www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szantażowana " Poetka - Don Kichotka " (1425 - wyświetleń)
- Autor mkrauss Dodany 2014-11-09 04:10
Historia Poetki Don Kichotki  Natalii Pietrzak  Krauss  dyskryminowanej przez Legionowski Sąd
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Urodziłam się w latach 70 w Nowym Dworze Mazowieckim zamieszkałam w Janówku Pierwszym aż do tragicznego wypadku w lecie 1973 i szczęśliwe moje życie niemowlęcia legło  w  gruzach później moja ukochana mamusia podjęła walkę z mą  chorobą w różnych zakładach sanatoryjnych na terenie całego kraju i w miarę możliwości finansowej odwiedzała mnie żebym mniej za nią tęskniła kupiła przenośne czarne radyjko na baterie słuchałam go w przerwach miedzy zabiegami  leczniczymi oraz bezsennymi nocami  różne  przeboje  teraz znam na pamięć wszystkie ,szlagiery stare i nowe z programów muzycznych  w TV  byłam najbardziej kochaną córeczką w całej rodzinie , mama aby  zapewnić nam bezpieczeństwo materialne wyszła po raz drugi za mąż za człowieka który zastąpił mi ojca  którego  nie znałam  adoptował mnie i kochał całym sercem w młodości walczył pod Monte Cassino byli bardzo kochająca parą a po za tym  tata pracował  na rozmaitych budowach polepszając nasz  codzienny byt , niestety nagle mama zmarła  a moje niełatwe życie  zmieniło się  w  koszmar  do dziesiątej potęgi  , połowa rodzeństwa czyli wszystkie siostry   z zemsty za to że  byłam najbardziej kochająca Córką zaczęły mnie szykanować na okrągło , ponieważ  rodzeństwo nie dopuściło  do tego by ktoś  obcy  był opiekunem moim domowym opiekunem  , więc ma  Przyrodnia siostra wpadła na pomysł żeby za pomocą otrzymanego ode mnie  pełnomocnictwa nabrać kredytów na własne potrzeby a podpisała się mym imieniem i nazwiskiem , oraz wzięła 2 dekodery Canal , do których nie miałam dostępu  , a mąż tej Siostry sfałszował Podpis jako Kobieta na moje dane z dowodu osobistego , gdy fala rodzinnego terroru zaczęła się powiększać to przyjaciółka mamy nagrała kamerą ukrytą w długopisie akt przemocy  mojej siostry opiekunki wobec mnie natomiast mój jedyny brat w jakiś czas  , po  odczytaniu  testamentu z ukrytą kamerą próbował podstępnie wymusić bym  zrzekła się testamentu potwierdził w trakcie   sprawy spadkowej   że ma nagranie na którym ja jakoby oddaje mu na własność cały spadek czego oczywiście nigdy nie mówiłam gdyż to druga siostra miała się mną dożywotnio opiekować a nie on  co oboje przecież w  lipcu 2007  roku w obecności mojej oraz jego ówczesnej partnerki słownie ustalili we troje   przyznał że nagrywał  mnie bez mojej wiedzy i zgody   a dwie z  trzech siostrzyczek oskarżyły mnie leżącą od u dzieciństwa bezwładną sparaliżowaną 4  kończynowo o  sfałszowanie testamentu w którym  najdroższa mamusia zapisała mi  cały spadek w  zamian za opiekę  rodzeństwa , a znalazłam się 2011 roku  w Domu Opieki Społecznej " Kombatant "  w Legionowie , rodzeństwo nie spodziewało się czegoś niezwykłego tego mianowicie że odmienię  swój los   całkowicie na lepsze poznałam jednego z największych  Artystów  Sztuki ART BRUT " Warszawskiego Nikifora " ,  znany jako wolontariusz wśród osób niepełnosprawnych  postanowił pomóc mi wsparciem ,uczuciowo duchowym   ale pomimo  iż zapewniał co dnia  dużo ciepła i radości to bardzo tęskniłam co trwa aż po dziś dzień  za swoim domem i za zmarłą mamą , dwoje z rodzeństwo  myślało że pozbyło się balastu nie czekając na zakończenie sprawy spadkowej ani na mą  zgodę dwoje z nich  zaczęło  wszystko wyrzucać nawet pamiątki rodzinne , czego wg prawa nie wolno było dopóki sąd nie zatwierdzi testamentu ,  mąż zauważył  że  ja dobrze posługuje się  komputerem pisząc na nim  przeróżne wiersze  ,więc zaproponował żebym pisała wiersze do jego obrazów a później także oddzielnie  , kiedy pielęgniarka zalała mój  komputer obiecywała  ze pokryje koszty naprawy ale wykręciła kota ogonem i zostałam bez komputera , a DPS nie myślał by pomóc , to byłam zmuszona podpisać umowę z operatorem " Orange " na 36 miesięcy , podczas rozmowy przez Skype , mąż był  świadkiem tej rozmowy  przyjaciółka ostrzegła mnie żebym  uważała że Rodzeństwo kombinuje z byłym dyrektorem DPS  coś niedobrego i ma być  przysłany psychiatra i ubezwłasnowolnić mnie aby moja cała najbliższa rodzina mogła przejąć tym sposobem cały mój spadek  by następnie  podzielić się tym  spadkiem z dyrektorem DPS  to były dokładnie jej słowa , później przyszedł rachunek za Canal + dlatego mój  mąż, , pomógł załatwić interwencję i została powiadomiona policja o kradzieży dwu dekoderów Canal + i policja odebrała dwa dekodery tej cwanej mej  siostrzyczce  która je wywiozła zwiewając w rodzinne strony swojego mężulka / ponieważ rachunki zadłużenia za tą telewizje  przychodziły na me konto . mimo że ja  z niej nigdy nie korzystałam nawet godziny tylko obrotna siostrzyczka jej córeczki zięć i wnuki oraz mężuś  Niedługo   potem zaczęły przychodzić  wezwania do zapłaty za kilka wyłudzonych kredytów  - okazało się że droga siostra sfałszowała mój  podpis w rubryce umów kredytowych na me imię i   nazwisko dlatego banki  żądały  zapłaty zaległych rat  , więc mój małżonek  powiadomił Prokuraturę ale od tego momentu Prokuratura notorycznie umarzała interwencję pomimo ze racja była mojej  stronie  Prokuratura oraz Sądy legionowskie celowo umarzały , a brat przyszedł z wizytą i zamiast choćby zaprosić mnie do  rodzinnego domu na kilka godzin , to zastraszył mnie informując  ustnie że jeśli nie wyrzeknę się spadku to zostanę  zabita przez jedną z sióstr i jej  męża strażnika więziennego a mój mąż był świadkom tej przerażającej  rozmowy według  obiecanek braciszek miał natychmiast po wyjściu  z DPS pojechać na komisariat  w Nowym Dworze Mazowieckim złożyć zawiadomienie o groźbach  mojego zabicia przez naszą najmłodszą siostrę i szwagra i wieczorem przyjechać do mnie z Policjantem abym złożyła zeznania w tej  sprawie ale to był blef   nie pojechał na komendę żadnych zeznań nie złożył  do mnie też nie przyjechał   wcale ani    tego dnia ani  później wcześniej z pomocą mojego dowodu osobistego i legitymacji rencisty  mój słodziutki  braciszek  chciał  sobie  wziąć kredycik  na działalność gospodarczą  na kwotę   5000 zł ,raty oczywiście miałam  spłacać ja gdy przyznał  się w rozmowie ze mną do tych planów  to przestraszona  postanowiłam zabrać mu moje dokumenty  i udzielone mu  pełnomocnictwo  po złożeniu powiadomienia policji oraz prokuraturze  o usłyszanej groźbie  zabicia mnie  przez moja rodzinę  Policjanci, poradzili mi podczas przesłuchania bym dla mojego bezpieczeństwa wprowadziła stały  zakaz ,wpuszczania bez mojej zgody kogokolwiek z  rodziny , a jeszcze na dodatek od chwili składania powiadomienia o przestępstwie  których musiałam złożyć sporo  Legionowska Prokuratura oraz Legionowski Sąd notorycznie aż do dnia dzisiejszego śledztwa  umarzają , tylko dlatego iż stwierdzają że mieszkańcy DPS nie są osobami wiarygodnymi i nie mają żadnych praw , więc postanowiłam w  tej patowej sytuacji  że razem z mężem sprawę nagłośnimy na różnych portalach internetowych nie wymieniając oczywiście w pisanych postach  żadnych danych osobowych  ani tym bardziej identyfikacyjnych nikogo z mojej rodziny , ale mój ukochany ma kolekcjonerów obrazów z różnych kręgów zawodowych  zwrócił się do kancelarii prawniczej  która bezpłatnie udzieliła mi pomocy prawnej  jak również nie dopuściła  do zabrania mojego spadku oraz wystąpiła o alimenty dla mnie od całej czwórki rodzeństwa po 50 zł miesięcznie  z uwagi na drogi pobyt w tym DPS  od każdej osoby i sąd je dla mnie  przyznał ale nie zapłacili przez kilka miesięcy ani grosika  więc wpłynął na moją prośbę od wspomnianej kancelarii Adwokackiej wiosek o przymusowe ściągnięcie kwoty  alimentów  egzekucją komorniczą , gdy brat dostał wezwanie do zapłacenia alimentów  za nakazem komornika  wtedy najwyraźniej wpadł na pomysł żeby celowo przekręcić wszystkie fakty z moich postów internetowych nie wiedząc o tym że ja posiadam bardzo mocne dowody w postaci  dokumentów  , Brat używając jako narzędzia szantażu  świadomie  wprowadzonego jego działaniem  w błąd Sądu Legionowskiego wystąpił jako oskarżyciel prywatny oskarżając  mnie  co mija się z rzeczywistością i prawdą  o zniesławienie jego i  mej  rodziny sfabrykował to  i złożył pozew do sądu na podstawie własnych kłamliwych urojeń zażądał   dla siebie 5 000 zł odszkodowania żeby  wyłudzonymi ode  mnie pieniędzmi zapłacić potem należne mi od niego  alimenty , ale nie wiedział o tym co go  czeka  razem z prawem Legionowskim , bo mój ukochany mąż wcześniej złożył kilka powiadomień  w sprawie krzywdzącego traktowania mnie w kwestiach prawnych co skutkuje  stałą dyskryminacją mojej osoby powiadomił instytucje publiczne że doszło do złamania prawa człowieka   złożył z tej przyczyny zaskarżenie   przeciw Skarbowi  państwa z powodu nie poszanowania praw osób niepełnosprawnych , pomimo ze muszę walczyć o swoje prawa , ja cały czas działam artystycznie i dzięki mojemu talentowi tworzenia poezji moje wiersze zdobywają świat chociaż jestem stale przykuta do łóżka paraliżem   i ten sposób weszłam już na rynek razem z  artystami zawodowcami , czego dowodem jest że  2015 roku przy udziale mojego ukochanego męża odbędzie się wystawa w Muzeum Sztuki Współczesnej " MOCAK " w Krakowie , czynnie  biorę udział w różnych akcjach charytatywnych np Wystawa w Biurze Prasowym dla Ukrainy " świat Ukraiński " całkowita sprzedaż tych obrazów  z moimi wierszami sponsoruje fundację " Otwarty Dialog " Informacji na mói temat można się dowiedzieć na Wikipedii pod hasłem " Marek Krauss " a moje wiersze można posłuchać na YOUTUBE pod hasłem " Natalia Pietrzak Krauss "   ja  Don Kichotka autorka  tego postu  upoważniam mego Męża PS  Warszawski Nikifor  do ujawnienia  masowej opinii publicznej  całego tego tekstu   gdyż dyskryminacja legionowskiego prawa oraz  nękanie mnie od 2008  roku  mojej  zawistnej najbliższej rodziny  chociaż serce mi krwawi z bólu zmusiło mnie do uczynienia  tego  kroku  
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2014-11-09 08:57
Przypomnę wszystkim a szczegolnie "jestem tu nowy/a"
Temat byl poruszany.
Ja tez jestem nowy forumowicz i ......
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szantażowana " Poetka - Don Kichotka " (1425 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill