www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chwila szczerości forumowej (Strona 3) (47638 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2013-10-31 08:32
Czas zmieniasz w swoim profilu sam. Wystarczy przy GMT wpisać +1. :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-18 15:25
Tadeusz to dla wprowadzenia w temat po twoim (z małej zgodnie z Gollumową wykładnią znawcy pisowni na forach) roznoszeniu fałszywych oskarżeń po całym forum.

> Autor TadeuszP Dodany 2015-05-17 13:47 Dziękuję za link Jak zapewne zauważyłeś - już "dziobią kruki i wrony" Gdyby to była prawdziwa Staruszka123 to bym się zdziwił ale, że to "praca zlecona" to nic nie jest w stanie mnie zadziwić. No może tylko to, że W-zetka akceptuje ten poziom. Spodziewałem się po Niej wyższych lotów ale "kto z kim przystaje ...." P.S. Nie dziwi mnie, że tak rzadko tu zaglądasz.


> Autor wielokropek Dodany 2015-05-18 11:30 Tadeusz, ty szmato. Normalnie świński ryj jesteś, aby sugerować i oskarżać kogoś kto nigdy wcześniej i teraz nie posunie się do takiej wredności jak ty, To ty oskarżasz fałszywie rozsiewając po necie ,rzucając oskarżenia na innych, których nawet ich nie znasz. Po co to robisz?pseudo katoliku? To Ty jesteś takim wrednym typem o których pisał Owsian. Pamiętaj ,że mam jeszcze twoje kłamliwe pw i maile. Powinieneś za swoje oszczerstwa odpowiedzieć przed sądem!!! Najbardziej żałuje, że wśród ON akurat Ciebie raz spotkałem. Zniszczyłeś moje zaufanie do osób piszących na tym
>  forum. Tak fałszywego człowieka spotkać jakim jesteś ty, to potwierdzenie opisu "ludzi" którzy bez powodu i bez odniesienia jakiejkolwiek korzyści piszą w necie oszczerstwa. Brzydzę się Tobą, zakłamany,fałszywy TadeuszuP, wojtku.k i innych Twoich wcieleń których nie znam na moje szczęście.


Ja wcześniej już zakończyłem ten niesmaczny temat. Ale Ty nadal wypisujesz swoje oszczerstwa po całym forum ON
Dalszy ciąg demaskowania Twojej fałszywej osoby nastąpi wkrótce.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-18 15:56 Zmieniony 2015-05-18 16:00
Jak zwykle próba manipulacji i wyjęty fragment z dyskusji, który mógłby faktycznie stawiać w złym świetle Tadeusza.

Należało przedstawić prawidłowy porządek i od początku - została pominięta dość istotna wypowiedź Staruszki, a tak to się przedstawiało:


>Post OWSIANa rozpoczynający wątek<


>Autor TadeuszP Dodany 2015-05-17 11:36


Witaj OWSIAN
Z dużym zainteresowaniem przeczytałem Twój... post(?) to za mało powiedziane.
Nie ważne jak to teraz bym nazwał, ważniejsze jak to odebrałem i cokolwiek bym nie powiedział/napisał to nie odda nawet w części wartości Twoich słów. Z dużym zainteresowaniem przeczytam Twoje wcześniejsze posty. Piszesz rzadko (poprzedni 10.04.2014) ale treści wystarczy za setki innych wpisów bezinteresownie nienawidzących i zawistnych indywiduów.
Za chwilę wychodzę do kościoła ale zapewniam Cię, że przeczytam więcej Twoich tekstów a blog Miriam "dodałem do pamięci"
Pozdrawiam
Tadeusz<

>Autor Staruszka123 Dodany 2015-05-17 12:09
>Za chwilę wychodzę do kościoła <


TO TY JUDASZOWATY OBŁUDNIKU DO KOŚCIOŁA CHODZISZ ? Z TEGO CO CZYTAŁAM TO NAJWIĘCEJ TUTAJ LUDZI SZKALUJESZ !  A W KOŚCIELE NIE WIDZĄ CO Z CIEBIE ZA ZIÓŁKO ?<

>nAutor OWSIAN Dodany 2015-05-17 12:18


Tadeusz dziękuję za miłe słowa. Częściej piszę tu:
http://pisarze.pl/
pozdrawiam
Marek  Jastrząb (OWSIAN)<

>Autor TadeuszP Dodany 2015-05-17 13:47


Dziękuję za link
Jak zapewne zauważyłeś - już "dziobią kruki i wrony"
Gdyby to była prawdziwa Staruszka123 to bym się zdziwił ale, że to "praca zlecona" to nic nie jest w stanie mnie zadziwić. No może tylko to, że W-zetka akceptuje ten poziom. Spodziewałem się po Niej wyższych lotów ale "kto z kim przystaje ...."
P.S. Nie dziwi mnie, że tak rzadko tu zaglądasz.<

>Autor wielokropek Dodany 2015-05-18 11:30


Tadeusz, ty szmato. Normalnie świński ryj jesteś, aby sugerować i oskarżać kogoś kto nigdy wcześniej i teraz nie posunie się do takiej wredności jak ty, To ty oskarżasz fałszywie rozsiewając po necie ,rzucając oskarżenia na innych, których nawet ich nie znasz. Po co to robisz?pseudo katoliku?
To Ty jesteś takim wrednym typem o których pisał Owsian.
Pamiętaj ,że mam jeszcze twoje kłamliwe pw i maile. Powinieneś za swoje oszczerstwa odpowiedzieć przed sądem!!!
Najbardziej żałuje, że wśród ON akurat Ciebie raz spotkałem. Zniszczyłeś moje zaufanie do osób piszących na tym forum.
Tak fałszywego człowieka spotkać jakim jesteś ty, to potwierdzenie opisu "ludzi" którzy bez powodu i bez odniesienia jakiejkolwiek korzyści piszą w necie oszczerstwa.
Brzydzę się Tobą, zakłamany,fałszywy TadeuszuP, wojtku.k i innych Twoich wcieleń których nie znam na moje szczęście.<


Teraz to przedstawia się nieco inaczej.
Nadrzędny - Autor Kobietka Dodany 2015-05-18 17:52
Ukłony dla Tadeusza,ukłony dla Golluma.:-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-18 19:15
Dziękuję i wzajemnie ;-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-18 19:59
Dokładnie ten sam zarzut w stosunku do Ciebie.Zakładasz z góry manipulację.Twierdzisz ze  bez wpisu staruszki Tadeusz przedstawia się w złym świetle.
Ja twierdze że jeszcze bardziej te złe światło TP sam pogłębia.
Rozważmy co zmienia ten wpis Staruszki123 która się odniosła do zdania

> TP- Za chwilę wychodzę do kościoła


I co to oznacza? Będzie w kościele naprawiał ławki,handlował winem mszalnym,czy wznosił modły czy umówił się na randkę? Zakładam że Owsian nie ma też na ten temat wiedzy skoro TP go o tym informuje,ale zostawmy w spokoju autora wpisu bo on wymienia kulturalne zwroty.
Staruszka123 odpowiedziała pytaniem.

> TO TY JUDASZOWATY OBŁUDNIKU DO KOŚCIOŁA CHODZISZ ? Z TEGO CO CZYTAŁAM TO NAJWIĘCEJ TUTAJ LUDZI SZKALUJESZ !  A W KOŚCIELE NIE WIDZĄ CO Z CIEBIE ZA ZIÓŁKO ?


Na co TP wyskakuje z dziwną wiedzą i z ordynarnym oszczerstwem jednocześnie!

> Jak zapewne zauważyłeś - już "dziobią kruki i wrony"
> Gdyby to była prawdziwa Staruszka123 to bym się zdziwił ale, że to "praca zlecona" to nic nie jest w stanie mnie zadziwić. No może tylko to, że W-zetka akceptuje ten poziom. Spodziewałem się po Niej wyższych lotów ale "kto z kim przystaje ...."
> P.S. Nie dziwi mnie, że tak rzadko tu zaglądasz.


Zastanówmy się nad tym wpisem TP
Twierdzi ,że to nie jest prawdziwa staruszka123.
Ja nigdzie nie doczytałem się takiego zwrotu ,że jest "nieprawdziwa"! Czyli TP wie! Skąd ?
Zapewne z wiadomości na pw które ze staruszką123 musiał wymieniać! Bo niby skąd to twierdzenie że to "praca zlecona"?
Czyli ? Działał w porozumieniu!!!
Jednocześnie oskarża W-zetkę że ona to akceptuje czyli sugeruje że to jej zlecenie! Skąd taka wiedza?
Zwykłe kolejne oszczerstwo.
Następnie sugeruje że to z powodu towarzystwa z jakim ona przystaje obniża swój poziom.
Kolejne obrażanie forumowiczki.!!!

Czyli co? Przedstawia się tu TP jeszcze gorzej, w jeszcze gorszym świetle.
Nie obce Ci jest logiczne myślenie, chyba nie powiesz ,że brak tu logiki w tym co napisałem?
Teraz przedstawia się to inaczej, znacznie gorzej!!!
Nadrzędny Autor Kobietka Dodany 2015-05-18 20:17
...)naprawde jestes takim matołkiem,ze nie widzisz różnicy w twoim pokiereszowanym tłumaczeniu,a konkretnym wyłuszczeniem co i jak?Przypiąłes sie do stworzonej przez Ciasteczkowo Staruszki jakbys ją znał(?),chociaz wy ciasteczkowe potworki pewnie zobowiązani jestescie do tłumaczenia co robicie,z kim,o czym rozmawiacie  skoro Wzeta tłumaczy że kanapek nie dostałes(nie stać cie?) i zna treść twoich z innymi rozmów,troche jak u Scjentologów.:-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-18 20:39 Zmieniony 2015-05-18 20:51


>Twierdzi ,że to nie jest prawdziwa staruszka123.


Ja nigdzie nie doczytałem się takiego zwrotu ,że jest "nieprawdziwa"!<


To, że ty nie doczytałeś nie oznacza, że tak jest.
A odpowiadając na pytanie to gdyby to była prawdziwa Staruszka123 nie napisałaby w ten sposób do Tadeusza.


>Jednocześnie oskarża W-zetkę że ona to akceptuje czyli sugeruje że to jej zlecenie! Skąd taka wiedza?<



A nie jest tak? Nie trzeba byc jasnowidzem, żeby to zauważyć - przykład pierwszy z góry:


>Tadeusz, ty szmato. Normalnie świński ryj jesteś<



Czyja to wypowiedź? I do czego się odniosła, skąd taki objaw miłości - i co, zaakceptowany przez wyżej wymienioną.

Ot i całe sedno
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-05-18 21:43
Pogadaj z lustrem .
Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-18 22:02
Żenada - to jest jedyne co mi się nasuwa czytając twoje wypociny.
Lepiej jednak byłoby dla wszytskich - dla ciebie również (przestałbyś się ośmieszać) gdybyś pisał tylko z "niebiańską społecznością" - tam sobie - jak już wspominałem - możecie lizać wzajemnie dupy i nikt złego słowa na nikogo nie napisze, bo jeśli to zaraz będzie post usunięty, a delikwent zbanowany.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 07:34
                                Serwus :-)

>gdybyś pisał tylko z "niebiańską społecznością" - tam sobie - jak już wspominałem - możecie lizać wzajemnie dupy i nikt złego słowa na nikogo nie<


Gollum !! Tylko tak grzecznie spytam:
Gdzie podziały się eleganckie maniery którymi usiłujesz na forum błyszczeć ? Dlaczego między innymi mnie w tak arogancki sposób obrażasz?
                                                                Waldi.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-19 07:49 Zmieniony 2015-05-19 08:04
WaldeknieKiepski nie widzisz naprawde roznicy miedzy tym klonem Staruszki a dawna ,naszą Staruszka,poczytaj chociaz ten wątek moze cię oświeci?widzisz ile ludzi to zauwaza ta roznice a Ty wciąż nie?No i od tego fałszywca wszystko poszło chyba dzisiaj widzisz ze przesadziłes z tymi świniami,zdrajcami i innymi epitetami.przeciez jesli mi wiadomo u Tadka byłes kilka miesiecy temu wiec czas chyba zapomniec o piwach,kanapkach i omijac sie wielkim łukiem a nie przechowywac te wspomnienia jak relikwie.tadeusz napisał w jednym temacie odpowiadajac klonowi na zaczepke a tobie jakby ktos rozum odebrał i Wzetka jeszcze swoje do ognia.lepiej wam teraz?Taki fajny  i madry w przesłaniu felieton rozpierniczyliscie trzeba było siedziec cicho i poczytac bloga.:-(
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2015-05-19 08:16

> .tadeusz napisał w jednym temacie odpowiadajac klonowi na zaczepke a tobie jakby ktos rozum odebrał i Wzetka jeszcze swoje do ognia.lepiej wam teraz?


No tak, ale zauważ, że jeśli sie ktoś klonowi odcina, to powinien mówić za siebie, a nie oczerniać innych, co robi przy każdej okazji. To nie był pierwszy raz! Można stracić nerwy? Można. Komara pacniesz, a trolla?
Nie jest z tym dobrze, bo lepszy czas i ciekawe dyskusje Ty też pamiętasz. Ktoś cały czas bruździ, napuszcza, casem jak idiota, czasem zręczniej, a niestety ci, którzy by mogli stanowić przeciwwagę, milczą. Gorzej jeśli z kimś takim ćwierkają dziobek w dziobek.
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2015-05-19 08:19
też racja.;-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 14:59
Nie, nie "racja". Wzecia zawsze wpada w "nerwy" i tak jak kropek manipuluje: to coś dopisze, tam zasugeruje, wszystkie chwyty dozwolone :-(
Dziwne zbiegi okoliczności, że jak uważają się za "zaatakowanych" to tutaj piszą jakieś "nowe" nicki".
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2015-05-19 07:55
Cześć!! Waldi szkoda słów!! Niektórzy tak mają, że muszą.. bo inaczej się uduszą... :-))

Odreagowują real... zza monitora oczu nie widać.. Trzeba być wyrozumiałym, czasem życie "dokłada", więc muszą dać upust frustracji.
A Forum traktują jak własne podwórko - uśmiać się można, czytając "wymiatające" posty :-))))
Niebawem zarządzą, kto może oddychać i jakim powietrzem :-)))

Waldi pozdrawiam serdecznie

Wracam do mojego warsztatu, mam jeszcze troche szycia
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 08:06
Dziękuję za pozdrowienia i z całą mocą je odwzajemniam. Dobrego dnia życzę :-)
                                              Waldi
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 08:29
Nie poznaję gościa.
No cóż - jeśli wchodzisz między wrony...

Dlaczego tak namiętnie nie upominasz wielo.kropniętego kiedy obraża i to w sposób wulgrany - przykro mi, ale tylko potwierdzasz to co napisałem.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 08:37 Zmieniony 2015-05-19 08:40

>No cóż - jeśli wchodzisz między wrony...<


   Gollum - otóż ja widzę to inaczej. Mianowicie jest na forum dwóch panów,między którymi są jakieś niezdrowe zaszłości. Nie moja sprawa i nigdy w to nie wnikałem. Nie zajmowałem też stanowiska.
Natomiast Ty wpadłeś w  to jak pomiędzy wódkę a zakąskę. Kreując siebie na jakiegoś arbitra elegancji. A przecież to są dorośli faceci i powinni załatwić to między sobą. Tak się zapędziłeś w tej sprawie, że aż mi się oberwało. Twój powyższy post ( o lizaniu), jest wulgarny i obraźliwy. Szkoda...........
                                                              Waldi.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 08:57 Zmieniony 2015-05-19 09:01
Jestem osobą, która mówi (i pisze) to co myśli i najczęśćiej bez owijania w bawełnę.
Nie podoba mi się sposób w jaki jest traktowany Tadeusz. Nie byłoby w tym może nic takiego zdrożnego gdyby to była tylko wymiana między tymi dwoma osobnikami, ale do tego właśnie dochodzą inni - klon Staruszki, matka przełożona - czemu do nich nie napiszesz, że wcinają się między wódkę i zakąskę?
To raz, a dwa - nie zauważasz tego faktu, o którym pisałem już niejednokrotnie?
Nie można złego słowa napisać na kogokolwiek ze "społeczności niebiańskiej" bo następuje  atak ziomali na osobę która to odważyła się tak napisać, natomias w drugą stronę dzieje się wręcz analogicznie - ziomal obraża "tutejszego" i zaraz do niego dołączają pozostali "społecznościowcy" - uważasz, że to jest w porządku?

Taki prosty przykład - pierwszy z brzegu:
wielokropek wciąż nawywa Jolę p.jolnięta - nie trzeba być szczególnie kumatym, aby zrozumieć sugestię - i wszytko jest cacy, ale jak nazwałem go wielo.kropniętym to się posypały gromy.
Takich przykładów jest wiele.
Chociażby wątek OWSIANa - nikt złego słowa (ze społecznościowców) na wielo.kropniętego nie powiedział pomimo wyzwisk jakich uzył w stosunku Tadeusza, ale na Tadeuszu suchej nitki nie zostawili.

Nie chcesz - nie mieszaj się, Twoje prawo, ale nie bądź stronniczy, popatrz na to obiektywnie.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 09:05

> popatrz na to obiektywnie.<


Przecież patrzę na to obiektywnie i nikogo nie obraziłem. Nikomu sugestii o lizaniu nie czyniłem. Chyba zauważasz różnicę między naszymi postawami ?
                                                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-05-19 09:47
Tak - zauważam, Ty tylko wszystkim dziękujesz i wszystkich pozdrawiasz - bez urazy.
Wygląda to tak jakbyś chciał mieć ciastko i zjeść ciastko - tak się nie da.

Poczułeś się dotknięty moją wypowiedzią o lizaniu dupy - no cóż, powinieneś się z tym liczyć, że tak może się stać, czy to z mojej strony czy kogokolwiek innego. To jest dokładnie tak samo jak w realu - jeśli przebywasz w towarzystwie złodziei i się z nimi kumplujesz to będziesz przez otoczenie traktowany na równi z nimi - jesteś bywalcem "społeczności niebiańskiej" to przy okazji post dotknął i Ciebie.

Skoro tak Cię to uraziło to przepraszam, ale tylko Ciebie, do Ciebie nic nie mam choć nie podoba mi się takie "pływanie", ale to są moje odczucia i może mi się to nie podobać - czyż nie?
Ja jeśli mi się coś nie podoba to o tym piszę, jeśli mi się ktoś nie podoba, jeśli ktoś nie szanuje innych i jest w stosunku do nich chamski nie potrafię stać z boku i patrzeć jak tego kogoś poniża i wyzywa - zupełnie bez powodu, nie w temacie, a juz scyzoryk mi się w kieszeni otwiera kiedy takowy otrzymuje poklask od popleczników - jakby to on był ofiarą.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-05-19 10:03

>Skoro tak Cię to uraziło to przepraszam,<


Ok. Gollum,- padło magiczne słowo i to rozwiązuje sprawę. Nie mam żadnej urazy wobec Ciebie :-)
Tak na koniec zaapeluję do wszystkich o wzajemny szacunek i dbałość o piękno języka.
                                                              Waldi.
               
Nadrzędny Autor easyrider Dodany 2015-05-19 10:33
no i nastała nirvana.:-)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 15:09
WzK, wybacz, ale to nie tylko

>niezdrowe zaszłości.<


W-zecia i wielokropek nigdy nie przejdą obok i zawsze kogoś popchną właśnie z powodu tych "zaszłości". Jak czytam Kryształek po przejściu na to ich forum obecnie robi dokładnie to samo.

Przypomnij sobie też jak myślałam, że jesteś wielokropkiem i jeden raz napisałam do Ciebie niegrzecznie, Ty napisałeś mniej więcej coś takiego:
"ta osoba obrażała mnie wielokrotnie.
Abyś dobrze zrozumiał: nie mam do Ciebie urazy, a nawet lubię z Tobą klikać bo okazało się, że w sumie jesteś o.k. :-)
Nadrzędny Autor w-zetka Dodany 2015-05-19 15:42

> W-zecia i wielokropek nigdy nie przejdą obok i zawsze kogoś popchną


Kto i dlaczego nazwał Cię Jolusią Jedenastusią? We wszystkich nickach chodziłaś z kolcami i wbijałaś szpile. Przynajmniej się starałaś i to bardzo. Gdybyś mnie ciągle nie zaczepiała, byłabyś dla mnie powietrzem. Teraz też widzisz tylko jedną stronę medalu. Dziś się przesiadłaś na Kryształka? Solą w oku niektórym nasze forum i widać dokładnie komu. :-)
Nie daje się tam ryć jak...(określenie do wyboru). :-))))
( Odpowiedziałam i na tym koniec rozmowy z Tobą, nie wysilaj się "Jolu11".:-) )
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-05-19 08:37

>A Forum traktują jak własne podwórko<


I kto tutaj traktuje to forum jak własne podwórko? Próbujecie tutaj właśnie utworzyć kolejne własne podwórko - jedno wam mało. Tutaj przynajmniej każdy może wypowiedzieć to co myśli, tutaj nie ma (tzn. jest, ale nie może dać bana) matki przełożonej, której trzeba schlebiać, aby bana nie dostać.
Trzymacie się razem to się trzymajcie, nie mam nic przeciwko, ale proszę o odrobinę bezstronności bo jak widać każdy ze "społeczności niebiańskiej" może tu bezkarnie i bezkrytycznie obrażać wszystkich (wykluczając ziomali oczywiście), ale wystarczy złe słowo napisać na "społecznościowca" i od razu rusza armia "bodyguard" na czele z matką przełożoną.
Tam sobie słodzicie, a tu przychodzicie ladować baterie.
Po prostu żenua.
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-05-19 15:01
"...a kto Ci dał prawo do umoralniania" - Twoje własne słowa :-(
(do kryształek)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-06-15 13:10
Już dawno stwierdziłem ,że te forum zmierza do samolikwidacji. Popieranie wpisów osób(nicków) Bober,Rea,KobietaK,Kobietka,Jola11 jest pomaganiem  w destrukcji .
Niewiele do takich osób dociera. Do moderatorów forum też nie docierało. Jest jak jest. Szkoda.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-06-15 13:51
Noo wysiłek godny wielokropka/walpoza/waldusia/itp. :-( Nie masz z kim się kłócić? Nie masz! Nikt już nigdzie z tobą nie gada :-(
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-06-15 17:49 Zmieniony 2015-06-15 18:00
Nikt nie gada bo została tylko p.jolnienta11.
A bym zapomniał .
Wszystkiego dobrego w realnym życiu z okazji imienin dla pani Joli11
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-06-16 17:24
Imieniny się obchodzi ew. w wolny dzień :-) Fałszywe życzenia? Nie psuj opinii Poznaniakom :-(
Facet ludzie gadają tyle, że na pv. :-) abyś ty nie czytał :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-18 12:36 Zmieniony 2015-08-18 13:30
Opowiem Wam pewną historię ale to później teraz najświeższe fałszywe pomówienia innych wypisywane przez TadeuszaP

Zacznę od ostatniego wpisu TadeuszaP (dalej TP)

Autor TadeuszP Dodany 2015-08-18 08:53
Nadal ogólniki i bzdury a z butnych zapowiedzi nic nie wynika.
"Wiem ale nie powiem, mam dowody ale nie ujawnię"
To już ograna płyta ale ty ........ kierujesz się najniższym instynktem obronnym i wymyślisz jeszcze wiele bzdur.
Więc skończ z insynuacjami i zrób to co obiecałeś a skoro nie masz szans nic znaleźć to miej honor, przeproś i będzie po sprawie.
Ale do tego potrzebny jest HONOR


I tak za każdym wpisem prowokacje i fałszywe oskarżenia.
Ja mam przepraszać za bzdury które TP pisał jako wojtekk ?
Za jego insynuacje o mojej nieuczciwości?

Mam maile i pw TP potwierdzające  jego fałszywość i kłamliwość forumową.
I tak to czyni TP w większości swoich wpisów, insynuacje o kogoś nieuczciwości, przypisywanie do jakiś wydumanych przez Niego grup ?!.
Przykład , proszę najświeższy.
Wątek "porady"
Temat o windows10 a TP wypisuje
Na tym forum mamy "fachowców" w dziedzinie medycyny i prawa (szczególnie podatkowego :-) ) ale częściej mijających się z prawdą niż zawierających wiarygodne informacje. :-)
Kolejny wpis TP nie na temat
I potem następuje seria wpisów niezwiązanych z tematem.
W odpowiedzi na wpis kogoś kto podpisuje sie jako "Prawda"

Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 12:09
Na chwilę odejdę od zasady nie dyskutowania na tym poziomie (jeśli można mówić o jakimkolwiek poziomie) i przypomnę, że Prawda forumowa to ten trzeci poziom prawdy - gówno prawda.
Więc z kim tu dyskutować? Z sumieniem lobby wielkopolsko-pomorskiego? Jeśli szefowa mianowała "rzecznikiem stowarzyszenia" takie zakłamane indywiduum to ....  szkoda gadać!

Kolejne oskarżenia innych o nieuczciwość (wymyślone w jego chorej wyobraźni?).
Można poczytać dalej jego chore oskarżenia na rozsądne wyjaśnienia innych
http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?pid=251862#pid251862
Zawierające kolejne insynuacje aby tylko siebie wybielić.
Nie wytrzymałem po całodniowym pluciu fałszem przez TadeuszaP i oskarżaniu innych przez TP w kolejnym wpisie w odpowiedzi do Wuzetki.
Autor TadeuszP Dodany 2015-08-17 16:24
    > No dobra...innym razem, bo dziś i w tym wątku nie
OK!
Kiedy chcesz i w jakiej chcesz formule :-)
Tylko nie rozumiem dlaczego tak usilnie bronisz osoby, o których nie znasz całej prawdy?
WzK nigdy nie przyznał się do błędnej interpretacji przepisów podatkowych a kiedy to przypominam to odzywa się nie on tylko jego "adwokat".
Więc jak mam reagować? Przyznać się do czyjegoś błędu i wziąć go na siebie?
Wybacz, ale nie jestem masochistą.
O Waldku z Poznania już nawet nie wspominam - bo ............


i tu następuje cała tyrada fałszu i obłudy TadeuszaP z Warszawy, skoro nie chce wspominać to po co te bzdury pisze?
Napisałem po tym wpisie(Autor wielokropek Dodany 2015-08-17 17:01)  do Elli pytanie o jej uczciwość w co wierzę, skoro pisze z innymi na pw. i jak sugerował TP że przestała pisać z tego samego powodu co on, Napisałem pytanie aby się do tego odniosła.Bo niby tylko TP zna prawdę o innych.
Wyjaśniła,że nic nie wie i oburzyła się na podejrzenia. Każdy uczciwy człowiek by się oburzył. Może nic nie wiedziała o tym że TP pisał jako wojtekk. to przy okazji jej napisałem o jakie insynuacje chodzi.
Potem TP jakby nigdy nic, wypisuje zaproszenie do Elli przy okazji jej wizyty w Warszawie.
Takie "niewinne spotkanie z TP opiszę Wam w osobnym wpisie.
Ella pamiętaj zapłać nawet za swoją herbatę na tej proszonej "kolacji lub obiedzie" ;-)
Bo po miesiącu może jakiś inny "wojtek" zarzucić Ci nieuczciwość chęć oszukania TP oczywiście na potwierdzenie przytoczy Ci słowa wielu sąsiadów i ich negatywne opinie o Tobie.

Podobne insynuacje o innych, nie na temat, wypisywał w wątku Owsiana i wielu innych.
Dlatego z całą odpowiedzialnością i uczciwością mogę nazwać TadeuszaP z Warszawy ,że jest forumowym kłamcą oszczercą i podstępnym obłudnikiem.
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-08-18 12:59

>Mam maile i pw TP potwierdzające  jego fałszywość i kłamliwość forumową.


Ile razy będziesz powtarzał: mam, wiem ale nie powiem, nie opublikuję i tak wkoło... dziecinada i żenada
a co cytujesz? Moje posty, które są znane wszystkim i w których nie widzę nic gorszego od chamstwa, obelg i inwektyw stosowanych przez ciebie i wiele waszych wcieleń zgromadzonych w SWA.
Już wiele razy powtarzałem, że fakt obecności u mnie przemilczałem i nawet przeszedłem na forum na drugie swoje imię, żeby do tego nie wracać.
To ty swoim "płaczem" nad "ciężkim losem TadeuszaP" z powodu ataków bober/REA/KobietaA itd... uznałeś, że przestałem pisać z obawy przed jej atakami.
Pierwszy raz przekazałem informację przysłowiem: "Boże chroń nas od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sam" ale zabrakło ci inteligencji, żeby to zrozumieć. Więc po kolejnych atakach na wojtkak doprowadziłeś do wyjaśnienia całej historii.
I to jest cała prawda o kulisach naszych kontaktów.
Nadal czekam na cytaty z tego czego nie masz, bo nie możesz mieć.
Ale próbuj dalej a jak nie starczy ci rozumu to wspieraj się fałszywymi nickami - to jest na topie w waszym stowarzyszeniu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-08-18 13:50
Domagałeś się to proszę

Tak to się zaczeło!!
Zwróćcie uwagę na daty ,bo to ma znaczenie i mój pierwszy nick przed zmianami których nigdy nie ukrywałem


forum.niepelnosprawni.pl - Użytkownik: walpoz
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Wiadomości Twój profil Wyloguj się
Wyżej Wiadomość prywatna
O Od TadeuszP Data 2012-11-17 18:40 Temat Pozdrowienia
Cześć,
wysłałem Ci maila.

Pozdrawiam,
TadeuszP
Odpowiedz Usuń

Mam tego i inne maile od Ciebie.
To Moja odpowiedź


forum.niepelnosprawni.pl - Użytkownik: walpoz
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Wiadomości Twój profil Wyloguj się
Wyżej Wiadomość prywatna
-/- Do TadeuszP Data 2012-11-18 20:23 Temat Re: Pozdrowienia
Ok. Teraz dopiero przeczytam.
Też pozdrawiam.
Usuń

Podam jeszcze tylko to co napisałem JA do Ciebie w ostatnim pw
Szczegóły i resztę traktuję nadal jako tajemnicę korespondencji.


forum.niepelnosprawni.pl - Użytkownik: walpoz
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Wiadomości Twój profil Wyloguj się
Wyżej Wiadomość prywatna
-/- Do TadeuszP Data 2015-02-07 15:53 Temat Re: zakupy
Możesz to umieścić na forum  razem z moią odpowiedzią  wyrażam zgodę na ujawnienie prywatnej korespondencji.

Proponowałem że zapłacę za zakupy bo miałem kartę zniżki 10% , ale Ty  uparłeś się żeby swoją kartę odbić przy kasie.
Myślałem że chodzi Ci o tą kiełbaskę którą ukryłeś przy zakupach.
Ok. Jestem Ci dłużny kurczaka i czteropak piwa. Oddam Ci przy jakieś nadarzającej się okazji lub wyślę Ci przelewem.
Co do planów , to były tylko plany. Myślałem o wcześniejszym ugoszczeniu Ciebie przy okazji Twojej wizyty w wielkopolsce.

Co do forum . Zachęcałem Ciebie do pisania  bo nie pisałeś na forum ON.
Powiedziałeś ze nie masz czasu ani chęci na pisanie na jakimkolwiek forum. I gdzie ta racja, skoro pisałeś pod ukryciem?
Jeśli potwierdzasz że pisałeś jako wojtekk , To nadal  , teraz już jako " tadeusz" powinieneś  sprostować to co napisałeś jako wojtekk.
Powtórzę, wszystko jest szkalowaniem  w tamtym wpisie, a to że ja zmieniałem nick, tego przed nikim nie ukrywałem i nie zmieniałem osobowości jak zrobiłeś Ty.
A twój krewny(zięć) doskonale się bawił w trakcie rozmowy ze mną i z zainteresowaniem obejrzal relację z zawodów ktorą mu pokazałem gdy Ty napełniałeś dla niego baniaczek z wodą ze swojego filtra wody..
Decyzja należy do Ciebie.
Wycofujesz to co napisałeś jako wojtekk albo ujawniamy prywatną korespondencje.
Usuń


Niewyobrażalne jaki Ty jesteś wredny,kutwa i fałszywy typ. Dla dwóch piw i połówki kurczaka rozpisałeś taką aferę z tworzeniem nawet fałszywej postaci wojtkak włącznie?.
Niewyobrażalne i kto tu pisze o jakiejś przyjaźni. To przysłowie dotyczy dokładnie Ciebie.
Zamilknij i nie niszcz siebie do końca!. Bo ja wszystko potrafię Ci udowodnić !!
I po co mieszasz tu innych z błotem. Sam tworzysz inne nicki w ukryciu . I wypisujesz  ze to inni.
Żegnam, nie warty jesteś ani słowa wiecej.
Nadrzędny Autor TadeuszP Dodany 2015-08-18 13:59
Ale to już było .... więc nic nowego nie napisałeś.

>Żegnam, nie warty jesteś ani słowa wiecej.


Rozumiem, że teraz wezmą się do roboty - ROBOTY czyli klony
Nadal nic nie zrozumiałeś i nie widzę, żebyś kiedyś (bez tłumacza) zrozumiał.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Chwila szczerości forumowej (Strona 3) (47638 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill