www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / biuletyn niepelnosprawni (3018 - wyświetleń)
- Autor Maria Brylka Dodany 2014-12-16 20:41
A w nim wywiad-rozpacz, dramat jak tam nic nie jest dostosowane dla "biednego"p.Marka Plura!Otoz wyrazilam swoja opinie o znajomosci tematu niepelnosprawnych na zachodzie europy-Holandia-maz osoba niepelnosprawna. Wiem,ze europoslowie otrzymuja wynagrodzenie od. 4.400,- EURO! + dodatki,przejazdy itd. i od tego DOCHODU NIE PLACA W POLSCE PODATKU!!! Ba NIE PLACA ROWNIEZ W BELGII!Bo sa Obywatelami POLSKI.JEST TAKA ustawa.I wyobrazcie sobie Panstwo, mojej wypowiedzi nie ma ,gdyz nie przeszla przez cenzure!!! A dlaczego ma niby przejsc skoro napisalam prawde?A co do dochodow to mozna sobie zyc spokojnie prawda!Zreszta ten Pan nie pomogl i nie pomoze nikomu.Mnie nawet nie odpowiedzial w przeszlosci na list. Dlatego ja jako osoba niepelnosprawna nie oczekuje, ze cos sie w naszym kraju na lepsze zmieni, szczegolnie dla nas!A tak bym WAM i sobie tego zyczyla z okazji zblizajacych sie swiat! ps.mam nadzieje, ze moja wypowiedz nie zlikwidujecie?
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2014-12-22 21:25
Witaj Marylka
Jeszcze mnie z tego forum nie wywalili.
To co piszesz jest w 100% prawdy. Nic na to nie poradzisz. Coraz więcej jest cenzury i nie tylko w tu. Prawda zawsze w oczy kole. Jak co pisz dalej na pw.
Pozdrawiam już Świątecznie i Noworocznie Ella.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Komentarze do artykułów / biuletyn niepelnosprawni (3018 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill