www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / MEYRA OGłASZA BANKRUCTWO (9722 - wyświetleń)
- Autor antropomorficzny44 Dodany 2013-05-26 22:03
Spotkała mnie przykra niespodzianka ostatnio nie mogłem sie skontaktować z odziałem w Polsce , z moich informacji wynika iż obecnie są w stanie upadłości i firma przechodzi jakąś restrukturyzacje. Chciałem prosic o oferte na wózek elektryczny ale znany mi pracownik serwisu ostrzegł mnie iz pracują tylko do sierpnia później firma likwiduje odział w polsce ponieważ przynosci straty - nie wiadomo co z centrala i wogóle z firmą. Mam obecnie optimusa i martwi mnie to iż mogę nie kupić do niego części zamiennych
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-05-27 08:57
Faktycznie Mayra w Niemczech upada.
Co będzie z oddziałem w Polsce dowiemy się po decyzjach niemieckiego syndyka.
Sądzę, że jakąś formę serwisu przejmą inne firmy ale to rzeczywiście zła wiadomość.
Nadrzędny - Autor Korn Dodany 2013-05-28 07:11
Też mnie to martwi, mam skuter od meyry i ciekawe jak to będzie teraz z serwisem.
Nadrzędny - Autor Paulina1978 Dodany 2013-05-28 19:32
Szkoda , bardzo niedobrze ja rok temu wziełam wózek elektryczny i to nie najtańszy i co teraz mam zrobić jak będzie jakaś awaria, tym bardziej że mieszkam z dala od miasta
Nadrzędny - Autor ka.mon Dodany 2013-05-29 13:54
Byliscie kiedys w takiej sytuacji? w sensie jak wyglada serwis produktow firmy ktora jest w takiej sytuacji? moze gdzies beda dostepne czesci jeszcze?
Nadrzędny - Autor piotr3535 Dodany 2013-05-29 19:32
Jestem pracownikiem MEYRY POLSKA prosze nie podawac informacji nie prawdziwych firma w polsce istnieje a zagranica nie splajtowala .Nie wiem skad te informacje Panstwo maja ale sa wyssane z palca
Nadrzędny - Autor piotr3535 Dodany 2013-05-29 19:44
Acha chciałbym dodac iż integracja i centrum integracji kłamie może ma w tym jakis interes?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-05-29 21:49
antropomorficzny44 - to nie Centrum Integracja . Integracja przypuszcza, że firma zapewni lub inna firma przejmie dalszy serwis... Pozdrawiam :-).
Nadrzędny - Autor czlowiek_z_wyboru Dodany 2013-05-30 22:41
Widac iż pracownicy firmy meyra sa pouczeni jak maja sie zachowywac zeby wydymac polskiego niepelnosprawnego. firma meyra chce najwyzczajniej w swiecie ukryc fakt to ze plajtuja poniewaz kto kupi od nich pozostale jeszcze na magazynach skutery i wozki elektryczne .

ponizej podaje linki do niemieckich stron internetowych informujacych o upadlosci Meyry
http://rollingplanet.net/2013/03/27/insolvenz-rollstuhlhersteller-meyra-ist-pleite/

http://www.nw-news.de/owl/regionale_wirtschaft/8186541_Kalletaler_Firma_Meyra_meldet_Insolvenz_an.html

http://news.wer-zu-wem.de/meldung/22562.html
Nadrzędny - Autor romek45 Dodany 2013-05-31 16:57
Ja nigdy nie byłem fanem produktów Meyra. Owszem, jakość przyzwoita, ale cena do jakości zdecydowanie za wysoka.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-05-31 19:20
Od zawsze tak było. Miałem z nim kontakt za nim pojawili się w Polsce. Nie doszliśmy do porozumienia, bo oni nie potrafili zrozumieć że dla nas ich produkty są za drogie.  Zastanawiam się czy firma Mercedes tak skończy?
Nadrzędny - Autor ka.mon Dodany 2013-06-04 14:51
tez w sumie pierwsza rzecz jaka zrobilam to zajrzalam na stronie i rzeczywiscie jest tam informacja o upadlosci, wiec piotr o co chodzi? tak czy siak to zamieszanie nie wyglada za ciekawie i watpie zeby nie obylo sie bez jakis problemow :/
Nadrzędny - Autor Paulina1978 Dodany 2013-06-10 11:21
Ale czy już coś wiadomo co będzie dalej z tymi co posiadają ich produkty, bo naprawdę zaczynam się lekko martwic . Jak narazie wózek jest jeszcze nowy i sprawny ale co będzie później?
Podejrzewam że nie jestem jedyną osobą ktora sie martwi tą sytuacją.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2013-06-11 13:18
piotr3535 -> warto czytać ze zrozumieniem.

Dzwoniłem dziś do MEYRY – na razie wobec firmy w Niemczech prowadzona jest procedura naprawcza. Nadal nie wiadomo czy sytuacja MEYRY Niemieckiej będzie miała wpływ na Meyre w Polsce. Podobno na początku lipca maja się pojawić jakieś dodatkowe wiadomości.
Nadrzędny Autor Paulina1978 Dodany 2013-06-13 10:13
Aha , czyli jak rozumiem na obecna chwile jeszcze nic konkretnego nie wiadomo, trzeba czekac cierpiliwie i obserwować na bieżąco wiadomości. Tak ja pisałam dopuki mój sprzęt jest sprawny to nie panikuję ale jestem ostrożna i wole dmuchac na zimne jak to sie mówi.
Nadrzędny Autor kubasieciowy Dodany 2013-06-25 22:24
Nie straszcie mnie, żona ma używanego Smarta, bo na lepszy nie było nas stać i jest już troszkę leciwy. Ciekawe co z naprawami? Coś czuję, że jak niemiecka firma padnie to polska może mieć to samo.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / MEYRA OGłASZA BANKRUCTWO (9722 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill