www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nowe FORUM zdrowego stylu życia (1850 - wyświetleń)
- Autor ViVio Dodany 2015-03-16 16:06
Witam serdecznie.

Chciałem podzielić się z Wami informacją iż powstało nowe forum, poruszające temty związane z:

- odchudzaniem
- odżywianiem
- profilaktyką zdrowotną
- sportem, aktywnością ruchową
- naturalne kosmetyki
- pielęgnacja ciała

i wiele więcej.

Słuchajcie na forum może wypowiadać się każdy z Was. Do dyspozycji macie experta dietetyka, wykfalifikowanego z odpowiednimi do tego uprawnieniami.

Wystarczy się zarejestrować, co jest banalnie proste i to wszystko. Forum jest dosyć młode, ale wspólnie możemy je zbudować. Kategorii jest sporo, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli macie jakieś propozycje, pytania, sugestie to proszę o wiadomość prywatną lub odpowiedź w tym wątku. Na forum mam prawa moderatora i chętnie zapoznam się z Waszymi opiniami.

Jest to także forum zdrowia, a że sam jestem ON, pomyślałem, że warto Wam o nim powiedzieć i zaprosić do uczestnictwa.

Adres: http://forum.vivio.pl

Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor ViVio Dodany 2015-03-23 12:24
Widze, że zero aktywności.... A sądziłem, że jednak wiele osób zaciekawi forum aktywnego stylu życia.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-03-24 09:26
Zero aktywności ze strony tych którzy tu piszą, bo tam nie mogliby pluć jadem, oszczerstwami a tu wszystko wolno. Można mieć dwie a nawet więcej twarzy bo adminom tego forum to pasuje, może pod niektórymi nickami sami się kryją i "podwyższają" temperaturę kłótni i obrzucania błotem. Już mam inne miejsce gdzie mogę pisać bez obawy ataku szaleńców,troli netowych.
Ale możliwe że odwiedzę adres ktory podałeś i bedę miał okazje poznać wiele ciekawych informacji.
Z forumowym pozdrowieniem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Nowe FORUM zdrowego stylu życia (1850 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill