www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Osrodek JUBILAT w Wisle (3835 - wyświetleń)
- Autor jarko49 Dodany 2013-06-21 23:13
Czytam tu opinie pewnej pani ktora wykupila sobie turnus rehabilitacyjny w tym Osrodku dla siebie z mezem na wozku i pozwole sie nie zgodzic z ta wylukrowana opinia.
Ja tez wlasnie tylko co wrocilem z tego Osrodka (bylem tam dwa tygodnie) i raczej juz tam nie worce. Sa tam ludzie ktorzy bardzo sie staraja zeby NAM tam bylo ok i chwala im za to ale ich wysilki to nie wszystko. Do posilkow nie mozna bylo miec zastrzezen bo byly naprawde dobre na tyle ze jak ktos sobie zlaozyl ze tu troche schudnie to mu sie to raczej nie uda. Pokoje przydzielane sa troche po znajomosci i jak sie ich tu nie ma to sie dostaje pokoj taki sobie ale sa tu tez pokoje jak to niektorzy okreslali SUPER - inaczej mowiaz apartament w pelnym tego slowa znaczeniu. Opieka lekarska praktycznie nie istnieje - lekarz pojawia sie na poczatku turnusu na godzinke dwie a potem radz sobie sam. Na prosbe o recepte (cos sie wydarzylo i byla potrzebna) pan doktor oswiadcza ze mu recept wypisywac nie wolno i wszystko. Mimo ze jestes w takim Osrodku to w razie czego pozostaje ci wezwanie pogotowia tak samo jak kazdy inny mieszkaniec Wisly. Opieka pilegniarska wlasciwie tez nie istnieje a przeciez sa na turnusie ludzie nie tylko sami zdrowi a wrecz przeciwnie, w wiekszosci sa tu ludzie chorzy a i na wozkach tez nie brakuje. Telewizor w pokoju owszem jest ale taki nie zaduzy no i z programem takim molcno okrojonym piec czy szesc kanalow i to wszystko. Ja rozumie ze tu sie nie przyjezdza ogladac telewizje ale jak sie trafi na taka pogode jak ja trafilem kiedy to padalo i padalo to czlowiek siedzi tylko przed tym TV ale wybor ma w nim bardzo kiepski. Przez cale dwa tygodnie pobytu administracja Osrodka nie zorganizowala zadnego ogniska mimo ze jest tam wydzielone do tego miejsce ale samemu nic nie moglismy zropbic - nie wolno i juz. W innych Osrodkach dbaja o to by w dniach wolnych od zabiegow zaproponowac swoim kuracjuszom jakies ciekawe wycieczki np.jak bylem w Iwoniczu to byly organizowane wycieczki i na Wegry i do Lwowa i do Czech a w Wisle ta propozycja byla raczej skromna na tyle ze na niektore wycieczki podstawiano BUSy a nie autokary nie mowiac juz o atrakcyjnosci takich wycieczek. Jezeli dodac do tego ze taki pobyt w JUBILACIE Wisla kosztuje 1590 zl. + klimatyczne to ta oferta nie wydaje sie byc zbyt atrakcyjna. Sa w tym kraju Osrodki  rehabilitacyjne w ktorych jest i taniej  i kuracjusza traktuje sie powazniej - reasumujac chyba nie ma co polecac tego Osrodka, mozna wyszukac tu w internecie ciekawsze propozycje.
Nadrzędny Autor Marzena65 Dodany 2013-06-25 21:54
Musiałeś mieć strasznego pecha z tą pogodą. Myśmy akurat wrócili z tego ośrodka w maju i pogoda była dość ładna.
Nie chcę nikogo chwalić ani krytykować, ale faktycznie ludzie tam pracujący starają się bardzo. Pozwolisz, że podyskutuje troszkę z Twoją opinią.
Pokoje zawsze dostajemy te, co chcemy i nie trzeba mieć znajomości. Opieka pielęgniarska akurat jest bardzo dobra, bo miałam problemy grypowo-kaszlowe i muszę przyznać szczerze, leciałam na tabletkach, które dostałam od pielęgniarki za darmo. Dodatkowo najlepsze zabiegi robi akurat jedna pielęgniarka.
Tutaj zaś mylisz ten ośrodek z sanatorium, nie ma tam opieki lekarskiej bo to nie jest sanatorium. Wyraźnie o tym piszą tutaj forumowicze, więc warto czasami poczytać kogoś opinie.
Na temat wycieczek też mogę coś powiedzieć, bo często z nich korzystam w różnych ośrodkach i akurat w Wiśle byłyśmy w chacie, gdzie wypieka się chleb i przepięknej Pszczynie.
Uważam, że ceny faktycznie mają trochę droższe, ale z drugiej strony trzeba u nich robić rezerwację z wyprzedzeniem, więc mają chyba sporo gości.
Jest wiele pięknych ośrodków w Polsce, a akurat Jubilat jest ładnie położony i dobrze się tam czuję.
Nadrzędny Autor kubasieciowy Dodany 2013-06-25 22:19
Hehe widzę, że konkurencja nie śpi. Typowy wpis rozżalonego właściciela\kierownika\dyrektora innego hotelu, co nie wie jak się organizować.
Żona tam jeździ i sobie chwali, więc widać wyraźnie, że ta opinia to typowa podpucha.
Nie możecie inaczej poodbijać sobie piłeczki, tylko na poważnych stronach?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Osrodek JUBILAT w Wisle (3835 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill