www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Pomocy!! (3047 - wyświetleń)
- Autor zbanowany Dodany 2014-02-23 18:21
Nie jestem niepełnosprawny,ale szukam pomocy dla mojej znajomej.Ma przeszło 40ści lat i uwierzyć trudno,ale w ogóle nie bywa na swieżym powietrzu.Chciałbym ,aby ktoś podpowiedział ,gdzie mogę szukać wolontariusza.To jej szczyt marzeń móc wyjechać wózkiem na dwór.Jest niepełnosprawna ruchowo i mieszka ; Staszów, świętokrzyskie.Proszę o podpowiedż jak mam się za to zabrać,bardzo chcę jej pomóc.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2014-02-23 18:54
Czy Znajoma mieszka sama?

Proponuję iść do dyrektora LO w Staszowie i zainteresować problemem. Na pewno znajdą się chętni uczniowie do pomocy. Tym bardziej, że jest to tylko, jak piszesz, spacer.
Powodzenia.
Nadrzędny Autor zbanowany Dodany 2014-02-23 20:41
Moja znajoma mieszka z matką,a ja na pomorzu,a więc mam ograniczone możliwości.Dziękuję za podpowiedż,zawsze to już coś.Zadzwonię, skoro nie mogę pójść, może uda się coś zdziałać.Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Scinki Dodany 2014-02-24 17:19
a dlaczego Twoja znajoma nie wychodzi samodzielnie?
Nadrzędny - Autor zbanowany Dodany 2014-02-24 19:58
Znajoma  nie mieszka na parterze,a korzysta z wózka.Windy w budynku nie ma,stąd problem.
Nadrzędny Autor Scinki Dodany 2014-03-13 18:15
rozumiem, ze nie ma kto pomoc jej wstac,tak?
tak czy inaczej koniecznie musi przybierac czasami pozycje pionową
mozesz zadzwonic do miejscowego MOPS, GOPS, PCPR albo nawet do firmy, ktora rozprowadza sprzet medyczny czy rehabilitacyjny zeby tam ktos pojechał i zainteresowal sie kobieta, jest tyle dofinansowan, że to faktycznie tak jak mowisz trudne do uwierzenia, ze zyje w takich warunkach
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Pomocy!! (3047 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill