www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / NARCIARSTWO BEZ BARIER, CZYLI AKTYWNA TERAPIA w Warszawie (1680 - wyświetleń)
Autor Active Therapy Dodany 2014-08-05 18:50
Active Therapy w Warszawie!!!

Zapraszam serdecznie wszystkie osoby niepełnosprawne oraz Wasze rodziny i opiekunów w dniu 24 sierpnia do Ośrodka Całoroczny Stok Narciarski Szczęśliwice, w Warszawie. W godzinach od 11.00-16.00 bedę służył prezentacją sprzętu narciarskiego dla osób niepełnosprawnych (mono-ski, bi-ski, kulonarty) oraz udzielał informacji na wszelkie nurtujące Was pytania związane z możliwościami oraz korzyściami uprawiania narciarstwa przez osoby niepełnosprawne. Będziecie mogli zobaczyć, dotknąć, usiąść, a nawet zjechać i wytestować dany sprzęt w akcji!

Jeżeli jesteś osobą niepełnosprawną (bez względu na rodzaj niepełnosprawności - poruszającą się na wózku, o kulach, niewidomą....), lub masz kontakt z osobami niepełnosprawnymi, lub chcesz się dowiedzieć jakie są możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego przez osoby niepełnosprawne w okresie zimowym, ta 'impreza' jest właśnie dla CIEBIE!

"Zrób pierwszy krok", a my zrobimy resztę!

Zajęcia prowadzone będą przez mgr fizjoterapii z uprawnieniami instruktorskimi z narciarstwa oraz dodatkową specjalizacją w narciarstwie osób niepełnosprawnych.

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt: dom@activetherapy.eu

Pozdrawiam i do zobaczenia!
Dominik

www.activetherapy.eu
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / NARCIARSTWO BEZ BARIER, CZYLI AKTYWNA TERAPIA w Warszawie (1680 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill