www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci (1668 - wyświetleń)
- Autor Mam Swój Świat Dodany 2014-05-16 10:25
Witam serdecznie!

Chciałabym poinformować Państwa o nowopowstałym serwisie internetowym http://www.mamswojswiat.pl, przy którym współpracuję. Program „Mam Swój Świat” zawiera dużo ciekawych ćwiczeń multimedialnych w formie pięknych, kolorowych gier i zabaw. Zostały one stworzone przez doświadczonych logopedów i pedagogów z myślą o dzieciach z szerokim spectrum autyzmu w wieku przedszkolnym i szkolnym. Zawartość portalu dostarcza materiałów do ćwiczeń w tak ważnych obszarach jak: rozumienie relacji przestrzennych, czasowych i przyczynowo-skutkowych, rozumienie relacji społecznych i reguł prawidłowego postępowania, rozumienie pojęcia „dobra” i „zła”, rozpoznawanie i nazywanie emocji oraz rozumienie metafor.

Serwis Mam Swój Świat z pewnością spodoba się każdemu dziecku i zapewni dobrą zabawę a jednocześnie będzie świetnym narzędziem wspomagającym rewalidację w warunkach domowych.

Z aplikacji można korzystać zarówno na komputerach osobistych, jak i urządzeniach mobilnych.

Każdy kto zarejestruje się na portalu http://www.mamswojswiat.pl do 15 czerwca 2014 roku, otrzyma darmowy dostęp do pełnej jego zawartości aż do 31 lipca 2014 roku.
Zachęcam więc do przetestowania i podzielenia się swoją opinią

Zapraszam i serdecznie pozdrawiam!

Serwis powstał dzięki dotacji z funduszy unijnych (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, działanie 8.1)
Nadrzędny - Autor roleszka12 Dodany 2015-07-17 13:21
Chciałabym poinformować o darmowej możliwości skorzystania z siłowni plenerowych przeznaczonych specjalnie dla osob niepelnosprawnych http://www.silownieplenerowe.pl/silownie-dla-niepelnosprawnych.html . Śą one jak najbardziej bezpieczne i dodatkowym atutem jest to, iż działają na świezym powietrzu.
Nadrzędny Autor marcelina_kusmier Dodany 2015-08-06 20:53
Ale gdzie można znaleźć takowe siłownie plenerowe? U mnie w małej miejscowości niestety nie ma czegoś takiego.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ćwiczenia edukacyjne dla dzieci (1668 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill