www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Materace ortopedyczne (6848 - wyświetleń)
- Autor piter87 Dodany 2015-02-05 12:32
Zapraszamy na stronę internetową http://materace-paluch.pl/ W ofercie znajdują się materace ortopedyczne zaprojektowane przez wybitnego fizjoterapeutę - Dr Piotra Palucha.

Na stronie do wyboru mamy materace piankowe, lateksowe, bonellowe, kieszeniowe jak i również nawierzchniowe. Osoby, które mają wątpliwości, który z materacy będzie dla nich najlepszy co do wymagań, mogą skorzystać z porady Doktora przy użyciu formularza dostępnego na stronie internetowej.
Nadrzędny Autor sklepikseniora.pl Dodany 2015-03-27 12:14
Polecam materac z pianki z pamięcią kształtu, który został wyprodukowany przez firmę Antar i sprzedawany jest w naszym e-sklepie. Zapewnia idealne podparcie, dzięki czemu redukuje nacisk na całej powierzchni. Zmniejsza napięcie mięśni i stawów, a także przynosi ulgę dla kręgosłupa, szyi, bioder i kończyn. Polecany jest przy leczeniu bólu kręgosłupa.
Nadrzędny - Autor PiotreQ Dodany 2015-04-01 12:16
Słyszał ktoś o wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego BrandVital? Tam jest podobno dobry sprzęt, które można wypożyczyć. Ceny też są ok.
Nadrzędny Autor amela93 Dodany 2015-04-17 12:06
jakie materace polecacie szukam cos w cenie od 100 do 400 zł ??
Nadrzędny - Autor jannow7 Dodany 2015-05-26 08:47
Na tym forum to raczej bardziej przydadzą się informacje na temat materacy przeciwodleżynowych. Polecam dwa artykuły na temat materacy bąbelkowych i materacy rurowych. Najlepiej przeczytać na temat obu rodzajów i wybrać ten, który uznamy za lepszy w danym przypadku. Pozdrawiam!
Nadrzędny - Autor Amigo Dodany 2015-07-30 12:26
Materac przeciwodleżynowy należy dobrać tak żeby odpowiadał naszym potrzebom. Dobrze jest też poradzić się specjalisty, w Warszawie polecam WZSO. Artykuły polecane przez jannow7 wiele wyjaśniają ;-) Materac taki można kupić, albo wypożyczyć na określony czas. Pozdrawiam ;-)
Nadrzędny - Autor darek33 Dodany 2015-10-08 14:43
Materac przeciwodleżynowy to chyba lepszy by był rurowy owszem jest drogi ale chyba nie aż tak bardzo bo widziałem droższe. Mam i używam ten http://www.life-plus.pl/produkt/materace-przeciwodlezynowe/materac-przeciwodlezynowy-zmiennocisnieniowy-o-konstrukcji-rurowej.html sprężarka cicho pracuje no i wytrzymał już dwa lata. Ciekawe tylko czy dociągnie do następnej refundacji.
Nadrzędny - Autor Pan Pikuś Dodany 2015-10-30 16:20
No i super, fajny materacyk od Vitea Care, który bez obaw można polecać. Podobne doświadczenia jak w Twoim przypadku. Warto!
Nadrzędny Autor Adam Dodany 2015-12-28 14:55
Zgadzam się, że dobry. Ja kupiłem ten sam, to ten sam co wyżej: http://www.sklepmedyczny24.eu/p/materac-przeciwodlezynowy-zmiennocisnieniowy-o-konstrukcji-rurowej Czytałem, że te rurowe są najlepsze, najlepiej sobie radzą z odleżynami. Jak na razie mama, odpukać, nie ma większych problemów z odleżynami.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Materace ortopedyczne (6848 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill