www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ja mam już dość... (4073 - wyświetleń)
- Autor Antekk Dodany 2014-12-18 11:43
Już zaczynam mieć dość. Mam 47 lat i 28 letniego syna, który nie jest w stanie sam się umyć. Zajmuje się nim od urodzenia, moja żona zmarła miesiąc po porodzie... Dostaje zasiłki, ale to nie kwestia pieniędzy. To psychiczne wyczerpanie. Nie mam nikogo, nie widuje się z nikim, muszę spędzać czas z synem, poświęcać mu wszystko. Czasem chce mi się płakać... Czuje się strasznie bezradny. Jak wy odnajdujecie się w takich sytuacjach?

http://www.autohausedinburgh.co.uk
Nadrzędny Autor wania Dodany 2015-03-09 15:27
Mi bardzo pomagają wizyty u psychoterapeuty. Chodzę na terapię do Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk w Warszawie i nie wiem, jak bym wytrzymała bez tych wizyt. Moja córka również jest niepełnosprawna i do końca życia będzie potrzebowała mojej pomocy. Muszę być dla niej silna, bo nie ma nikogo innego. Chyba bym zwariowała, gdybym nie mogła wyjść raz w tygodniu na tę konsultację. Znajomi myślą, że jestem taka heroiczna, ale tak naprawdę często czuję, że mnie sytuacja przerasta. A tak naprawdę z nikim z nich nie mogę tak szczerze porozmawiać.
Nadrzędny Autor RenaG Dodany 2015-04-04 15:12
Dziękuję że mogłam to przeczytać.
Nadrzędny Autor memfis Dodany 2015-04-20 09:53
Tylko osoby które dotknęło takie nieszczęście mogą to zrozumieć...
Nie poddawać się i nie rozwijać czarnych scenariuszy, nigdy nie wiadomo co jest za 'zakrętem życia'.

_____________________________________________________________________________________
Co usłyszę w mojej głowie, tylko nie pojęty system alarmowy w głowie mej.
Nadrzędny Autor HaniaBalica Dodany 2015-05-16 18:12
Nikt nie mówił, że będzie lekko. Niestety taka już rola opiekuna, aby spędzać ten czas przy chorym. Przykro mi, że jesteś z tym sam, że Twoja żona zmarła przy porodzie. Ja sobie tak często myślę, co nasze dzieci zrobią gdy już nas zabraknie. Gdy myślę o takich rzeczach, to wtedy się dopiero łamie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Ja mam już dość... (4073 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill