www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Jak dojechać autobusem z Krakowa do Ciechocinka (11264 - wyświetleń)
- Autor lajra Dodany 2014-06-01 19:15
Witam
Chciałam się dowiedzieć jak dojechać autobusem z Krakowa do Ciechocinka?
Jeżeli ktoś coś wie, to bardzo proszę napiszcie.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2014-06-01 19:30
http://www.e-podroznik.pl/

Wpisz stację początkową i końcową masz dobre połączenia. Podałam ci stronkę bo inaczej nie mogę nie mam na czym.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-06-01 21:18
Przepraszam za dygresję:

Miło Cię widzieć, Ellu.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2014-06-01 21:38 Zmieniony 2014-06-01 21:41
Dzięki Ci Iota i mnie cieszy, że się tu spotkałyśmy :-) Nie przepraszaj nie ma za co :-)
Ostatnio obijam się po Wawie. Dokładniej po Ursynowie, Wawer, Okęcie no i koniecznie po śródmieściu.

A teraz dla osoby która pyta o przejazd z Krakowa do Ciechocinka Wyjazd PKS 10:10 z Krakowa, a przyjazd do Ciechocinka 17: .. Ogółem podróż trwa 7 godzin z minutami. O szczegóły w wysiadaniu spytać kierowcę bo nie zawsze zajeżdża na dworzec. Riksze są tańsze od taxi. Życzę miłego pobytu, a jest co zwiedzać oprócz leczenia się.
Link jaki podałam jest najlepszy dla wyszukiwania połączeń.
Z Aleksandrowa Kujawskiego jest troszkę problemowo szczególnie pociągiem dla osób z ruchem zaś PKS w Aleksandrowie Kuj. jest, ale dokładnie nie znam rozkładu i nie pamiętam przejścia z dworca PKP czy jest dla ON. Jeździłam przez Toruń PKS Veolia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Jak dojechać autobusem z Krakowa do Ciechocinka (11264 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill