www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Gdańsk niedziałające windy (5719 - wyświetleń)
- Autor underworld2013 Dodany 2013-11-16 21:39
Witam
Czy sa na forum osoby niepełnosprawne z Gdanska które nie mogly dostać się wozkiem na przystanki tramwajowe i pkp z powodu nieobsługiwanych platform dla ON i popsutych wind w tym i ubiegłym roku ? Bo na moje monity Miasto bezczelnie stwierdzilo ze nic takiego nie miało miejsca i wszystko swietnie dzialalo i działa :-(
Jeżeli komus również przeszkadza to ze ktoś ciagnie kase za nieobsługiwane windy, podczas gdy ON nie ma jak zejść i wejść do tunelu itp. niech napisze tutaj lub bezpośrednio do mnie na vip-751@o2.pl
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2013-11-18 21:17
Są tu także takie osoby, które mieszkają na 3 lub 4 piętrze, poruszające się na wózku i nie mogą wyjść z domu...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2013-11-19 12:32
I co w związku z tym?
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2013-11-19 13:37
w związku z tym jest problem : trzeba zwołać gremium i zastanowić się nad tematem : Jaki związek jest w tym, że windy nie działają: z pogodą, rządem czy widzimisie kontrolera biletów. I czy trzeba mieć ważny bilet by je uruchomić . Paniał ;-) .Rogal, tylko nie za włosy ;-)) .
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2013-11-19 13:31
W Gdańsku akurat teraz mnie nie było, ale podobny problem miałem w Kołobrzegu, do którego przyjechałem pociągiem ... W drodze do ośrodka wypoczynkowego dowiedziałem się od pana taksówkarza, że to blisko . Wystarczy tylko przejść - do wind - kilka metrów peronem . Górą przejść wiaduktem nad torami i ponownie zjechać windą . Do ośrodka wypoczynkowego było kilka metrów ...Zapomniał dodać, że ty6lko wtedy jak windy działają :-(((- bo żadna z nich nie działała . Za grube miliony wyremontowany dworzec PKP i nie ma gospodarza ... chyba, że znalazł się już dobry gospodarz, który to naprawił, bo rzecz działa się dwa lata wstecz  .... Pozdrawiam :-) niecierpiący robić porządków ;-))) .
Nadrzędny Autor kapamata Dodany 2015-04-24 09:53
Oczywiście, ze takie zdarzenia maja miejsce. Ja już nawet nie zwracam się do urzędników, oni się o nic nie troszcza. Ostatnio znalazłem za to jedna firme, która troszczy się o osoby niepełnosprawne. Na stronie http://www.proreha.pl znajduje się asortyment poswiecony specjalnie niepełnosprawnym. Wyczytalem, ze już wiele takich dźwigów, wind postawili. Szacunek
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Gdańsk niedziałające windy (5719 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill