www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Proste pytanie o szanse na stopień (3633 - wyświetleń)
- Autor Dendryt Dodany 2015-03-07 12:02
Bez ściemniania. CHAD Asperger cukrzyca (insulina) cysta w mózgu tachykardia zatokowa, mam jekieś szanse na oznaczenie niepełnosprawności? Nie interesuje mnie renta
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-03-07 13:09
                             Serwus :-)
Moim zdaniem - tak. Przynajmniej na lekki, jak "dorzucisz" coś jeszcze ( kręgosłup, inne sprawy) to pewnie i umiarkowany będzie. Z tą cystą to na operację czekasz ?
                                   Powodzenia - Waldi.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-03-09 00:31
Bez ściemniania - nikt Ci tego nie powie. Chyba że jest orzecznikiem. Nie ma publicznie dostępnego wykazu chorób, za które się należy albo nie.

Gdybym musiała zgadywać (na podstawie porównania diagnoz znajomych z tą listą), zgadywałabym że masz. Ale to tylko zgadywanie. Chcesz, to składaj papiery i się przekonasz.
Nadrzędny - Autor slawtt Dodany 2015-03-17 18:19 Zmieniony 2015-03-17 18:21
czemu niemoge pisac tematow?

Mam takie pytanie lecze sie psychiatrycznie,neurologicznie i u kardiologa mam teraz symbol 07-S i lekki stopien mozna jakos to zmienic na inny stopien?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-17 18:58
                             Serwus :-)
Nie napisałaś/ łeś do kiedy masz ważne orzeczenie? Gdy następnym razem będziesz stawać na komisji to zadbaj aby wniosek wypełnił neurolog. Wtedy prawdopodobnie oprócz 07-S dostaniesz 10 N i być może wyższy stopień.
                             Powodzenia - Waldi.
Nadrzędny - Autor slawtt Dodany 2015-03-18 07:15
Na orzeczeniu pisze ze wydane na stałe a za psychiatre i neurologa mi cos dojdzie?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-03-18 16:12
Zawsze możesz podjąć taką próbę ale ryzykujesz tym, że nie będzie już na stałe.
                                           Waldi.
Nadrzędny - Autor slawtt Dodany 2015-03-19 09:09
Skad pobrac dokumenty do wypelnienia przez lekarzy i jakie?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-03-19 11:34
Najlepiej w odpowiednim do Twojego zamieszkania PCPR. Gdy powiesz o co Ci chodzi to w sekretariacie odpowiedni druk otrzymasz. Z tym drukiem możesz odwiedzić kilku lekarzy. Najpierw tego od choroby podstawowej a potem innych. I oni się na druczku dopiszą. Przynajmniej ja tak robiłem, że miałem wniosek przez 2 lekarzy podpisany.
                                                            Waldi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Proste pytanie o szanse na stopień (3633 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill