www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szanowny Panie Darku z Janówka Pierwszego (3191 - wyświetleń)
- Autor mkrauss Dodany 2014-11-10 04:06 Zmieniony 2014-11-10 04:08
Szanowny Panie Darku z Janówka Pierwszego
---------------------------------------------------
Pan nie zdaje sobie sprawy jaką głupotę walnął wnosząc sprawę przeciwko mojej żonie i oskarżając ją o coś co nie istnieje , musi Pan zacząć zdawać sobie sprawę że z tej bitwy Pan łatwo nie wyjdzie ponieważ na tym procesie sądowym się nie skończy , chociaż  ja osobiście nic do Pana nie mam ale jako mąż , oraz normalny obywatel mam moralny obowiązek bronić takich i ludzi jako moja żona , ona jest bezradna jak niemowlę które potrzebuje pomocy drugiej osoby , informuję Pana  oraz rodzinę że czeka was  kilkanaście potężnych  interwencji tak aż będzie się kurzyło wokół Pana oraz pańskiej rodzinki o czym niech świadczy sam fakt iż  tego samego dnia w którym otworzył  Pan  proces sądowy jako oskarżyciel prywatny przeciwko mojej niepełnosprawnej żonie  już dostałem kilka listów w waszej sprawie czy oto  ci człowieku chodziło proszę bardzo , możemy dalej się kotłować nie ma sprawy , już został zaskarżony skarb państwa o to że doszło do złamania praw człowieka w  stosunku do osób niepełnosprawnych i obecnie  wg szczebla procesowego  sprawa dochodzi do Strasburga przeciwko Polsce  , jest Pan świadomy  tego że od chwili gdy Pana Siostra zrobiła pierwsze przestępstwo nadal ta sprawa trwa do dnia dzisiejszego , czy o to Panu chodziło bo Chyba nie !  bo gdyby Pan logicznie pomyślał ta  bitwa którą Pan toczy nie odbyła by się , a muszę poinformować że mam potężnych przyjaciół którzy już polubili Natalię i są gotowi  pomóc ,przez  samo to że Pan wystąpił jako Oskarżyciel  prywatny przeciwko niepełnosprawnej siostrze ma Pan bardzo złą opinię jako potwór  o  ludzkiej gębie bo taką opinii  już się dorobił na własne życzenie gratuluje szczytu  głupoty , nie wiem czy Pan nie kwalifikuje do kliniki psychiatrycznej , bo cała treść tych materiałów  które Pan dostarczył przemawia za bardzo niskim poziomem  umysłowym , nawet dziecko 5 letnie lepiej by pozew napisało , więc radzę Panu ocalenia szczątków zanikającej Pańskiej dobrej opinii i zachowania uczciwej  twarzy z tego irracjonalnego się procesu szybko się wycofać , bo w  przeciwnym razie Pana oraz Sąd czeka potężna kompromitacja taka że pański brud będzie widać nawet za ukrytym drzewem nawet z nieba spadnie własne gówno którego  Pan narobił wkoło siebie i nigdy nie  przestanie śmierdzieć ani nie da o sobie zapomnieć informuję  Pana  że mam bardzo mocne  dowody na Pańskie oskarżenia , piszę na tym forum ponieważ wiem doskonale że Pan tu zagląda , Pozdrowienia od Warszawskiego Nikifora 
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-10 09:10
[usunięte]
Nadrzędny - Autor mkrauss Dodany 2014-11-10 12:11
Jak tylko dałem jemu ostrzeżenie , gdyby nie miał to bym się  nie wychylał tak po prostu , to był tylko mój obowiązek taką informację przekazać ale dziękuje za post , jeśli jego zniac to jemu przekaz , a on wie co ja potracę już przekonał się osobiście , nie wierzy  to jego się zapytać  
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2014-11-17 15:51
A ja się tylko zastanawiam czemu mój post jest usunięty??? Czy administracja tego forum nie czyta postów (nie potrafi)?
Facet bluzga na kogoś tam, praktycznie dając dokładne namiary (prawdopodobnie zainteresowany nie czyta takich for) i administrator nie widzi w tym łamania regulaminu? Ciekawostka. 

> nie wierzy  to jego się zapytać<


Mnie to rybka, ja Ci dałam radę, ale Ty tak myślisz jak i admin tego forum :-(
Nadrzędny - Autor mkrauss Dodany 2014-11-18 01:57
Cześć Jolu , to ja przez Pomyłkę skasowałem , bo chciałem redagować cały post , ale nie udało mi się , ja nic nie mam do ukrycia , może ty wie jak to się robić bo ja nie wiem , a druga sprawa
ja niczego i  nikogo się nie boję , ten pan złamał kilka zasad prawa wobec jej niepełnosprawnej siostry , tej chwili unikac płacenia alimenty za rzecz siostry , tak jak ty pisze ze jestes prawnikiem , a teraz Sądownej chce wyłudzi 5000 zł za co czego nie było , ja tej chwili ten Sąd zaskarżyłem do rzecznika praw obywatelski o złamanie praw człowieka stosunku osób niepełnosprawnych w sprawie dyskryminowania oraz powiadomiłem jeszcze jedną instytucję bo mam nowej informacje ten temat , jesli czuje się obrażona to przepraszam ! 
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2014-11-18 19:36

>to ja przez Pomyłkę skasowałem,


Proszę napisz jak mogłeś sam skasować czyjś post?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Szanowny Panie Darku z Janówka Pierwszego (3191 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill