzywdzeni. Owszem ja mam niepełnosprawność nabytą, ale jak byłam dzieckiem mogłam biegać, wspinać się na drzewa i robić wiele innych rzeczy a ten kto jest chory od urodzenia nie zasmakował uroków szaleństwa więc co z tego że wcześniej nauczył się z ułomnością ?
A dokopywanie innym nic nie daje poza poczuciem pozornej wyższości.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 09:38
Nie wiem jak na ogólnym, ale tu w Kawiarence nie odczułam podziału i dyskryminacji. Nie mówimy chyba o nicku Rea, bo to juz przeszłość.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-30 12:31
OO NORBUS CZYZBYS PAŁAŁ DO MNIE CIEPŁYM UCZUCIEM?:-))))))))))
WZ TA CHARAKTERYSTYKA JAKZE POCHLEBNA JEST DLA MNIE WYRÓŻNIENIEM NIC DO NIEJ NIE DODAM  I PROSZE MI NIE PODSKAKIWAC!:-))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-30 12:41
Tak, staruszeńko kochana, pałam do ciebie wulkanicznym ciepłem... Tylko uważaj, abyś się czasem nie poparzyła bo skutki mogą być bardzo bolesne...  
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-30 12:44
ŁO TO WZ MUSI ZMIENIC TWOJ OPIS,MUSI DODAC ZES ZAZAKOCHANY WE MNIE>)))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 09:34
Norbi? Gra i gra...Wirtuozem nie jest, ale przez pokonywanie niepełnosprawności jego gra ma w sobie taki prawie magiczny pierwiastek, który przykuwa uwagę. Norbiego portret własny jest smutny i spięty. Kto robił zdjęcie, że nie potrafił rozluźnić nastroju modela, nie wiemy.
Zresztą rozluźnić Norbiego nie jest łatwo. Świat widzi czarno. Dzieli go zresztą na niepełnosprawnych i...niepełnosprawnych. Reszta to niepotrzebne karaluchy, które są paskudnie złe w każdej sferze. Najchętniej wystawiłby rząd niepełnosprawnych, którzy daliby popalić wszystkim innym. Można by było obstawiać, czy w takim przypadku nie wybatoży i pozamyka wszystkich pełnosprawnych, za to, że żyją swoim życiem i mają lepiej. Nawet meneli, którzy są be i nie wiadomo po co mają tak dobrze, choć są głupkami. I tak po kolei wszyscy.
Norbi walczy z barierami bardzo konsekwentnie, co mu się chwali. Czasem przegina, bo można odnieść wrażenie, że podjazdy powinny być wszędzie, nawet tu na forum, bo trudno mu wjechać ze zdjęciami. Cóż za Administracja, która nie słucha Norbiego! Przecież Norbi ma zawsze rację, nawet kiedy nie ma racji. Arbitralny na maxa. W dyskusjach jak król Julian łaskawie dodaje do wypowiedzi innych werdykt: zgadzam się z Tobą lub nie zgadzam się z Tobą. Poddani jak mrówki się wypowiadają, a Norbi ich szereguje na poprawnych i niepoprawnych. :-)
Trzeba jednak przyznać, że nie pamiętam, aby Norbi był trywialny wobec kogoś, co mu się liczy na duży plus, ale mogę mieć sklerozę?
Jest odważnym facetem pokazując się w necie i wystawiając na potencjalną krytykę. Myślę, że się trochę rozdrabnia w swojej działalności na wielu forach, co może osłabia siłę przebicia? To tylko przypuszczenie, wrażenie.
Rozdaje ostre kuksańce za błędy jedną ręką, a drugą sadzi takie kwiatki jak: na wabiłem się niepełnosprawności, nie jeden.
W sumie Norbi to wojownik, ale sympatyczny. Lubię go za granie, za to, że chce coś zrobić dla innych, a wady ma każdy. Bez nich bylibyśmy nudni dla innych. :-)
Nadrzędny - Autor bonafides Dodany 2013-04-30 09:51
W-zetko, to niemal pean na cześc Norbiego, ale się zgadzam z oceną.Podziwiam Norbusia za wytrwałośc o odwagę:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 10:09
Myślę, że się nie obrazi.:-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-04-30 10:57
W-zetko nieźle Ci te charakterystyki wychodzą,bierz następnego delikwenta pod lupe.:-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-04-30 10:58
Mnie mnie:)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 11:24
A na koniec mi przydzwonicie.:-) Wieczorem, bo teraz mam robótkę na kompie i w kuchni,jeszcze forum i tym sposobem się dzielę jak pantofelek w kałuży.:-)
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2013-04-30 12:23
Nie przydzwonię. Rozmowa o mnie jest najciekawsza na świecie:)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-30 12:32
W TYM PRZYPADKU FAJNE JEST TO DZIELENIE PRZEZ NORBUSIA NA NIEPEŁNOSPRAWNYCH I NIEPEŁNOSPRAWNYCH HE,HE,HE.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-04-30 12:34
WZ NAROBIŁO CI SIE ROBOTY JUZ ROGAL SIE PCHA A KOLEJKA CZEKA,OPISZ TEZ NAUTKA,TADZIA,BONE,VALCIE I KTO CI TAM PRZYJDZIE DO GŁOWY NO I WZ TEZ.:-)))))))))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-04-30 13:09
A ja mam smak na Rogalika z masełkiem,  a na deserek, to może z w-zetką podzieliłbym podwieczorek przy świeczkach, romantycznej muzyce włoskiej wykonanej na skrzypce, no i koniecznie przy lampce dobrego,  drogiego starego wina... Ponieważ bardzo trafnie, wszystkich opisuje a przy okazji, każdy, no, prawie każdy z nią się zgadza, oprócz Rogalika, ponieważ ja rogalika uważam, jak odbicie, przypisywanego mi rzekomego pobratymca z małym wąsikiem, właśnie przez osobę którą darzę moim najcieplejszym wulkanicznym ciepełkiem... ;-)
Nadrzędny - Autor klaudia16 Dodany 2013-04-30 19:01
o tak włoska muzyczka jest taka romantyczna lekko wpada w ucho super się jej slucha no rewelacja  nastrój swiece cos pięknego do tego jeszcze dobry szampan i jest ok
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 19:13
Tak, tak, ale jeśli ktoś organizujący takie spotkanie, pisze stare drogie wino, to niech go kule biją.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 19:21
Rogal. Z miękkim rogalikiem ma niewiele wspólnego. Bardziej przypomina srebrny rogal księżyca, albo bumerang. Twardy życiowo i ostry. Bezkompromisowy, ale wydaje się, że  również wobec siebie. Typowy okaz młodego gniewnego, planującego każdy dzień zadaniowo  i kalkulującego, co, gdzie i kiedy warto jeszcze zrobić. Ludzi ocenia rozumem, a nie sercem. Wie, czego chce, a chce, aby wszyscy byli rzutcy i przedsiębiorczo. W życiu wg rogala nie ma miejsca na sentymenty, jest krótkie "albo, albo".
"Słabość przegrywa" to jego niepisana maksyma? A może uznał, że wszelkie uczucia osłabiają tam, gdzie potrzebna jest chłodna głowa, czyli głównie w "życiu wg rogala". To nie przeszkadza mu iść na (chyba jednak kontrolowany) żywioł w kontaktach międzyludzkich, szczególnie wtedy, gdy czuje swój prymat nad innymi. A czuje go często, bo ma duże poczucie swojej wartości. Czy słuszne nie wiem. Młody człowiek doradzający starym wygom musiałby być wyjątkowo zdolny i mieć wyjątkową wiedzę. Chyba, że wybił się ponad poziomy na tym tym, że potrzebujący porady to z reguły całkowite melepety ekonomiczne. Tego nie wiem.
Wiem natomiast, że na forum często idzie zdecydowanie pod prąd, chcący lub niechcący prowokuje, ale jest konsekwentny. Niełatwo złapać go na braku logiki, choć jego logika bywa czasem okrutna dla odbiorcy. Rogal wyznaje zasadę ' co konia obchodzi, że wóz się przewróci'. Ważna dla niego jest sprawa, a nie dyplomacja forumowa.
Jest też lekko zgorzkniały? Nie wierzy w miłość romantyczną. Przyroda wg niego to biologia i dlatego tylko biologia przyciąga do siebie ludzi. Miłość wymyślili ludzie jako taktyczny zabieg, by oślepić, zwieść biologicznie  partnera. Jakoś tak? :-) Może tak, bo "świat wg rogala" nie zakłada innych opcji.
Za kilkanaście lat rogal zmięknie, nagle zauważy, że i tak serce wie lepiej i wtedy dopadnie go miłość, w którą teraz rzekomo nie wierzy.:-)

Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-04-30 22:35
Chylę czoła. Zgadza się każde zdanie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-04-30 22:39 Zmieniony 2013-04-30 22:54
Ee...? Na nic się nie buntujesz???:-)))
p.s. rzutcy i przedsiębiorczy miało być.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-06 10:23
WZ NIE OPIERDZIELAJ SIE,NASTEPNEGO BIERZ NA TAPETE MOZE TADEK ALBO VAL?:-))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-05-06 21:49
Spokojnie jak na wojnie.:-) A może ktoś inny teraz się zdecyduje? A gdzie założyciel wątku? Prowokator był i się zmył? ;-) :-)
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-05-07 09:46
Tobie Wzetko bardzo dobrze to wychodziło,chociaz fakt,Załozyciela przytkało.:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-05-07 11:10
No nie wiem, to tylko zabawa na podstawie postów, bo podobno między wierszami każdy kawałek mały duszy zostawia? Ja widziałam to tak, a inni mogą inaczej. Jak się pojawiłaś, to może wieczorem coś o Tobie? :-)))))))
Nadrzędny - Autor Valkiria Dodany 2013-05-07 12:30
Może być,moze byc nawet obraz przekrzywiony,karykaturalny.:-)))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-08 22:58
Lidian nie spełniona literacko z ambicją i z szufladą pełną wierszyków, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Niby pełna doświadczona życiowo kobieta. A zagubiła się w chwili zwątpienia. Zapomniała że jeśli ktoś jest do wszystkiego to również jest do niczego. Nie można być tylko dobrą dla wszystkich. Trzeba umieć również obronić siebie. Potrafi wesprzeć innych, a sama zganiona nie potrafi wyjść z pod szafy. Bez wsparcia nie potrafi zaświecić  blaskiem jak gwiazda.
Wydaje się jej , że idzie dobrą drogą, nie zauważając gdy ktoś inny pokazuję jej prowadzącą obok szeroką wielopasmową autostradę. Może potrafi dobrze prowadzić ale nigdy tego się nie dowiemy gdy kierowca patrzy tylko w lusterko wsteczne.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-09 09:49
LIDIAN NIE MA JAK ZAWIESILI REA CZY TO NIE DZIWNA DZIWNOSC?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-09 10:01
Staruszka jak zwykle ,wprowadzasz jakieś swoje teorie spiskowe. Aby tylko namieszać? Czy to cecha charakteru?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-09 10:02
CIICHO,PROWOKACJA.:-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-09 10:10
I kto w to uwierzy .?:-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-05-09 12:05
Lidian! :-))))))))) :-)))))
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-05-09 12:14
NO WŁASNIE TYLKO ONA NASZ FORUMOWY ANTONI.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-05-09 13:30 Zmieniony 2013-05-09 13:36
Pewnie Lidzi przykro, że tak ją postrzegają forumowicze i chciała odpocząć od forum ....Lidka, ale jak długo jeszcze będziesz odpoczywać ????????Parafrazując znanego polityka "Tak drugiego forum nie zbudujemy" . Lidziu uuuuuuuuuuuuuu :-)))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-09 14:44
Dlaczego przykro. Rozmawiamy, wspominamy, czekamy. Widać niepokój bijący z każdego wpisu. To chyba dobrze?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Porozmawiajmy o sobie, o własnym postrzeganiu innych (38951 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill