www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Miasto "bez barier" (2062 - wyświetleń)
- Autor krysand Dodany 2014-10-16 01:10
Miasto Lublin "działa dla mieszkańców" - odpowiedzi na sprawy załatwiane z urzędzie dostarczane są przez gońca, który przybywa w godzinach pracy większości ludzi, a potem zostawia listy w jakiejś filii UM. Odebrać je można i nawet taki jest przykaz w ciągu wyznaczonego tygodnia (nie od razu na drugi dzień i nie w ciągu dwu tygodni, jak z poczty) tylko miedzy 10.00 a 15.00, nie w ciągu całego dnia, jak z poczty, czyli...należałoby brać dzień wolny w pracy...
Poza tym nawet składając jakiś wniosek do rozpatrzenia w Dziale ds. Osób Niepełnosprawnych, w budynku bez barier architektonicznych, to odpowiedź na tenże wniosek należy odebrać już w budynku, gdzie o barierach w ogóle nie pomyślano pewnie, bo schodów co nie miara, a winda może w następnym wieku...Ot, równanie szans, przybliżanie urzędu do petenta, ect.
I co Wy o tym myślicie???
Nadrzędny Autor sklepikseniora.pl Dodany 2015-01-28 11:29
Niestety zdarzają się i takie przypadki. Odnośnie miast bez barier polecam stronę http://www.miastabezbarier.pl/ , na której możecie znaleźć miejsca parkingowe, restauracje, hotele, instytucje i miejsca turystyczne, które są zaadoptowane lub nie przygotowane dla osób z ograniczeniami fizycznymi czy sensorycznymi. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się, aby móc odnaleźć ułatwienia w dowolnej lokalizacji oraz samodzielnie dodawać i komentować obiekty.

http://sklepikseniora.pl/
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Miasto "bez barier" (2062 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill