www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakład Ortopedyczny Poznań (2160 - wyświetleń)
- Autor Marta6 Dodany 2015-07-27 21:17
Witam Wszystkich :-)

Mam pytanie do osób po amputacji kończyny dolnej... Czy znacie i moglibyście polecić jakiś dobry zakład ortopedyczny w Poznaniu, który zna się na dopasowywaniu protez?

Chodzę o protezie już 11 lat. Obecnie od kilku miesięcy mam bardzo trudną sytuację. Kiedyś mogłam chodzić bez kuli, w miarę swobodnie poruszać się o protezie. W chwili obecnej prawie wcale nie mogę się poruszać o protezie z uwagi na silny ból kikuta na szczycie, odparzenia, noga mi puchnie i cholera wie, co się z nią dzieje. Badania nic na razie nie wykazały. Możliwe, że dzieje się to z powodu źle dopasowanej protezy (przeciążenie itd.). Dlatego zależy mi bardzo na konsultacji w nowym zakładzie ortopedycznym, który nie będzie ze mną eksperymentował (uda się lub nie), tylko zrobi i dopasuje mi protezę raz a porządnie, tak abym mogła w końcu zacząć normalnie funkcjonować bez bólu! Psychicznie też już powoli zaczynam się poddawać, bo ile lat można jeszcze mieć jakąś nadzieję na poprawę? Dlatego bardzo proszę was o pomoc, może macie kontakt do dobrego zakładu, gdzie zajmą się mną lepiej i bardziej profesjonalnie.

dziękuję i pozdrawiam
Nadrzędny Autor AnetaW Dodany 2015-08-20 13:44
MOGĘ POMOC
501734050
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zakład Ortopedyczny Poznań (2160 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill