www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ciąża po amputacji nogi (2610 - wyświetleń)
- Autor MałaMi Dodany 2014-07-18 20:44
Witam,
czy są na forum kobiety, które po amputacji nogi były w ciąży?
Bardzo bym się chciała dowiedzieć w jaki sposób przebiegał poród - naturalny czy jednak cesarka?
moje wątpliwości są związane z tym, iż obawam się, że po porodzie naturalnym, kiedy wiadomo że wszystko jest naruszone i nawet ciążko usiaść, nie będę w stanie założyć protezy (udowej).
Z drugiej strony cesarka to też jednak duża ingerencja w ciele i proces dochodzenia do siebie też trochę trwa...
Jeśli są tu jakieś doświadczone w tym temacie kobiety to bardzo proszę odpowiedź :-)

Pozdrawiam serdecznie
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2014-07-19 16:36
Widzę, że nikt nie odpisał...

Ja wprawdzie też nie z tej bajki, bo niepełnosprawność zupełnie inna, ale proponuję zajrzeć tutaj:

http://www.amputowani.pl/forum/kategorie.html
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2014-07-19 16:41
Odpowiem na prywatną pocztę. Przeczytaj wiadomość. :-)
Nadrzędny Autor okularnica Dodany 2014-12-18 13:03
Niestety jestem właśnie w takiej sytuacji i również nie mogę znaleźć w necie żadnych materiałów na ten temat (nosze protezę z wyłuszczeniem w stawie biodrowym) zważywszy że zależy mi na bezpiecznym donoszeniu ciąży. Cóż, pewnie za chwilkę będę musiała udać się na zwolnienie lekarskie bo noszenie protezki + ciąża to niebezpieczeństwo dla dziecka.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ciąża po amputacji nogi (2610 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill