www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Samochód przystosowany do przewozu osoby niepełnosprawnej (3278 - wyświetleń)
Autor MilenaL Dodany 2007-05-08 09:37
Od dłuższego czasu słyszymy, że PeFRON przymierza się do wejścia z pomocą w dofinansowaniu do zakupu samochodu do przewozu osoby niepełnosprawnej, ale nie mamy jak narazie żadnych informacji kiedy ten wniosek zostanie zatwierdzony. Dzwonimy wszedzie, PCPR PeFRON itp ale jak narazie zbywaja nas stwierdzeniem prosze czekać, tylko zdajemy sobie sprawę, że nikt nas o tym indywidualnie nie poinformuje. Nie wiemy w jakie drzwi zapukać, by miec ten komfort, ze ta wiadomość nas nie ominie. Mamy niepełnosprawnego syna, który ma niedowład kończyn dolnych. Z roku na rok jest coraz ciężej wnosić go do samochodu nie wspominając o zapakowaniu wózka akumulatorowego, jedna osoba nie ma szans a i dwie mają kłopot. Syn jest pogodnym dzieckiem i mimo jego niepełnosprawności jest chętny poznawania świata,lecz zdajemy sobie wszyscy sprawę, że przystosowanie miasta do osoby niepełosprawnej w każdym stopniu jest niemożliwe, wręcz nierealne. Czy mogła bym liczyć na jakiekolwiek informacje w sprawie, którą poruszałam. Milena
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Samochód przystosowany do przewozu osoby niepełnosprawnej (3278 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill