www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Plac zabaw dla dzieci (1511 - wyświetleń)
- Autor Kamilka Dodany 2015-05-21 09:52
Czy w Waszych miastach są dla dzieci place zabaw dla niepełnosprawnych? Takie specjalnie przystosowane do zabawy zarówno dla dzieci chorych, jak i zdrowych? Takie miejsca, w których mogą razem bywać, poznać się i zintegrować?
Mieszkam na Śląsku i nigdy nie spotkałam się z takim palcem zabaw, jednak aktualnie nasza wspólnota mieszkaniowa nosi się z zamiarem postawienia placu zabaw i uznałam, że warto w takim razie poszukać czegoś, na czym również moje dziecko będzie mogło się dobrze bawić. I co się okazuje? Przeszukałam internet i znalazłam jedną sensowną ofertę http://spil.pl/integracyjne-place-zabaw. Mam zamiar zaproponować właśnie to rozwiązanie w mojej wspólnocie i mam nadzieję, że się zgodzą.
Czy u Was też jest problem z takimi miejscami integracji? Czy to tylko ja narzekam, a nie mam racji?
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-05-21 11:44
Jest problem, ze spamem.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Plac zabaw dla dzieci (1511 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill