www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kobieta chce być z mężczyzną (5056 - wyświetleń)
- Autor kazoo Dodany 2015-03-22 15:00
Czy uda im się być razem?

Zapraszam do przyjemnej lektury :-)

http://londynek.net/czytelnia/Kobieta+chce+byc+z+mezczyzna+czytelnia,/czytelnia/article?jdnews_id=4028776
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-22 15:09
Kazo na co chciałeś zwrócić naszą uwagę zachęcając do przeczytania tego co było w linku? Nic ciekawego ani tym bardziej odkrywczego tam nie ma. Naturalna kolej rzeczy , ludzie chcą się łączyć w pary i poszukują partnera w różny sposób.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2015-03-22 16:32
Generalnie - większość rzeczy w życiu jest zwykłych, można powiedzieć "nieodkrywczych". Jednak takie jest życie :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-03-22 16:56
Z tym się nie zgadzam. :-)
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2015-03-22 23:33
Każdy ma swoje własne doświadczenia. Prowadzą one do zróżnicowania - co dla jednego jest nieodkrywcze, innemu może wskazać drogę rozwiązania. Jednego interesuje dane zagadnienie, innego znowu coś innego.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 07:45
I co w związku z tym bo nadal (ja również) nie widzę związku z linkiem.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2015-03-23 11:02
Link jest tylko i wyłącznie, żeby osoby zainteresowane mogły sobie czytać. Nic się za tym nie kryje. Już nie wiem, co mogę więcej o tym napisać. Pozdrawiam i miłego dnia  :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-03-23 13:02
W takim razie niebardzo rozumiem celowości tego tematu.
Chcesz dyskutować na temat życia prawiąc wzniosłe idee?
Życie jak życie - jedni mają z górki inni pod górkę.
Dla jednych góra nie jest barierą, dla innych pagórek jest barierą nie do pokonania.
O czym tu dyskutować - człowiek jest jednostką indywidualną samą w sobie - każda jednostka to niepowtarzalny zbiór problemów, trosk, rozterek i miłostek, szczęścia i nieszczęścia, wygranych i porażek i nie ma dla wszystkich jednego idealnego środka na szczęście - zwłaszcza, że dla każdego szczęście może oznaczać zupełnie co innego.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2015-03-24 23:30
Zgadzam się z tym, że szczęście dla każdego może oznaczać coś innego. Dlatego warto mieć wybór, możliwość wyboru drogi życia. Ten wybór jest często ograniczony przez różne czynniki - w tym stan zdrowia, uwarunkowania rodzinne, dotychczasową ścieżkę życia itd. Myślę, że każdy ma prawo szukać i próbować znaleźć to, co dla niego najlepsze. Dlatego życzę wszystkim, by znaleźli :-)
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-03-25 07:33
Amen
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Kobieta chce być z mężczyzną (5056 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill