www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turystyka dla osób niepełnosprawnych -ankieta (2777 - wyświetleń)
- Autor student999 Dodany 2015-03-29 14:33
Cześć , Byłym bardzo wdzięczny , gdybyście mogli wypełnić dla mnie ankietę. To moja ankieta do badań nad oceną niepełnosprawności w turystyce. Potrzebuje je zamieścić w swojej  pracy , jak również chciałbym zająć się bliżej temu zagadnieniu w przyszłości gdyż bardzo interesuje mnie ten temat. Chciałbym poznać problem ludzi niepełnosprawnych w turystyce by móc ewentualnie próbować coś zmienić  tym kierunku , bo sam wiem , że w Polsce jest to wciąż problematyczne i mało rozpowszechnione . Jest to dla mnie istotny problem , stąd jeśli możecie bądź znacie taką osobę , to bardzo proszę poślijcie dalej tą ankietę. Mama nadzieje , że w jakimś stopniu pomoże nie tylko to mi ale i wam . Dziękuje bardzo wszystkim z góry za pomoc i poświęcenie mi czasu  :-) Pozdrawiam :-) Pod spodem link do ankiety - nie musicie nic wpisywać , wszystko się systemowo wygeneruje.

https://docs.google.com/forms/d/1qko_iTnAUHVvTplcjaX0skxflDS6hNnU33frboBcPVU/viewform
Nadrzędny Autor jannow7 Dodany 2015-04-03 12:24
Witaj, może nie do końca w temacie, ale jakiś czas temu, chyba w zeszłym roku, czytałem w kwartalniku "Tatry" o niepełnosprawnych turystach w Tatrach właśnie. Była mowa bodaj o tym, że po stronie słowackiej jest więcej szlaków utwardzonych, dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, a że w Poslce bardziej stawiamy na naturalność krajobrazu, choć też pewne kroki w celu zwiększenia dostępności gór są podejmowane. Były też rozmowy z niepełnosprawnymi, którzy nie wyobrażają sobie życia bez wysokogórskich wycieczek. Czytałem już jakiś czas temu, więc mogłem coś przekręcić. Może poszperasz i akurat Ci się przyda :-) Pozdrawiam

---
wózki inwalidzkie
Nadrzędny Autor nalewajek.damian@wp.pl Dodany 2015-05-21 10:31
Ankieta wypełniona.
Pozdrawiam!
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Turystyka dla osób niepełnosprawnych -ankieta (2777 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill