www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 4) (1260906 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2008-08-19 18:37
WIELICZKA----KOPALNIA SOLI

Wieliczce kopalnia soli jest przystosowana dla zwiedzających na wózkach. Będąc tam szczególną uwagę zwróciłam na podnośniki przy schodach. Nie miałam okazji wypytać personel o ich pełnych usługach dla wózkowiczów. Ja zjeżdżałam i wjeżdżałam windą ale ja chodzę jeszcze na własnych nogach. Waro przed wyjazdem do Wieliczki upewnić się co do ich usług. Kraków przy Wawelu ma nawet WC z podnośnikiem dla wózków (schody) i WC dla wózkowiczów.
Następnym razem (za rok) sprawdzę dokładniej. Acha większość autobusów i tramwai jest niskopodłogowe lub mają wysuwaną platformę dla wózków
Nadrzędny - Autor michal_pietrzykowski Dodany 2008-10-07 22:22
Witam wszystkich.
Zachęcam was do wyjazdu na turnus rehabilitacyjny do Sanatorium PANORAMA MORSKA w Jarosławcu.
I mówie odrazu cały obiekt tego sanatorium jest pilnowany przez ochrone.
Wpuszczają tam tylko wczsowiczów z paskiem na ręku.
Jedynie wpuszczają osoby które chcą odwiedzić tą osobę która przebywa w tym sanatorium na turnusie.
Wspaniała i miła jest atmosfera.
Codziennie jest dużo atrakcji.
I mają dobrą baze zabiegową.
Zapraszam na strone internetową:
www.sanatorium-panorama.pl
Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor elzap Dodany 2008-12-02 16:37
Witam !!!
Trafiłam na to sympatyczne forum , poczytałam sobie Wasze dyskusje i podoba mi się tu.. Na sanatorium z naszego NFZ okres oczekiwania wynosi  15 m-cy. Złożyłam w styczniu to na lato przyszłego roku się doczekam i jeszcze nie wiadomo gdzie i za ile ? Ech..
Na początek naszej znajomości coś do śmiechu ...o sanatorium.

Poznali się pierwszego dnia pobytu w sanatorium.
- Po kilku godzinach rozmowy on pogładził ją delikatnie po dłoni.
- Drugiego dnia, gdy szli na kolację, chwycił ją pod rękę.
- Trzeciego dnia podczas cudownego sam na sam objął ją w talii i przytulił.
- Czwartego dnia, gdy znów delikatnie pogładził ją po dłoni, rozdrażniona nie wytrzymała i wykrzyknęła:
  Czy tobie się wydaje, że ja tu na pół roku przyjechałam?!...

Pozdrawiam Elżbieta

Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2008-12-02 20:22
OCZEKIWANIE NA SANATORIUM JEST RÓŻNE W ZALEŻNOŚCI OD WOJEWÓDZTWA
Nadrzędny Autor Ella Dodany 2008-12-06 21:12
Witaj Elza......też czekam już na sanatorium i też pewnie pojadę dopiero jesienią....U nas czeka się do 12 m-cy a dwa juz odczekałam z nawiązką. Mnie się marzy morze.... a Tobie?
Nadrzędny Autor marnow249 Dodany 2012-01-05 23:54
Turnus mija a ja dalej niczyja  ;D
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-01-06 19:21
marnow249 napisałaś na stronie 4ej dlatego nikt nie odpisuje. Spróbuj sprawdzać stronki u góry lub u dołu i pisać pod ostatnim postem.

Pozdrawiam serdecznie.
Nadrzędny - Autor moniaalex Dodany 2008-12-22 16:37
Właśnie, co wróciłam z sanatorium, z Sopotu.Tragedia -to za mało powiedziane,raczej koszmar.Sanatorium Perła pamięta chyba czasy wczesnego Gomułki ,pokoje tragedia ,wyżywienie też woła o pomstę do nieba.Jedynie rehabilitantki super ,pani Ewa-super i pani Basia obie z lamp i lasera.Dziewczyny zasługują na jakiś awans,wspomnę o pani Krysi kobieta złoto(DZIĘKUJEMY PANI Krysi że jest tam i była z nami) Wspomnę o pokoju 108 a szczególnie o Andrzeju-pijaku ,który pomylił odwyk,z sanatorium,ZUS się pomylił ale to szczegół,oprócz niego panowie byli w porządku,pozdrawiam Przemka-z Ostródy i Młodego-Marcinka-dziękuję za przywóz do domu.Ludzie jak możecie ,to nie jedźcie tam,bo kiła i mogiła.
pozdrawiam Monika
Nadrzędny Autor dobrosia Dodany 2009-01-23 17:59
Czesc.W tym roku bede skladala wniosek na turnus z dofinansowania z PFRONu.Nie mam pomyslu,gdzie pojechac.A wy macie juz jakies plany?Uchylicie rabka tajemnicy?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-01-23 19:00
Dobrosiu wszędzie znajdziesz coś miłego dla siebie...... Jeśli złożyłaś wniosek do NFZ to niestety oni za ciebie zdecydują sami jeśli dostałaś z PFRON to jeśli zawsze byłaś w górach spróbók powędrować morzem..... Byłam w Ustce w Kołobrzegu i Władysławowie .... w Ustce nie polecam "Radiość" sanatorium. Be lekarz i be jedzonko a już kawiarenka całkiem be.... poszukaj tu postu i poczytaj. Władysławowo poza sezonem jest martwym miasteczkiem.Góry też znajdziesz opisane. Jak co to klikaj..........
Nadrzędny - Autor Magda19 Dodany 2009-02-02 13:43
Witam czy może był ktoś w Sanatorium " Plon" w Polańczyku  nad jeziorem Solińskim
bardzo proszę o opinie na temat noclegu, wyżywienia i zabiegów, a także atrakcji w miejscowości i panującej tam atmosferze oraz opiece medycznej
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2009-02-02 15:58
Mogę tylko o atmosferze Polańczyka - miejscowości . Jest to mała malownicza miejscowość  . Dobrze ,że do Polańczyka dojeżdżaliśmy z Leska  - na opalanie . Pewnie to już nie ten Polańczyk jaki pamiętam ,ale miło było sobie przypomnieć zaporę i ogromne ryby jakie przewalały się na powierzchni wody ,dokarmianie przez turystow . Tam to zobaczyłem rybkę ,która z żadną trudnością spałaszowała cała bułkę ,  jednym gryzem . O matko ! nigdy nie wchodziłem  do wody . Już kończę i pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-02-02 19:33
Bardzo milo wspominam Polanczyk,niewielka miejscowosc,pieknie polozona,wszystkie sanatoria mieszcza sie przy jednej ulicy.Jak szukasz spokoju,to dobry wybor.Z zabiegow bylam zadowolona,jezeli chodzi o wyzywienie,to akurat nie przywiazuje do tego wagi,ale chyba dobre.
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-08 18:01
Witam,zaciekawiło mnie to forum.Jest to pierwsze forum ,na które sie zalogowałam.Od kilku dobrych lat jestem osobą niepełnosprawną i także korzystam z turnusów rehabilitacyjnych.Moje opinie.Krynica Zdrój-to uzdrowisko super,ale nie sanatorium Zgoda.Daleko do centrum,położone przy samej ruchliwej drodze,jeżdżą tiry.Jedzenie dobre,urozmaicone.Opieki żadnej,"rubta co chceta",czyli sami sobie pozostawieni.Baza zabiegowa dobra,są ''mokre zabiegi",borowina,kąpiele.Ale nie każdy lubi spacerować po kubek wody,w ramach skierowania,pół godziny do pijalni .czyli-krynica tak,Zgoda-nie.Choć może niekoniecznie dla tych co mają trudności z chodzeniem. Polecam Kołobrzeg sanatorium Posejdon.Super!Dosłownie przez płot z MSWIA,chodziłam tam na basen.Pokoje super,nowiutkie,przestronne,meble,że dech zapiera,tv-satelita,lodówka,czajnik w pokoju,szklaneczki,łyżeczki,itd.Balkony na uliczkę lub skwerek,budynek B ,lub na skwerek i port budynek A.Jedzonko super,stołówka klimatyzowana,byłam w lipcu 2007 roku.Zabiegi na miejscu,w budynku B,bardzo dobra baza zabiegowa.Blisko do portu,na plażę,właściwie wszędzie ,a jednocześnie nie w ruchliwym miejscu.Pojadę tam  jeszcze raz ,na pewno,choć ceny dość wysokie w wakacje,pracuję w szkole,więc tylko w  wakacje jeżdżę.
Polecam Swinoujście,sama jestem w nim zakochana.Byłam 3 razy.Korab-sanatorium przy promenadzie,w ubiegłym roku zbudowano windę,pokoje bardzo przytulne,choć niewielkie,Z wózkami kwaterują na parterze,A"propo wind- posejdon kołobrzeg-winda jest , podjazdów nie ma w budynku A od strony ulicy ,jest w budynku B i od strony wewnetrznego skwerku w budynku A. Zgoda w krynicy-tragedia- mnóstwo schodów od ulicy,winda jest.Wracając do korabu :najlepsze jedzenie jakie do tej pory trafiłam w sanatorium.Pani od k.o suuuper,naprawde wie po co tam jest.wycieczki,spacery,zainteresowana dosłownie każdym kuracjuszem.Polecam.na dziś chyba dość ,jeśli Was zaciekawiły moje opinie cdn.Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-08 19:12
m.antoszczyk witaj!
Ja też byłam w Krynicy Zdroju w Lwigrodzie.... czytaj co mam do powiedzenia ciut wyżej na tej samej stronie. Ja byłam zadowolona z tych dwóch tygodni. Biuro turystyczne Jaworzyna organizuje super wycieczki rozrywki różnego rodzaju. Trzeba tylko chcieć do nich się przespacerować i poprosić o odwiedziny w danym budynku sanatoryjno wczasowym. Nie wiem jak Ty się na To zapatrujesz, ale w 2007 właśnie byłam w MSWiA w Kołobrzegu... Pokoje biedniutnie... jedzonko to obżarstwo wielkie było niestety z wycieczkami było ciut gorzej bo trzeba było dobrze się pilnować by czegoś nie przegapić. Ogólnie było super. Nie wiem czy wiesz, że MSWiA w Kołobrzegu i Lwigród w Krynicy ma tego samego właściciela. A tak naprawdę to chcesz się rehabilitować tylko czy i rozerwać? Pytanie zadaje poważnie bez cienia złośliwości. A pytam bo aby tylko sie leczyć to trzeba jeździć tylko do szpitali rehabilitacyjnych ale i tam są rozrywki organizowane tyle że spać chodzi się o 22.00
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-09 18:21
Witaj,Ella,dziękuję za posta.Ja nie pisałam o Lwimgrodzie,ale o Sanatorium Zgoda w Krynicy,może trochę niezrozumiale napisałam.Twoją informację o Lwimgrodzie przeczytałam z dużym zainteresowaniem. Tym bardziej,że tego obiektu nie znam.Jeśli chodzi o Kołobrzeg to ja byłam w Posejdonie i nim się zachwycałam.W MSWIA chodziłam tylko na basen,więc nic nie potrafię bliżej o nim powiedzieć.Nie wiedziałam,że oba sanatoria mają tego samego właściciela.
Nie przyjęłam Twojej uwagi jako złośliwości,ale jako dobrą radę.Mnie  zależy na leczeniu,jestem przygotowywana do 2 poważnych zabiegów operacyjnych,więc nie ważne jest dla mnie tak bardzo miejsce i warunki rehabilitacji,jak ważne są zabiegi.A spać i tak kładę się wcześnie.
Nie jestem zbyt doświadczona w takich wyjazdowych rehabilitacjach,więc chętnie skorzystam z każdej rady i chętnie poczytam,które ośrodki są naprawdę dobre.Szczególnie zależy mi na tzw.zabiegach mokrych. Pozdrawiam Cię serdecznie .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-09 19:02
Witaj m.antoszczyk.
Fajnie że odpisałaś. Tu w tym wątku znajdziesz dość dużo informacji. Tu właśnie staramy się opisać co gdzie i jak. Znam Posejdon a w Kołobrzegu. Dobrym sanatorium jest też Bałtyk w Kołobrzegu. Lwigród w Krynicy stoi na samym wysokim wzniesieniu niedaleko centrum. Też chodziliśmy do pijalni wód i to tej głównej by obejrzeć roślinność podziwiać banany świerze na palmie i pstrykać fotki z Nikiforem czy też gdzie indziej. Faktycznie nie znam sanatorium Zgoda...ale tam ich jest tak wiele że trudno się połapać.Łapię każdy dzień pełnymi garściami i nie myślę co mnie czeka. Ot taka jestem i już :-) . Jak mam wybierać miejscowość to tylko dużą i w super turystycznym miejscu patrząc uważnie by i zabiegi były jak należy.A wszystkie informacje znajdziesz i internecie ale trzeba się też i upewnić czy napewno to co chcesz jest.
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-09 21:50
Witaj,Ella.Jest właśnie tak jak piszesz,tu są prawdziwe opinie ludzi,którzy gdzieś byli i mają na ten temat swoje zdanie.A sama wiesz,że w internecie,na folderach wszystko wygląda super,a rzeczywistość jest inna.
Bałtyk w Kołobrzegu nie dla mnie-za drogi.Ale może Lwigród, mam 2 koleżanki z którymi jeżdżę ,może dadzą się namówić.Ale to w przyszłym roku,w tym czekam na turnus z NFZ,a tam się nie wybiera,co dają to się bierze i cieszy,że w ogóle się dostało,przynajmniej u nas-łódzka kasa chorych.
Też bym chciała w jakiejś większej miejscowości ,bo mieszkam w "dziurze".
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-10 12:00
Tak masz rację(podaj swoje imię łatwiej zapamiętać). Lwigród też nie jest taki tani. Ja też w tym roku czekam na sanatorium z NFZ i też nie wiem gdzie wyślą. W duchu marzę o morzu... o miejscowości nad samym morzem. Po powrocie warto tu opisać wszystkie wrażenia. I te informacje nasze są bardziej ścisłe niż w internecie :-) Cieszę się że mogę z Tobą poklikać o podróżach
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-10 19:34
szukam wstępnie miejsca na turnus i znalazłam moim zdaniem chyba fajny ośrodek  muflon w ustroniu czy ktoś już tam był prosze o opinie  z góry dziękuje
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-10 20:05
witaj,Ella,myślę,że masz na imię Elżbieta,ja mam na imię Małgorzata,bardzo mi miło.I własnie 2 tygodnie przekroczyłam Rubikon,czyli 40-stkę.trzymajmy za siebie kciuki,oby udało się nam dostać morze i nie dziurę.Napisz o ośrodkach w jakich jeszcze byłaś,z przyjemnością z Toba poklikam.pa.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-10 20:12 Zmieniony 2009-02-10 20:17
Witaj Małgosiu.....no właśnie oby tylko nad morze.... a dalej jakos sobie poradzimy.. Tu w tym wątku masz wszystkie ośrodki opisane w jakich byłam i z jakich byłam zadowolona. Poczytaj.
40 lat minęło jak jeden dzień..... tak śpiewł czterdziestolatek.....Trzymaj się i nie martw latami aby nogi chodziły a ręce robiły :-))))))))))
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-11 18:48
Witaj,Ella. Naprawdę nie martwię się latami,masz zupełną rację, ważne nie to ile mamy lat ,ale jak się z tym i przy tym czujemy.A wiek napisałam ,aby przybliżyć Ci moją osobę troszeczkę. A poza tym,to nareszcie sprawdziło się porzekadło,że jak po 40-stce nic nie boli,to się nie żyje.Fakt,to prawda.Trzymajmy się wszyscy "połamańcy" razem.Miłego wieczoru,pa,pa.Poczytam troszkę wcześniejszych postów i pomarzę o plaży,falach i mewach.Do zobaczonka i przeczytanka.
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-19 15:15
Witajcie,czy może ktoś z Was był w Iwoniczu Zdroju na turnusie lub w sanatorium z NFZ,moja koleżanka wybiera się tam na turnus i nie wie który ośrodek najlepszy jest w tym uzdrowisku.Dziękuję bardzo za ewentualne opinie.Pozdrawiam Wszystkich.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-19 15:44
Dla mnie Iwonicz sprawiał miejscowość bardziej nie wybudzoną od tych co przyjechali tam się rehabilitować . Malownicza i  maleńka miejscowość czy wypoczynkowa ? Pewnie tak ,dla osób ,którym spokój jest obcy . Myślę,że przy śnieżnej zimie śnieg patrzy tam  na czerwcowe słońce ;-)) . Pewnie skierowanie na turnus przypisane jest już do danego sanatorium . Inaczej mówiąc osoba tam wyjeżdżająca z NFZ nie będzie miała wpływu na zakwaterowanie . Chyba ,że to prywatny wyjazd . W Iwoniczu czas się mi dłużył :-( ...a byłem tam przejazdem :-) . Ale czego nie robi się dla zdrowia :-) . Pewnie będzie dobrze . Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-19 19:14
Byłam tam jako dziecko.Źle zniosłam tam ten pobyt. Teraz jako dorosła osoba nie mam ochoty tam sie wybrać. Iwonicz Zdrój wiąże mi sie z zakazami.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2009-02-20 13:36
i wszędzie daleko ...
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-20 18:03
Dziękuję Amalian za reszte opisu. Wątpię czy kiedykolwiek tam pojadę
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-02-20 18:43
Maja tam dobra borowine,ktorej nie zaluja,ale jakbym miala sama wybierac-to nie Iwonicz.
Nadrzędny - Autor robert_kowalski Dodany 2011-12-09 20:29
Witajcie, czy ktoś był w Wieńcu  ośrodek Hutnik koło Włocławka . proszę o opinię.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-09 20:39
nie byłam
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-20 18:57
Dobrosiu dla samej borowiny to wolę sobie wybrać Połczyn Zdrój i choć też jest małą miejscowościa to chociaż jest organizacja rozrywek zarówno pieszych jak i wyjazdowych. Nawet fotkę mam jak leżę w tym błocku..:-)
Nadrzędny Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-21 10:00
Dziękuję Wszystkim za informacje.Przestrzegę koleżankę,może uda jej się jeszcze coś załatwić innego.Jedzie na turnus rehabilitacyjny i sama wybrała Iwonicz,bo ktoś jej powiedział,że super widoki i ogólnie jest tam pięknie.A myślę ,że jest tyle pięknych uzdrowisk,że po co się samej pchać,gdzie niekoniecznie jest fajnie.Dorotka jest jeszcze bardziej zielona w znajomości uzdrowisk,niż ja.Co byście jej poradzili z pięknymi widokami,dobrą rehabilitacją i nie nad morzem-mieszka w Szczecinku?Dziękuję za rady w imieniu Jej i swoim.Pozdrowionka dla Wszystkich.
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-21 12:06
Jeśli góry to Krynica Górska Lwigród jeżli blisko Szczecinka to Połczyn Zdrój - budynek główny "Gryf" tylko i wyłącznie te inne były w remońcie i podobno ze wspólnymi łazienkami ..... W tych dwóch miejscach spędziłam wspaniałe 3 tygodnie. Od jedzenia personel i zabegi po rozrywki. Gdzie pojadę w tym roku jeszcze nie wiem czekam na decyzję bo że pojadę to już wiem
Nadrzędny Autor Amanda Dodany 2009-02-21 23:18
Witam wszystkich! W marcu jadę pierwszy raz do sanatorium "Metalowiec" w Inowrocławiu. Czy mogę liczyć na czyjąś opinię o tym miejscu?
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-22 14:42
Witaj Amanda. Ja nie byłam ale opowiadała mi starsza pani że było super. Jak jest dla nas trudno powiedzieć. Proponuję zerknąć na stronkę internetową. Co prawda sama tam zerknęłam i byłam rozczarowana. Nic nie znalazłam na żadnej stronce....
Nadrzędny Autor Amanda Dodany 2009-02-22 15:05
Dzięki Ella za odpowiedź i chęci. Wcześniej też szukałam informacji na temat Metalowca na necie, niestety to co znalazłam to tylko oferta, żadnych opinii. Nie chodzi mi tu akurat o opinię dot. osób niepełnosprawnych bo nie jestem taką osobą ale chciałam wiedzieć tak ogólnie jak tam jest. Pozdrawiam, pa
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-22 15:57
Ja też chciałam zobaczyć nie tylko pokoje i co w pokojach ale rownież jak wyglada baza zabiegowa co ile kosztuje i standardowo jak jest włącznie z posiłkami. Niestety nic nie znalazłam. Wiem jedno że jak nie podadzą konkretnej stronki napewno tam się nie wybiorę...
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-22 16:10
nfz wybiera miejsce i nie masz n to wpływu chyba że jedziesz prywatnie
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-23 16:56
dostałam sanatorium w lądku zdroju
23 wojskowy szpital  uzdrowiskowo rechabilitacyjny pawilon 2 czy tam ktoś był z Was i może mi napisać coś o nim ?
z góry dziękuje
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-23 18:53
Nie byłam tam ale sądzę po nazwie że o 22.00 do łózia....Może być całkiem przyjemnie.....poszukam stronki jakie tam wygody..... to tylko galeria......http://www.23wszur.pl/galeria.html

http://www.23wszur.pl/sanatorium.htm     strona główna....u góry masz podstrony klikaj i czytaj...wojsko na ogól ma super
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-23 19:15
dzięki te strony już widziałam i nie ma na nich zbyt dużo informacji
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-23 20:40
Basia poczytaj nagłówki i poklikaj na nie a sama dojdziesz.......z fotek wyglada luksusowo.....kliknij na każdą fotkę to powiększysz ją
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-23 20:55
przeglądałam zakładki i fotki ale nie ma konkretów np jakie zabiegi są wykonywane i  i jakie są ich ceny wielkie dzięki za pomoc
Nadrzędny - Autor Ella Dodany 2009-02-23 21:06
A to to co?   http://www.23wszur.pl/odplatne.htm

dziś juz zmykam pa
Nadrzędny - Autor m.antoszczyk Dodany 2009-02-23 21:45
Witaj,Ella,dzięki za podpowiedż.Niestety,ale Dorotka w krynicy była wiele razy i wolałaby coś innego,a nad morzem lub w tych okolicach nie chce.Ja piszę ,ponieważ Ona ma grupę ze względu na oczy i nie jest w stanie sama napisać i odczytać.Ale porusza się jeszcze sama i jest samodzielna.
Może ktoś coś wie o ośrodkach w ustroniu lub lądku .Dziękuje w imieniu Doroty.
A"propo Metalowca w Inowrocławiu,był tam 2 lata temu mój znajmy po wypadku samochodowym.Był bardzo zadwolony,podobno baza zabiegowa też dobra,ale On był pierwszy raz w sanatorium,więc nie wiem czy jego opinia jest wiarygodna.
Pozdrowionka,szczeólnie Ella dla Ciebie,trzymaj się cieplutko.
Nadrzędny - Autor Amanda Dodany 2009-02-25 22:39
Jadę do Metalowca 7-go marca. Po powrocie zdam relację, może komuś się przyda.
Nadrzędny - Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-26 21:48
ja 7 marca jade do szpitala wojskowego w lądku też moge zdać relacje  jak będzie o czym pisać
Nadrzędny - Autor dobrosia Dodany 2009-02-27 10:02
Zabiegi bedziesz miala Basiu na miejscu,skorzystaj z komory do krioterapii,maja tam ja.Budynek polozony blisko parku zdrojowego,niezla lokalizacja.Obys tylko miala ladna pogode.
Nadrzędny Autor Barbara Mycko Dodany 2009-02-27 14:28
DZIĘKI DOBROIU ZA RADE DZWONIŁAM TO ZABUIEGI SĄ W INNYM BUDYNKU NIŻ NOCLEGI ALE BLISKO
KRIOTERAPIE ZOBACZE CZY WEZMĘ BO BÓL SPORY W JEJ TRAKCIE A PO ZA TYM NIE WIEM CO MI LEKARZ ZALECI
POZDRAWIAM
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Opinie o sanatoriach,turnusach rehabilitacyjnych-ranking (Strona 4) (1260906 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill