www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Miasta bez barier - darmowa aplikacja (3602 - wyświetleń)
- Autor roundBYTE Dodany 2014-06-02 13:01
Witam serdecznie!

Zapraszam wszystkich do zapoznania się z projektem "Miasta bez barier" na stronie www.miastabezbarier.pl.

„Miasta bez barier” to bezpłatna aplikacja mobilna i internetowa pozwalająca na rejestrację i przegląd na mapie Polski miejsc związanych z niepełnosprawnością.

Aktualnie aplikacja zawiera bazę miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych tzw. kopert, obejmującą wszystkie większe miasta Polski. Docelowo baza danych ma zawierać informacje dot. miejsc parkingowych, barier i ułatwień architektonicznych oraz innych elementów dotyczących niepełnosprawności. W założeniu chcemy stworzyć narzędzie pozwalające w łatwy sposób wymieniać się tego typu informacjami, a z drugiej strony w prosty sposób je odczytać, zlokalizować i wykorzystać.

Aplikacja „Miasta bez barier” działa na popularnych smartfonach oraz tabletach z systemem Android, natomiast dla innych urządzeń typu iPhone dedykowana jest strona internetowa www.miastabezbarier.pl. Aplikację na urządzenia z systemem Android można pobrać z platformy google.play lub ze strony www.miastabezbarier.pl.

Możecie nas znaleźć również na facebooku: https://www.facebook.com/miastabezbarier

Serdecznie wszystkich zachęcamy do korzystania oraz zgłaszania uwag i nowych pomysłów, które warto wprowadzić w naszej aplikacji.
Nadrzędny Autor anitka Dodany 2014-08-26 09:47
Dobra rzecz taka aplikacja.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Miasta bez barier - darmowa aplikacja (3602 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill