www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chwila szczerości forumowej (Strona 2) (47582 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-21 19:29
I to jest szczera prawda...
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 12:12
Już się cieszyłem, że do imbecyli od rozrywki coś dotarło. Ale nie, wlazła taka chora na głowę staruszka i wszystko zacznie się od nowa. Może chociaż sylwester przemyślał brak sensu w kilkakrotnym pisaniu w 10 "rozrywkach" tych zamych nazw i ostatnich liter? No tak ale jeszcze gdzieś czai się trolla.
Lidian pisała że każdy się bawi jak potrafi. Ja się bawię w upominanie ON imbecyli. I proszę więcej nie mieć pretensji do mojej zabawy
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 14:54
Sylwster pomyślał, trolla również. Tylko staruszce nadal palma odbija:)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 19:46
Waldi nie obrażaj ludzi, a sam zacznij się bawić tym co piszą. Nieraz ich skojarzenia mogą być bardzo znaczące np. komuś  w jednym z wyśmiewanych przez Ciebie wątków na myśl przyszła : ćwiartka.  Jak myślisz z jakiego powodu? Z głodu: ćwiartka prosiaka, kurczaka np. Czy z pragnienia: jakiś napój. A może z ....... itd
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 19:52
To nie o skojarzenia chodzi. Oni mogą się bawić w rozwalanie forum. To ja mogę się bawić w karcenie gamoni.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 19:57
Dlaczego uważasz , że jesteś lepszy? Forum nie może funkcjonować pod Twoje dyktando.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 19:58
Dlaczego uważasz że możesz, kogokolwiek oceniać?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 20:03
Zrobiłam delikatnie, to co Ty robisz od dłuższego czasu, nieraz nie przebierając w słowach.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 20:07 Zmieniony 2013-09-17 20:10
Moje delikatne uwagi nie były rozumiane, może tak prosto z mostu może coś dotrze. Ciekawe dlaczego Ty nie bierzesz udziału w tej " świetnej rozryfce"? (
Ps:
Ciekawe kiedy do Ciebie dotrze że " rozryfka forumowa " zabójstwo dla normalnego forum?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 20:09
Ponieważ lubię trudniejsze wyzwania, chyba to już zauważyłeś. :-)))))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 20:15
Zauważyłem.  Jak sama piszesz nikt nikogo nie zmusza do udziału w tym forum, jeśli to ma być forum" rozryfka" to ja dziękuję.  Źycie nie składa sie tylko z pisania tu. Ale wizyta  ewelki utwierdza mnie , że wart tu walczyć o normalność. I dlatego warto walczyć z bebilizmem na forum tak jak z kibolami na stadionach.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 20:18
Obrażając innych ???????? A dlaczego właśnie Ty toczysz "walkę"? Poczułeś misję , czy co?
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 20:28
Dlaczego uważasz że to misja. Masz jakieś skojarzenia z pielgrzymką np. Jasnej Góry. Od kiedy prawda o kimś jest obrazą? Ja po prostu mówię to o czym inni tylko myślą. A Ty starasz się być plastrem miodu dla "kryminalistów" to taka Twoja misja?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 20:38
Kultura Waldi, kultura. I wcale źle nie myślę o tych co lubią rozrywki, które Ty wyśmiewasz.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 20:50
Kultura to szacunek dla innych. A gdzie tu widzisz kulturę ,w  zagluszaniu poważniejszych tematów głupimi sylabami. Ok, niech to będzie jeden wątek. Ale nie , oni muszą się wpisać w dziesięciu "rozryfkach"  aby zepchnąć inne tematy. Te forum jest tak zbudowane , że ostatni wpis powoduje wyciągnięcie głupot "rozryfka" na pierwsze miejsce na forum. Chyba nie jesteś tak ograniczona , że tego nie widzisz?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 20:58 Zmieniony 2013-09-17 21:00
Sam te wątki założyłeś i teraz masz pretensje? Musisz przełknąć własną miksturę. :-))))))))))))))))))))

>Kultura to szacunek dla innych<


Właśnie. Szanuj więc.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 21:10 Zmieniony 2013-09-17 21:14
Chyba doskonale wiesz , że to był tylko przykład tego co "chcecie rozryfkowicze" zrobić z tego forum w tzw. Kawiarence.  Jak dla mnie , to możecie się tu "rozryfać" w czwórkę. Ale sądze , że to byłaby wielka głupota.  A moja mikstura nie podziałała jak powinna, mea kulpa.

I nigdy głupoty szanować nie będę. 
Edit
bo to nie jest kultura.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 21:18

>A moja mikstura nie podziałała jak powinna, mea kulpa.


<

Twoja, Twoja więc pij waść, pij i oby Ci nie zaszkodziło. :-))))))))))))))))
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-17 21:27
Wątki które tu wyciągnełem z początku forum (niektóre po 5 wpisów) mają większą wartość niż te twoje ostatnie litery z setkami głupot. Może kiedyś to do Ciebie dotrze, oby nie za późno. Twoj rozrfkowy obraz forum to mogiła kawiarenki. Dziwić tylko może Twoja krótkowzroczność. Czujesz się właścicielką kawiarenki , to dbaj o nia. Powodzenia.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-17 21:37
Waldi co Ty mówisz? Jakie moje ostatnie litery? Moja Kawiarenka? Co ma do mnie docierać?  Czy ja odpowiadam za forum? Zupełnie Ci się pokręciło. To, że szanuję ludzi tu piszących wcale nie oznacza tego, że się z nimi identyfikuję. Mam własne zdanie na to co się tutaj dzieje, na wszystkie tematy i na to co Ty tutaj piszesz również. Zupełnie nie rozumiem Twojej agresji na moje słowa.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-17 21:43
WALDUNIUNIU POMYSL ZDZIEBKO NA WIECEJ NIE LICZE.GDYBY CIE TE ROZRYWECZKI TAK NIE WKURRZAŁY MYSLISZ ZE BYM JE PISAŁA ALBO TROLCIA ?A TAK MAMY NIEZŁY UBAW JAK CI PIANA Z PYSKA IDZIE.:-)))))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-17 21:59
Przydałaby się kawiarenka I dla rozrywki  i kawiarenka II do rozmów bardziej skupionych na tematach, bo inaczej ciągle będzie to samo darcie pierza.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-17 22:05
NOOO I DO STARSZYCH(był taki pomysł) I DO MŁODSZYCH,I DO KULAWYCH I DO GŁUCHYCH ,CI NA WOZKACH SIOOOO DO SWOJEJ KAWIARENKI I DO ATEISTOW I MOHEROW  A ŻYDZI WIADOMO ODDZIELNIE,DO LEWORECZNYCH I TYCH OD PRAWICY ITD ITDA MOZE LEPIEJ NAUCZYC SIE TOLERANCJI I WSPOŁZYCIA W ROZNORODNEJ GRUPIE?ZAWSZE BEDE TEPIC MUCHY,KARALUCHY PLUSKWY I BRAK SZEROKOOBRAZOWEGO SPOJRZENIA NA SWIAT,ZAŚCIANKOWOŚCI I OBŁUDY.AAAAAAAAAAAAMEN..
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-17 22:10
Nie rozkręcaj się, bo nie zaśniesz.:-) :-) Tak Ci się skojarzyła propozycja? No to szkoda, bo może jakieś wyjście z impasu by było. No ale wtedy kto komu by tę pianę toczył, prawda? ;-) Czy to stąd ten porywczy i płomienny post? :-)))
Idę spać, dobrze, że na bezsenność nie cierpię, czego też wszystkim życzę serdecznie. :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-17 22:13
NIECH CI SIE PRZYSNIA KAWIARENKI NA NA NA.:-))MUSZE PODNIESC ADRENALINKE PRZEDE MNA NOCKA.:-))
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-17 22:18
A..., teraz rozumiem.:-)
Trzymanko na nocce i juz nie szalej tak w obronie wszystkich tych kategorii, które wymieniłaś, bo tu sympatyczni ludzie czytają i piszą.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-17 22:02
Tolerancja, to trudne, ale możliwe tylko trzeba chcieć . Jednym przeszkadzają tematy innym zaś sąsiad ... patrz zdjęcia :-).
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-17 22:14
Też tak uważam, ale nie zawsze się da, jeśli usposobienia i zainteresowania różne. Czasem lepiej się rozejść niż wzajemnie boksować.:-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-09-17 22:34
myślisz o małżeństwie??/ Małżeństwo i tolerancja to nieporozumienie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-18 13:31
Też, ale również o wszystkich kontaktach, które się kończą kopaniem i szczypaniem.;-) :-)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-21 18:13
I GDZIE SA CI KTORZY KONIECZNIE CHCA TYLKO WZNIOSŁYCH,"MONDRYCH"TEMATOW?DALI DYLA CZY CO???:-))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-21 20:01
TAK CI NAPISZĘ, PO PROSTU STARUSZKO, ŻE TY DO TYCH, JAK NAPISAŁAŚ WYŚMIEWAJĄC SIĘ:

>I GDZIE SA CI KTORZY KONIECZNIE CHCA TYLKO WZNIOSŁYCH,"MONDRYCH"TEMATOW?DALI DYLA CZY CO???:-))))>


NIE NALEŻYSZ, DLATEGO SKOŃCZYŁAŚ MARNYM "BANEM"  NA FORUM, GDZIE JA BYŁEM ADMINISTRATOREM...
A pisanie, dużymi literami oznacza krzyk, więc aby to do ciebie dotarło, to napisałem w twoim stylu, czyli krzykiem...
A, JESZCZE JEDNO, KROWA KTÓRA DUŻO RYCZY, MAŁO MLEKA DAWAĆ RACZY...
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-24 10:50
WSZYSCY JUZ TA RZEWNA HISTORIE SŁYSZELI WIEC SIE POWTARZASZ,LEPIEJ ZOBACZ ILE POSTOW NAPISANO OD TEGO TWOJEGO OSTATNIEGO DO TERAZ.WSZYSCY ZOSTALI ZBANOWANI CZY CO????:-))))))
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-24 12:53 Zmieniony 2013-09-24 13:00
Mi nie chodzi o ilość postów a o ich jakość... Staruszko, moja strona i forum nie jest od tego aby zakładać wątki typu imiona, miasta. a o konkretnych sprawach "ON".  A co do rozrywkowej części forum, ponieważ także mamy, to niech sobie piszą o czym chcą...
Jeśli zaś chodzi o liczbę zbanowanych, to mam zaszczyt przypomnieć, że tych jest bardzo znikoma ilość, lecz zbanowani zostali za nieodpowiednie zachowanie na forum, łącznie za to że pisali przy funkcji ''Caps Lock" obrażając innych użytkowników forum...
Pozdrawiam. :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-26 11:35
Masz rację Norbi. Jeśli konstukcja forum na to pozwala , niech się bawią do woli. ;-) 
Tutaj to tylko niszczenie i spychanie wypowiedzi innych rzeczowych i istotnych wpisów ( podobne do zagłuszania i spychania  Twoich wypowiedzi w "barierach ON")
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-26 11:40
Sądzę, że jeśli powiesz coś rzeczowego, to na pewno zostanie to zauważone. :-)))))))))))))
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-26 11:41
Pi ;-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2013-09-26 13:52
....JEŚLI POWIE....:-)))))))
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-26 12:07
Może się zniechęcili tym wywoływaniem "piany na pyskach", bo nie każdy lubi obserwować ewidentne złośliwości, a może po prostu mało jest takich, którzy obecnie mówią jeszcze do rzeczy, nawet jeśli mówią kontrowersyjnie.
Edukacja w narodzie siada, 'Staruszko'. :-) Niektórzy nawet nie wiedzą jak caps wyłączyć, a co dopiero inni kilka zdań o życiu napisać. :-)  Częściej mówi się i pisze o życi. (to gwara śląska chyba, panie Norbercie? :-) )
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-26 12:33
Co ma gwara śląska a raczej język śląski do pisania o sprawach "ON", uważam, że obojętnie w jakiej gwarze lub języku pisać o sprawach niepełnosprawnych... Ja posługuję się wieloma językami, zarówno w pisaniu i w mówieniu... Więc mogę docierać do szerszej rzeszy ludzi... Nie mam w tym większego problemu, poza wadą wymowy, zacinaniu się spowodowane spastycznymi skurczami...
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-09-26 13:26
Ja nie ...jak się zatnę - przy goleniu również - to nie mówię a krzyczę . Podobno migowym ale ...;-))) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2013-09-26 13:35
1. Pytałam tylko o słowo żyć, nie w znaczeniu funkcji organizmu, a w znaczeniu części ciała, bo mi się wydawało, ze  to słowo z gwary śląskiej i miałeś być ekspertem. Tylko tyle, więc chyba napisałam coś niezrozumiale. Sorki. Bardziej zrozumiale by brzmiało "Częściej mówi się i pisze o d..maryni"????
2. Odnosiłam się do słów Staruszki "ZOBACZ ILE POSTOW NAPISANO OD TEGO TWOJEGO OSTATNIEGO DO TERAZ.WSZYSCY ZOSTALI ZBANOWANI CZY CO????:-)))))) " . Wyraziłam mój o s o b i s t y pogląd, dlaczego tak mało tu rozmów.
3. Sprawy ON są poruszane w szerokim zakresie na forum głównym, tu jest wątek do rozmów różnych.
A te rozmowy różne kuleją, bo...jak wyżej w moim poście do Staruszki i znowu wg mnie oczywiście.
4.
Norbi. Pogody ducha życzę po polsku, bo aż taką poliglotką jak Ty nie jestem, więc tylko po polsku.;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-26 14:18 Zmieniony 2013-09-26 14:23
Wuzetko słowa, o którym mowa, używał również mój dziadek. Pochodził z Poznania. :-)))))))))

Pisze się chyba przez rz.
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-26 14:34 Zmieniony 2013-09-26 14:36
Też sprawdziłam, Rzyć i półrzytek.:-) Pogrubiłam, aby sobie utrwalić. W Wielkopolsce też słyszałam, ale pisowni nie znałam. :-) Tylko wydawało mi się, że to jednak ze Śląska pochodzi. Mniejsza z tym, w każdym razie doczytałam, że rzyć jest słowem archaicznym, ale nie wulgarnym.:-) Więc od dziś mogę mówić 'mam to w rzyci'????:-)))
Eeeee......jakoś nie pasuje tam nosić świata i jego problemów? :-)))

ps. A ten dziadek z Poznania miał na imię Waldek może? :D
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-09-26 14:37
Moja pani nauczycielka Polskiego, kiedyś zwróciła mi uwagę, bo w szkole rozmawiałem z kolegami po śląsku, więc powiedziała:
Norbercie, Adrianie, Joachimie, nie mówi się goudo tylko goudo sie mówi... :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2013-09-26 14:47
Norbercie, Adrianie, Joachimie :-) Goudo to się je.:-)))))
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2013-09-26 15:00

>. A ten dziadek z Poznania miał na imię Waldek może? :D <


:-))))))))))))))))))))))

Niestety. Nie Waldi. :-)))))))))
Nadrzędny Autor trolla Dodany 2013-09-26 19:47
a co do rzyci to spotkałam się również kiedyś z tym słowem w jakże odległej części dla Wielkopolski czy Śląska bo na Kurpiach czyli na północ od Warszawy :-)
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-10-29 23:44
Która jest u Was godzina. Mój tablet pokazuje 23:45 -ciekawe z jak godziną ukaże się mój wpis ;-)
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-10-30 23:31 Zmieniony 2013-10-30 23:36
no to też zaraz zbadam, u mnie jest 23:31 a na poście widniała godzina 00:30 przed edycją postu... Na to wskazuje, że adminowie już zapadli w zimowy sen bo mamy już czas zimowy a tu na forum jest letni, albo, adminowie chcą podtrzymać czas letni...
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chwila szczerości forumowej (Strona 2) (47582 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill