www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 11) (1265352 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor legrad Dodany 2010-02-03 11:38
Dzięki za odpowiedź. Mam pytanie jak przedstawiają się warunki lokalowe, pokoje /czysto, schludnie, meble/ po remontach. Na zdjęciach wygląda to pięknie. Ostatnie dwa pobyty w sanatorium spędziłem przy dźwiękach wiertarek i stukających młotków. Czy ośrodek ma rowery na wypożyczenie, nie bardzo mam jak je zabrać , jadę z żoną, jeśli pamiętasz, chociaż  tak zadzwonię i się upewnię.
Nadrzędny Autor Anka 5 Dodany 2010-02-03 13:34
Rowery tyle co wiem jest wypożyczalnia ale nie jestem pewna czy w ośrodku .Pokoiki bardzo schludne ja miałam jedynkę ale znajome 2 i oba wyglądały dobrze.Trudno jest jeździć po Polańczyku i okolicach rowerem bo teren ma dużo wzniesień .Są organizowane wycieczki bardzo dużo i jest do Lwowa ale trzeba mieć paszport.Naprawdę warto tam pojechać i zrób sobie rezerwacje pokoju wcześniej bo są też studia 2 plus 1.Wszystko jest super ja byłam bardzo zadowolona.Tak jak pisałam tam wszystko jest dla kuracjuszy.To sanatorium ma najlepsza opinię w Polańczyku.Jest też kawiarnia i codzienne wieczorki taneczne przy muzyce mechanicznej.
Nadrzędny Autor angelka615 Dodany 2010-06-14 17:39
Hej mam pytanie?Czy mogłabyś mi powiedzieć jak ci się podobał pobyt w sanatorium w Dedalu?Czy na pobycie w sanatorium są przyjmowani młodzi ludzie?
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2010-02-13 17:55
Witaj,Ella.Właśnie wrócili moi rodzice z MSWIA z Sopotu.Wrażenia mieszane.Obiekt nad samym morzem,pokoje z widokiem na nie,przynajmniej ich,jedzenie dobre ,choć dla komercyjnych duuuuużo lepsze,mama komercja ,tata NFZ.Bidulka musiała dokarmiać,bo tata lubi pojeść.Pokoje po remoncie,meble nowe,opieka ok.Ale jest jedno ale..-remont ,wieczny remont,teraz 9 piętro,więc 2 windy nieczynne,czynne tylko 2,wieczny kurz i hałas na sąsiednich piętach.A ma remontować dalej,czyli brak widoku na koniec remontu.I nie wiadomo na które piętro się trafi.
Jak wrócę z Tęczy ,oczywiście napiszę.Dziękuję za pozdrowienia.Wiosny niestety nie widać.
Całuski,pa.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-02-13 18:16
Witaj Małgosiu bardzo się cieszę, że tu zajrzałaś i opisałaś to sanatorium MSWiA w Sopocie. Tylko co chciałam o nim sobie poczytać. Wielkie dzięki. Poczekam na opisanie Tęczy. Mam nadzieję, że tam będzie ok. W Sopocie jest jeszcze jedno i nawet grzecznie mi odpisali ale nie leczą wszystkich pooperacyjnych ruchowych narządów.
Życzę Ci wspaniałego pobytu w Tęczy. Może tu odpoczniesz od wiecznych remontów.. :-)
Nadrzędny Autor elwirka233 Dodany 2010-03-06 19:25
WITAM:)
SZUKAM FAJNEGO NIEDROGIEGO TURNUSU NAD MORZEM O CHOROBACH UKŁADU KRĄŻENIA I CUKRZYCA.MOŻE KTOŚ ZNA TAKIE??
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-06 20:13 Zmieniony 2010-03-06 20:19
Witaj Elwirka.... Nie ma sensu pisać we wszystkich tematach i wątkach swojej prośby. Skoro nikt nie odpisuje to nie znaczy że nikt nie odpisze. CzaseM trzeba poczekać nawet kilka dni. Sanatorium dla diabetyków jest bez problemu gorzej jest z układem krążenia. Tych jest bardzo mało. Słyszłam o sanatorium w Nałęczowie dla układu krążenia ale czy godzi się z cukrzycą nie mam pojęcia.
Poza tym Oto co napisane było w Biuletynie dla Osób Niepełnosprawnych......

>wydarzenia
>Sanatorium nie dla wszystkich >>
>Chorujesz na hemofilię, niewydolność wątroby lub nowotwór? Narodowy Fundusz Zdrowia ma prawo odmówić ci wydania skierowania do sanatorium. Decyzja funduszu jest ostateczna i nie można się od niej odwołać.>


W Twoim przypadku jest bardzo trudno coś poradzić..... Spróbuj sprawdzić te  sanatoria z tej stronki (OTWÓRZ STONKĘ)
Nadrzędny Autor elwirka233 Dodany 2010-03-07 11:09
ja nie szukam sanatorium tylko turnusu.bo w sanatorium to już byłam.....ale dziękuje za odpowiedź.pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-07 14:49
Elwirko...A jaka to różnica. Jak mam za co wykupuję tam gdzie mi się podoba. Nie ma znaczenia czy w sanatorium czy w hotelu SPA. Chcesz mieć zabiegi? To szukasz tu gdzie są gabinety a nie gdzie wczasujesz jako turystka.
Ciekawa jestem czy chociaż spróbowałaś przejrzeć tę stronkę.
Nadrzędny Autor Karin Dodany 2010-03-12 22:25
Witam, jestem tu nowa. Widzę, że Ty piszesz tu często, mam prośbę  jeżeli  wiesz ( jeśli ktokolwiek  wie), coś na temat sanatoriów: ,,Burszty" Dąbki-Bobolin, ,,Syrena" Mielno i ,,Anastazja" Mielno. Będę wdzięczna za info. jak tam naprawdę jest! Zależy mi na usprawnianiu ruchowym z prawdziwego zdarzenia- (jestem fizjoterapeutą). Sanatorie te wybrałam ze wzgledu na baseny w obiektach gdyż ze względu na schorzenie nie mogę korzystac z fizykoterapii, liczę na cwicz. w wodzie lub chociaż wolny dostep do basenu. Bardzo proszę o pomoc i ułatwienie wyboru. Z góry serdeczne dzięki!!! 
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-13 12:00
Witaj Karin. Jeśli post jest kierowany do mnie to niestety ale nie byłam tam i nic nie wiem na ich temat. Natomiast stronki znajdziesz w googlach. W razie pytań postaram się być dopiero po południu i to dość grubo.
Pozdrawiam Ella
Nadrzędny Autor Karin Dodany 2010-03-13 14:08
Dzięki za odp. stronki odwiedziłam już wcześniej. Jednak wiem, że opisy i rzeczywistośc nie zawsze się zgadzają.Pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-03-13 15:21
Moja sprawdza się co do joty. Też rezygnuję.
Nadrzędny - Autor Anka 5 Dodany 2010-04-01 18:15
Witam wszystkich!Życze wszystkim Zdrowych pachnących wiosną Świąt Wielkanocnych i samych dobrych wpisów
Nadrzędny Autor Bet Dodany 2010-04-05 11:39
Witam! Jestem tu po raz pierwszy.Życze wszystkim zdrowych i wesołych świąt .Mam pytanie czy ktoś był w sanatorium Hutnik w Szczawnicy na turnusie rehabilitacyjnym.Czy ktoś wybiera się w lipcu w tamte okolice.Z góry dziękuje za odpowiedż.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor minka Dodany 2010-04-15 14:36
moja mama wyjeżdża teraz na turnus od 24.04 do Sarbinowa, do ośrodka Flisak, o którym juz tutaj była mowa. Fantastyczne promocje cenowe mają i 3 zabiegi dziennie, tylko dojazd koszmarny. http://www.orw-flisak.pl/pl/wiosenne_promocje.html
Nadrzędny - Autor dolores53 Dodany 2010-04-19 18:53
Trzeba jechać pociągiem do Koszalina,stamtąd jeżdżą busiki.Zimą rzadziej.W sezonie częścij.Wyjeżdżają spod samego dworca.Zresztą PKS też jest blisko dworca PKP.Ja byłam we wrześniu.Poza straszną pogodą wszystko było super,łącznie z zabiegami.Z jedzenia też byłam zadowolona.Pozdrawiam i życzę samych przyjemności.
Nadrzędny - Autor zocha Dodany 2010-05-10 13:27
do wszystkich jadących do polczyn zdroju
jak dlamnie to dziura zabita dechami wszędzie daleko byłam bo mój mąz był tam kuracjuszem to nie dopomyślenia pokoje obskurne dwie lazienki na 50 facetów zwali ten kurort uzdrowiskowy czeczenią to jest nie do opisania  nikomu nie życzę pobytu tam w nagrode za warunki dostali telewizor zadarmo wysilili się to chyba na zamknięcie buzi i jeszcze jedno nie jeden popadł tam w alkocholizm bufet zaopatrzony tak w wóde że ho ho chodzili pijani po ośrodku i nikt nie zwracał uwagi no ale jakoś musieli sobie czas uprzyjemnić a nic innego tam nie było ostrzegam wszystkie żony których mężowie mają tam jechać z jednej choroby wyleczą a w następną gorszą popadną pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Anka 5 Dodany 2010-05-21 12:24
Witam! czy ktoś może był w Złocieniu w Ustroniu?jeśli tak to proszę o jakieś info
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-21 17:45
W ubiegłym roku byłem w ZŁOCIENIU w Ustroniu.Mile wspominam.Były dobre zabiegi.Czysto i jedzenie dobre.Trzeba płacić za telewizor w pokoju.Są/były/bezpłatne parkingi samochodowe.Kawiarenka na miejscu /ładna/ Ogólnie wrażenie pozytywne.Przyjemności.
Nadrzędny Autor Anka 5 Dodany 2010-05-24 09:30
Witam!Dzięki za info Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Grzegorz70 Dodany 2010-05-22 04:57
Czyli nie na darmo Połczyn nazywaja Czeczenią.
Nadrzędny Autor skrzyp Dodany 2010-05-26 09:16
Cześć! Ja mam skierowanie do Lądka SZP Stanisław, ale po przejrzeniu internetu jestem przerażony! Zdawkowy opis zabiegów, prawie nic o bazie, zero zdjęć-tylko przedwojenne! Jeśli ktoś posiada jakiekolwiek informacje= bardzo  proszę o kontakt na forum lub na e-mail.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2010-05-26 19:42
Witaj skrzyp. Proponuję jeszcze zadzwonić do nich i popytać o np: Pokój z łazienką ile osobowy ręczniki czajnik itp inne drobiazgi. jak mile Ci odpowiedzą bez nerwowych reakcji to można na spokojnie jechać. Czasem własnie mimo niewygód jest wspaniała atmosfera nie tylko na zabiegach ale i ogólnie.
Po powrocie koniecznie tu opisz.
Życzę miłego kurowania się.
Nadrzędny - Autor Karin Dodany 2010-05-29 12:59
Witam, właśnie wróciłam z Mielna z ośrodka rehabilit. wypoczynk. ,,Anastazja" było to moje pierwsze sanatorium i nie jestem zadowolona. Sam budynek wyremontowany ale braki w personelu, jedna pani G.zajmowała się zabiegami, wycieczkami(po sanktuariach)wieczorkami(z przyśpiewkami ludowymi, akordeonistą i zespołem ludowym).Okłady borowinowe wyglądały w ten sposób: borowina w woreczkach, nie miała kontaktu ze skórą, także był to tylko zabieg cieplny, a nie prawdziwy okład borowinowy. Woreczki był potwornie gorące i pacjęci zdejmowali je. Było to nieraz bardzo zabawne bo gdy facet krzyczał, że: ,,parzy" pani G. biegła wołając: ,,już lecę pochuchac". I tak latała od jednego do drugiego, gdy pacjenci mieli dosyc tej borowiny chętnie zamieniała zabiegi na inne. Trzeba jej oddac, że jest bardzo zaangażowana i stara się jak może, jest życzliwa pacjentom ale dyrekcja musiałaby ją kilka razy sklonowac może by to jako tako działało. Ogólnie było to turnus dla emerytów i im pewnie się podobało, ok. 7-ej  budzili ludzi piosenkami harcerskimi podczas gimnastyki porannej,  najbardziej dopieszczana była tam duża grupa osób, która już tam wcześniej była.Młodym osobom nie polecam no może jako miejsce noclegowe na wczasy bo sam budynek jest OK. Do tego pogoda, była podła, a miasteczko wymarłe.
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-29 15:04
Do Karin.Czy to było sanatorium,czy turnus rehabilitacyjny.Ile "takie coś" kosztowało?
Nadrzędny - Autor Karin Dodany 2010-05-29 19:40
To był turnus rehabilitacyjny, w ośrodku rehabilitacyjno -wypoczynkowym, koszt był: 1240zł w maju, dodam, że połowę dofinansował mi PFRON.
Polecam w Mielnie z dofinansowaniem: Syrena, Unitral, Albatros. W tych sanatoriach jest wyższy standard i baseny, fajne -sprawdziłam. W Anastazji mały basenik tylko do cwiczeń i to jeżeli zleci lekarz(laryngolog po 70-tce zleci).
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-30 08:24
Do Karin.Tak to jest w tych ośrodkach za ca.1200 zł.Ale ktoś tutaj pisał,że może przeznaczyć 2500,-W ośrodkach SPA są takie ceny,ale też jest luksus.Zapoznałem się ze SPA
Lidia w Darłówku.Luksus.......ale kosztuje.Tak że za pieniądze wszystko jest o.k.
Nadrzędny - Autor karolakcp Dodany 2010-05-30 22:32
Świetny turnus rehabilitacyjny dla dzieci organizuje INSTYTUT ROZWOJU DZIECKA w Warszawie. Mają świetne warunki w hotelach, panuje przyjemna, miła atmosfera i przede wszystkim jest to grupka rewelacyjnych terapeutów. Naprawdę warto skorzystać z ich ofert...
Sama nie żałuję, widzę duże postępy w swoim dziecku.

Tu jest link do ich stronki ... http://www.turnus-rehabilitacyjny.pl/terminarz2010.html
Mają niedługo turnus na który pewnie się wybieram, innym też polecam...
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-05-31 08:36
do karolakcp-czy to są ceny dla dzieci osób niepełnosprawnych ,którzy mają rente w wys.800 zł.Podajesz ten turnus jako świetny.Tylko dla kogo on jest organizowany.To jest problem naszej kochanej Ojczyzny.Takie rozwarstwienie dochodów eliminuje dzieci /starszych też/ z korzystania ze świetnych ale drogich możliwości rehabilitacyjnych.
Nadrzędny - Autor maltabar Dodany 2010-05-31 13:34
zdecydowanie starszych też
Nadrzędny Autor robert_kowalski Dodany 2011-12-09 20:25
Witajcie, czy ktoś był w Wieńcu ,koło Włocławka ośrodek Tęcza wybiera się tam mój znajomy. Proszę o opinię .
Nadrzędny - Autor Atinka Dodany 2010-06-03 15:35
Witam :-) chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o Połczynie-Zdroju jako miejscowości uzdrowiskowej.
Wybieram się tam prywatnie do pensjonatu-sanatorium Hopferówka...
Jeśli ktoś tam był proszę napisać kilka słów o tym miejscu.
Nadrzędny - Autor Hella Dodany 2010-06-16 21:11
Potrzebuję pomocy mam dziecko 9-letnie z upośledzeniem umysłowym w stopniu znacznym, padaczką, a także wymaga rehabilitacji ruchowej a ja zastanawiam się jaki wybrać turnus rehabilitacyjny. Czy ktoś mógłby mi coś doradzić?
Nadrzędny - Autor dorka73 Dodany 2010-06-20 08:58
Hella gorąco polecam Ośrodek rehabilitacyjny w Rusinowicach koło Lublińca.Byłam tam z córką kilka razy.
Nadrzędny - Autor Hella Dodany 2010-06-21 11:33
Dorka dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2010-08-10 20:41
Dziewczyny,przepraszam,że włączyłam się do Waszej rozmowy,ale nie wiem jak rozpocząć nowy wątek.
W lipcu wróciłam z turnusu rehabilitacyjnego z Ustki,sanatorium Tęcza.Moja opinia:1,nie dla osób na wózkach,które przyjeżdżają same,niby podjazd jest ,ale samemu jest to niemożliwe,jedna osoba do pomocy to też mało,aby wjechać po tak stromym podjedzie.2.mało miłe panie w recepcji,szczególnie dla osób z nfz: ZAMIAST SIĘ  CIESZYĆ,ŻE przyjechały  w wakacje nad morze ,to mają jeszcze żądania! - to autentyczny usłyszany przeze mnie tekst.3.pokoje małe,duszne,okna na ulice-głośno,bardzo,okna na podwórko-kurz i hałas dostawczych samochodów.4.jedzenie-turnus reh.- więc niby ma być lepiej- na śniadanie szwedzki stół,a naprawdę kto zaśpi i jest na stołówce 8.05 ma do wyboru dwa rodzaje wędliny i pomidory,sceny w kolejce do stołu szwedzkiego dantejskie,mogą zadeptać, poza tym jedzenie dość smaczne.5.zabiegi-na miejscu,dziewczyny miłe,głównie studentki odrabiające staż. 6.największy plus- wszędzie bliziutko-port,plaża,deptak,miłe,czyste miasto. Jak ktoś nie przejmuje się tym co mówi pani recepcjonistka,panie kelnerki,można spróbować,miasto,widoki i mewy(jeszcze nigdy nie widziałam takiej ilości mew) rekompensują minusy,przynajmniej dla mnie.
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2010-08-14 19:34
Witaj m.antoszczyk. czytam ciebie i się usmiecham. Kiedyś byłam w Ustce "Radość". Też tu opisałam. Co prawda bez stołu szwedzkiego ale personel  sanatorium poza zabiegowymi fatalny bo te w innym budynku podobna do twego opisu "Radość" chyba przychylniejszy dla wózkowiczów. Nie pamiętam temu piszę chyba. Jedzenie ok i ta czarodziejska plaża deptak i wspaniałe widoki na morze.Sama nazwa "Radość" mijała się z prawdą. Dyskryminacja z PCPR czy PFRON.
Nadrzędny - Autor Kataina Dodany 2010-11-01 16:51
ja polecam serdecznie ośrodek rehabilitacyjny w Małym Gacnie NEURON dla dzieci ale tez dla doroslych. MPD i powypadkowcy
ostatnio dorobili sie super sprzetu -  LOKOMAT sie nazywa. super sprawa dla reedukacji chodu, np osoby po wypadku, sm, udarowcy, jak dla mnie rewelacja POLECAM
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-09 17:03
ja  mam jechać z nfz do świeradowa zdrój szpital wacław czy ktoś tam już był i jeśli tak to prosze o informacje jakie są warunki bytowe  jaka rehabilitacja 
z góry dziękuje
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-12-09 20:39
Basiu, byłam 2 lata temu, w lutym, właśnie w Wacławie. no , może nie jest Hilton, ale ogólnie bardzo sympatycznie, byłam na parterze, pokoiki 3 osobowe, z łazienka,telewizor miałyśmy własny.   po drugiej stronie ulicy basem - fajna sprawa, część zabiegów masz na miejscu, na inne chodzisz do innych budynków. Jest winda. Ogólnie widoki i okolice piękne, a jeśli masz zdrowe nogi, !!! tylko spacerować i zwiedzać. Stołówka na miejscu, posiłki były pyszne, personel- sympatyczny. a do tego , jak trafi Ci się fajne towarzystwo w pokoju - nic, tylko cieszyć się .
pozdrawiam i miłego pobytu :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-09 21:08
dzięki za info  problem w tym że pomimo tego że poruszam sie sama to na śniegu sie nie utrzymam i martwie sie że nie dojde na zabiegi  bo nie będzie mnie miał kto zaprowadzić
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-12-09 21:25
Basieńko, zawsze możesz iść z kimś pod łapkę.  Czy to z pokoju, czy po sąsiedzku. dogadasz się  z kimś i po kłopocie. Bądź dobrej myśli.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto poda pomocną dłoń. Ja tak miałam, trafiłam na bardzo życzliwych ludzi :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-10 11:29
ok klaryso dzieki za dodanie otuchy a jak oceniasz jakość wykonywanych zabiegów na jakie trzeba dochodzić jak oceniasz wyżywienie
szukałam strony ale znalazłam jedną marną bo nie ma zdjęć wewnątrz budynku są tylko z bazy zabiegowej
Nadrzędny - Autor klarysa Dodany 2010-12-10 14:22
Basiu, ja ogólnie byłam zadowolona, tylko problem polegał na tym, iż ja za wcześnie skierował   mnie ZUS do sanatorium -  chciał mnie zapewne "wyleczyć".   I nic z tego nie wyszło, niestety. Ale było fajnie  :-)  Ciesz się Basieńko, że jedziesz :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-10 14:23
ciesze się też ale i mam sporo obaw dzięki bardzo :-)
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2010-12-18 18:37
Basiu,podpisuję się pod tym co napisała Klarysa. Byłam w Wacławie 5 lat temu,tyle że w czerwcu.Było super.Chyba najlepsze zabiegi jakie miałam do tej pory,naprawdę przykładają się do pracy, nic po łebkach. TRZEBA CO PRAWDA DOJSC,ALE WARTO. a najbardziej zadziwiło mnie to,że od domu zdrojowego,gdzie jest rejestracja pacjentów,zawieziono nas do Wacława sanitarką.kierowca zapakował bagaże,pacjentów i zawiózł ten kawałek samochodem,nie wiem czy jeszcze tak jest. Życzę Ci miłego pobytu,trzymaj się.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-18 22:44
dziękuje bardzo za dodanie otuchy jak już wcześniej pisałam nie ma szans bym sama wyszła na śnieg ale dzwoniłam do wacława i mówiono mi że lekarz po rozmowie może się przychyli do mojej prośby by mi dać zabegi na miejscu gdyby nie było śniegu i ślizgawicy nie byłoby problemu
pozdrawiam
Nadrzędny - Autor eligiusz Dodany 2010-12-26 09:22
barbara33 - czy dobrze kiedyś odczytałem ,że wybierasz się do sanatorium w Świeradowie Zdroju.Mam takie pytanie .Jak długo czekałaś na skierowaniei czy się nie "boisz"zimy i jak dojedźiesz?Pytam bo też czekam na sanatorium i pilnuję listy /kolejność/Wiesz co zaobserwowałem i wyliczyłem że te listy to wielka "lipa"Wysyłają jak chcą a teraz w zimie to proponują takim jak ja /ON i wiek/ i Ty /ON/ i liczą na to ,że zrezygnujemy z powodu pogody.Wyliczyłem tak:
m-c 25.7 -22.8       3147 skierowań
m-c 22.8-29.9          249 skierowań
m-c29.9-30.10            91 skierowań
m-c 30.10-30.11        402 skierowania
m-c.30.11-24.12      4388 skierowań            na tej podstawie widać jak "kombinuje" NFZ  wydać jak najwięcej skierowań i czekać na rezygnację ON lub starców ,którzy zrezygnują z powodu pogody i niemożności dojazdu a NFZ powie:zrezygnowałeś-nie jedziesz i do następnej kolejki.Ja czekam od 18.12 2009 i w tej chwili jest przedemną 4540 osób i nie wiem kiedy na mnie wypadnie.Jak pojadą tym tempem co w grudniu to skierowanie dostanę styczeń-luty.Boję się o pogodę.Bo jak dojadę kiedy drogi takie "ciężkie"  Napiszcie zainteresowani co o tym sądzicie.Pozdrawiam    Czekam na dalszą realizację ilości  miejsc wykorzystanych w następnych miesiącach
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2010-12-26 14:20
rodzina mnie zawiezie według mojego pisma z nfz i obliczeń wychodziło mi że pojade w listopadzie ale przesuneło mi sie na styczeń w sumie czekam 9 miesięcy a było napisane czas oczekiwania 7 miesięcy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 11) (1265352 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill