www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 15) (1260834 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor pomagający1970 Dodany 2016-04-19 16:11
Super jest także w Ustroniu "Równica". Bogata baza zabiegowa i super rehabilitanci(chcący pomóc). Polecam
Nadrzędny - Autor Mateusz82 Dodany 2016-04-19 16:28
Skuszę się na tą ofertę , planuje pojechać tam w październiku. Zobaczymy czy rzeczywiście tak jest jak mówisz.
Nadrzędny - Autor pomagający1970 Dodany 2016-04-19 18:33
NAPRAWDĘ SUPER, PRZERAŻAJĄCE DLA PIERWSZEGO RAZ MOŻE BYĆ MIESZANINA KONDYGNACJI I bloków. Jak już poznasz budowę to jest z górki. Byłem dwa razy. Zabiegi wodne, masaże czy ćwiczenia na sali naprawdę pomogły. Polecam
Nadrzędny - Autor nixtek Dodany 2016-04-30 16:59
Postaram się nie zapomnieć. :-)
Nadrzędny - Autor rajdoweic Dodany 2016-05-16 21:49
Dokładnie! "Równica" jest godna polecenia! ;-)
Nadrzędny Autor ulichen Dodany 2016-07-26 11:14
A ja byłam i tak średnio było, ludzie, którzy tam pracowali jacyś tacy chłodni, mało mili. Mimo wszystko samo miejsce jest bardzo ładne  :-)
Nadrzędny - Autor andrzej Dodany 2016-06-04 09:53
Znam sprawdzone miejsce, gdzie warto się udać na rehabilitację. 15 lipca 2006 roku doznałem ciężkiego, niedokrwiennego udaru mózgu. Byłem osobą leżącą, którą po kilku latach udało się doprowadzić do jakiegoś porządku. Jakiegoś, bo nadal pozostał niedowład lewej części ciała, problemy z mówieniem itp. Mój udar był 10 lat temu, ale zacząłem obserwować rezultaty terapii osób, które udaru doznają w dzisiejszych czasach. Często, przy dobrej i szybkiej opiece, skutki udaru niwelowane są przez 2-4 miesiące intensywnej rehabilitacji. Postęp jest niesamowity.

Obserwując rezultaty osób rehabilitowanych w Centrum Rehabilitacyjno-Medycznym Norman w Koszalinie, wbrew ogólnym opiniom, że tyle lat po udarze szanse na lepsze funkcjonowanie są nikłe, postanowiłem spróbować rehabilitacji PAJĄK. W 2015 roku byłem tam na turnusie. W tym roku jadę ponownie. Turnus rehabilitacyjny, który trwał 4 tygodnie nieźle namieszał w mojej głowie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Rehabilitacja PAJĄK przyniosła jak dla mnie niesamowite efekty w postaci lepszej koordynacji ruchowej i stabilności. Dzięki zajęciom logopedycznym z profesjonalistami, wysławiam się jeszcze bardziej zrozumiale dla obcych mi osób (rodzina zdążyła się przyzwyczaić). Naprawdę polecam tym, którzy zastanawiają się w wyborze ośrodka. Centrum Rehabilitacyjne NORMAN, to miejsce godne polecenia pod każdym względem, a w szczególności jeżeli chodzi o efekty terapii, bo to jest najważniejsze.

Gdyby ktoś chciał dopytać, to mój adres: jandrzej-80@wp.pl
Nadrzędny - Autor tineses Dodany 2016-07-21 10:38
Zgadzam się, mnie również baaardzo pomogli. Ta placówka jest naprawdę godna polecenia. :-)
Nadrzędny - Autor Lilia52 Dodany 2016-07-28 09:26
Również się pod tym podpisuję :-) Nie miał dosłownie nic do zarzucenia, obsługa miła i rozmowa. Gorąco zachęcam do skorzystania.
Nadrzędny Autor ewwa00 Dodany 2017-01-18 09:15
ja natomiast moge szczerze polecic Medical Sensus w Polanicy, mają bardzo fajne pakiety, każdy znajdzie coś dla siebie
Nadrzędny Autor amwoy5 Dodany 2017-03-10 17:24
A może niejako przy okazji chwalenia dobrego chciałbym spytać o opinię któregoś z Sanatoriów rehabilitacyjnych w Bieszczadach? Może ktoś z Państwa był i mógłby coś polecić?
Pozdrawiam niepełnosprawną brać!!! Andrzej z Łodzi.
Nadrzędny Autor polskiesanatoria Dodany 2020-08-06 22:52
Bardzo chwalone jest to sanatorium: https://www.polskiesanatoria.pl/sanatoria/sanatorium-ciechocinek/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 15) (1260834 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill