www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci (2440 - wyświetleń)
- Autor mdh Dodany 2014-10-21 15:15
Witamy,

niepełnosprawność może stać się rzeczywistością każdego człowieka, bez względu na wiek. Najbardziej przejmująca jest jednak w przypadku najmłodszych. Biorąc pod uwagę potrzeby rozwojowe małych dzieci dotkniętych niepełnosprawnością bardzo ciężko jest dobrać odpowiedni sprzęt do pionizacji lub wózek inwalidzki. Istotne są również walory estetyczno-wizualne, które mają wpływ na to, jak dziecko czuje się korzystając z danego urządzenia. Są to powody, dla których sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci różni się od tego, przeznaczonego dla osób dorosłych. Zwykle to właśnie dobro naszych pociech jest dla nas najważniejsze. Mimo szeroko dostępnych produktów rehabilitacyjnych przeznaczonych specjalnie dla dzieci często dostajemy pytania od naszych klientów, którzy mają problem z doborem właściwego wózka czy innej pomocy dla swojego dziecka. Służymy więc Państwu fachową pomocą w zakresie doradztwa związanego z wyborem sprzętu rehabilitacyjnego dla najmłodszych.

Pozdrawiamy,
zespół mdh
Nadrzędny Autor mdh Dodany 2015-02-06 11:36
Witamy,

niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasz wózek dziecięcy specjalny Sweety został wyróżniony przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, który zajmuje się ochroną dzieci przed krzywdą i naruszaniem ich podstawowych praw oraz interesów. Więcej informacji na temat nagrodzonego wózka znajdziecie Państwo pod poniższym linkiem:
http://www.mdh.pl/product,products,325.html

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących niniejszego produktu lub innych naszych wózków dziecięcych jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiamy,
dumny zespół mdh
Nadrzędny Autor Gracjanek Dodany 2016-11-06 13:03 Zmieniony 2016-11-06 13:06
Niepełnosprawność jest niestety sporym problemem. Co wiem po tym jak patrzę na swojego własnego kuzyna, który od małego jest chory. Najgorzej jest ze sprzętem rehabilitacyjnym. Nie policzę nawet ile razy znalazł się w sytuacji w której wózek okazał się być daleki od ideału opisywanego przez producenta. Rzecz w tym, że to były jeszcze czasy, kiedy internet nie był popularny. Co prowadziło do tego, że nie bardzo gdzie można było sprawdzić czy produkt rzeczywiście jest dobry.  Ostatnio pojawiły się jednak strony które się tym zajmują. Słyszeliście na przykład o tej stroniehttp://krajowy.biz/firma,pomoc-niepelnosprawnipl? Zastanawiam się nad jej sprawdzeniem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci (2440 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill