www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / co z wózkami meyra (2914 - wyświetleń)
- Autor moka22 Dodany 2013-05-27 20:15
Jestem posiadaczką wózka meyra i niedawno słyszałam, że to już chyba koniec wózków z tej firmy. Wózek jest już znacznie wyeksploatowany i zastanawia mnie gdzie teraz dokopię do niego części. Mieszkam w okolicy gdzie teren jest daleki od tego co bym chciała i już raz złamałam widelec. W skali kraju osób w mojej sytuacji jest jak się domyślam bardzo dużo. Czy jest ktoś kto wie może coś na ten temat?
Nadrzędny Autor czlowiek_z_wyboru Dodany 2013-05-30 22:44
Poczytajcie sobie tlumaczenie tekstu przez translator googla wiec niezbyt czytelne ale jak ktos rozumie niemiecki podaje linki

http://www.nw-news.de/owl/regionale_wirtschaft/8186541_Kalletaler_Firma_Meyra_meldet_Insolvenz_an.html

Meyra do bankructwa
Producent dozwolone zatrudnia 500 osób

Upadłość zalogowany | foto: Wikipedia

Kalletal-Kalldorf (tam). Z Celem restrukturyzacji Grupy Meyra złożył własny wniosek do wszczęcia postępowania upadłościowego w Sądzie Rejonowym w Detmold. Renomowany producent wózków inwalidzkich i sprzętu rehabilitacyjnego zatrudnionych przez związki, około 500 pracowników.  

Partner Zarządzający Frank Meyer jest przekonany, wspólnie z likwidator Hans-Peter Burghardt (Herford) oraz stworzyć warunki dla nowego początku we współpracy z dostawcami i klientami w oświadczeniu prasowym. Również pierwszy przedstawiciel IG-Metall siedziby Detmold, Reinhard Seiler, jest przekonany: "Widzę szansę w upadłości musimy postawić wszystko na stabilizacji funkcjonowania .." Dla Unii, sytuacja nie jest zaskoczeniem, zresztą przyznać, ale do roku problemów wykorzystania i krótki czas pracy.

Przyczyną upadłości Meyer nazywa "niezrównoważone legacy", European spada poziom zwrotu dla funduszy rehabilitacji i brak spodziewanych wpływów. W zeszłym roku mieliśmy już zainicjowała program środków w celu przywrócenia produkcji, sprzedaży i administracji. Meyra grupa, której obroty w 2011 r. twierdzi, że "w setkach milionów," ma swój początek jeden w 1936 roku założył w Vlotho ślusarza . W upadłościowe dziewięć przedsiębiorstw wpływa, w tym nauczaniu Piotra + GmbH Dietzenbach, która specjalizuje się w konwersji samochodowych dla osób zmotoryzowanych

http://news.wer-zu-wem.de/meldung/22562.html
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / co z wózkami meyra (2914 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill