www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Renta cześciowa niezdolnosća RP-6 jak to wypełnić Pomocy ;/ (1531 - wyświetleń)
Autor pinkponk94 Dodany 2014-05-31 15:52
Witam mam do Państwa pytanie jak wypełnić fruk rp6 jeżeli np pracowałem od 01.09.2010 do 31.08.2011 w zakładzie np Roltraf  i tez  od np znowu 01.09.2011 do 31.08.2012 w zakładzie np Olsem to w te krateczki wpisuje tylko te okresy jak powyżej że od do tak jak napisałem i nazwa zakładu i w tym gdzie pisze przykładam dowody to co wpisać świadectwo pracy czy jak ?) i jeszcze drugie moje pytanko pisać to tak jak wyzej że od tego do tego czy mam co miesiąc wypisywać ?:-)  prosze powiedzcie mi jestem troszke pod kontem psychicznym tez leczony i nie mam pojecia z gfory dziekuje za odpowiedz:) i te okresy składkowe to spisuje ze świadectwa pracy tak?:-) a nieskładkowe to co to urlop ile dni bo tego tez nie rozumem ;/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Renta cześciowa niezdolnosća RP-6 jak to wypełnić Pomocy ;/ (1531 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill