www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poszukiwany towarzysz do wspólnych treningów na siłowni (4073 - wyświetleń)
- Autor rogal160 Dodany 2015-03-18 09:09
Witam,

Poszukuję towarzysza/ki do wspólnych treningów w Warszawskim Centrum Atletyki - http://wcapro.pl/ Wadą tego miejsca jest to, że jest stosunkowo daleko (Młociny), jednak zalet jest więcej: po pierwsze osoby niepełnosprawny mogą ćwiczyć za darmo (bez instruktora), po drugie to naprawdę fajne miejsce - chodziłem rok temu - duża przestrzeń, wiele przyrządów, fajna atmosfera. Niestety jestem leniwy i przestałem jeździć. Z kimś byłoby weselej i byłbym bardziej zmobilizowany.
Ze swojej strony zapewniam poczucie humoru:) Możemy jeździć komunikacją lub składać się na taxi.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2015-03-19 15:49
Najpierw wylecz się z tego lenia a później zawiń rękawy i weź się do porządnej roboty... Choćby jakieś babci drzewa na rąbać na opał...
Takiego lenia nie chciałbym jako pomagiera w Sejmie... :-)
Pozdrawiam...
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-03-24 09:40
Rogal masz rację , ktoś do wspólnych treningów na pewno zwiększy Twoją motywację i chęć kontynuowania regularnych ćwiczeń.
Sam zawsze znajdziesz sobie wytłumaczenie aby odpuścić trening :-)  wiem to po sobie i od innych którzy sami dla siebie np. biegali.
Powodzenia.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-03-24 09:53
Niestety, chętnych brak.
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-03-24 10:08
Serwus :-)
Z pewnością byłbym chętny ale sam rozumiesz, ta odległość to wyklucza.Niedługo gdy się bardziej ociepli to wystawię swój rower i po lasach zacznę wędrówki. Też przydałby mi się jakiś towarzysz/ka tych wycieczek. Ale jest jak jest.
                                                                 Waldi.
Nadrzędny - Autor kati25 Dodany 2015-04-01 13:25
przy lekturze identycznego postu na forum gazety.pl dla niepełnosprawnych pomyślałam, ze to marketing "szemrany" tego Centrum :D a tu widze, ze raczej rogal by sie w takie rzeczy nie bawil. bezplatne wejscia dotyczą silowni (brak informacji na stronie)?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-04-01 18:20
Dotyczą, na gazeta.pl to też ja:)
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2015-04-01 20:10
Nie chce mi się wierzyć, że to prawda :-( Piszesz po różnych forach? Nie masz znajomych, kolegów, przyjaciół, kumpli?! Może to taka "podpucha"?
Ogarnij się, jedź do klubu - siłowni, tam poznasz kogoś jak nie będziesz zbyt nadymany :-)
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-04-01 22:33
Tak. To podpucha. W rzeczywistosci siedze caly dzien na WTZ:-)
Nadrzędny Autor Jola11 Dodany 2015-04-03 12:57
Taka wtajemniczona to ja nie jestem, musiałam spr. co to za skrót :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Poszukiwany towarzysz do wspólnych treningów na siłowni (4073 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill