www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jakich protezów potrzebujecie? (1273 - wyświetleń)
- Autor Alkinoy Dodany 2015-02-24 12:00
Cieść!

Mam na imię Aleksey, jestem obywatelem Ukrainy. Teraz pracuje w Polsce jako programista.
Mam jako hobby twowrzenie intelektualnego sprzętu z wykorzystaniem mikrokompjuterów oraz 3D drukarek. I mam taki pomysł: może uda się stworzyć jakijś tanij protez jako wynik tego hobby? Ociewiście, że nie wiadomo czy uda się w ogóle to zrobić, jednak mogę sprobówać. Dlatego mam takie pytania - jaki funcjonalne protezy są najbardziej potrebowany? Mowę sam o funkcjonalnych protezach, czyli o tę którę mają jakoś funkcjonalność, nie tylko kosmetyczne. I w ogule czy istnieje taka potrzeba?

Chciałbym jeszcze raz podkreslić - ja nie wiem, czy w ogule uda się coś zrobić z tego tematu. Ale chciałbym spróbować.

Dziękuje.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-02-24 12:09
                                    Witaj :-)
Pomysł masz jak najbardziej słuszny. Zresztą technologia 3 D jest już z powodzeniem w medycynie wykorzystywana. Jak zawsze problem może leżeć w pieniądzach. Musiałbyś policzyć jakie byłyby koszty takich protez i czy byłoby to opłacalne. Także nawiązać kontakt z osobami potrzebującymi protez w miejscu  bliskim tego gdzie pracujesz.
                                                   Życzę sukcesów
                                                                           Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Jakich protezów potrzebujecie? (1273 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill