www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / OSTRZEŻENIE MIĘDZYWODZIE RZEMIEŚLNIK (3222 - wyświetleń)
- Autor ARBARETON Dodany 2013-07-22 15:13
Witam wszystkich serdecznie,
Chciałbym wszystkich przestrzec przed wyjazdem do tego ośrodka. Zarówno na wypoczynek jak również na turnus rehabilitacyjny. Może na turnusy już nie mają umowy, bo mieli z nimi rozwiązać umowę z powodu rażących zaniedbań i niedociągnięć. Kierownictwo ośrodka ( zwłaszcza kierownik ) i pracownicy zawsze byli bardzo aroganccy i nieuprzejmi. Ludzi ze skierowaniami potrafili kwaterować w pokojach obskurnych, nieprzystosowanych dla niepełnosprawnych, strasznych norach, zagrzybionych, a ich pokoje wynajmowali gościom dewizowym, głównie Niemcom, którzy płacili dużo wiecej. Jedzenie okropne: niesmaczne i małe porcje. Dla Nemców zupełnie inne dania. Przy ośrodku wiecznie hałasy, cały dzien i całą noc. Brak spokoju i ciszy do wypoczynku. Grupy młodzieży, pijanej i głosnej hałasują pod oknami cały czas. Kierownik na wszystkie skargi odpowiada : jak się nie podoba, to wyp..., na twoje miejsce mam 10 chętnych. Do plaży daleko i trzeba pokonać bardzo strome schody. Atmosfera w osrodku bardzo nieprzychylna. Traktują gości jak intruzów. Recepcjonistki  nigdy nie mają czsu i ochoty , aby coś załatwić lub komuś pomóc. Zawsze trzeba około godziny czekać aby recepcjonistka po wielu błaganiach raczyła coś zrobić, np. wynająć radio bo w pokojach nie ma. Na zgłoszenia o robactwie w pokojach, smrodzie i grzybie nie reagowały wcale. Twierdziły, że tak musi być bo to jest przecierz bardzo stara budowla, a w takich zawsze musi być grzyb na ścianach. Dodawały, że to przecierz nie jest hotel piecogwiazdkowy. Wokół budynku gruzowisko i sterty śmieci. Smród nie do wytrzymania. Nie pjechałbym tam już nigdy, nawet za darmo. Szkoda marnować urlop w takiej norze i tracić nerwy w kontakcie z nieuprzejmą obsługą. Naprawdę gorąco ODRADZAM ten ośrodek.
Pozdrawiam
Nadrzędny Autor Traper50 Dodany 2013-07-26 06:06
Witam
Nie dyskutuję na temat ośrodka bo go nie znam. Przypominam sobie jednak, że na plażę jest kapitalny zjazd dla wózków, więc po co te narzekania. I chyba w Międzywodziu jest jeszcze parę ośrodków dla osób na wózkach, które mają wpis do rejestru.

Pozdrawiam
M
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / OSTRZEŻENIE MIĘDZYWODZIE RZEMIEŚLNIK (3222 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill