www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rzemieslnik Międzywodzie 2015 (1244 - wyświetleń)
Autor Bellunia Dodany 2015-07-28 21:23
Rzemieślnik  Międzywodzie  lato 2015.

Kochani atutem ośrodka jest bliska odległość do morza i bardzo dobre jedzenie. Do zejścia dla niepełnosprawnych trzeba niestety podejść lub podjechać 50- 80  m.
Obsługa na stołówce bardzo miła, czasami trzeba poczekać na drugie danie ale nie jest to winą kelnerów tylko spowodowane jest brakami kadrowymi.

Kierownictwo oszczędza na wszystkim i na wyszkolonej kadrze też. I jeżeli mamy dużo wyrozumiałości co do dalszych niedociągnięć to będziemy  uważali wyjazd za udany. Jednak jak w każdej ofercie jest jakiś haczyk :-)

Baza zabiegowa to fikcja. Sprzęt stary , brak opisu stanowisk zabiegowych i czasu trwania zabiegów. Zabiegi robią czasowo  na oko.
Jeżeli zależy Wam na dobrych zabiegach to należy wybrać inny ośrodek. Do ośrodka przyjeżdżają ludzie po wylewach, chore dzieci, osoby potrzebujące naprawdę fachowej opieki. Nie mam pojęcia kto wydaje zezwolenia na organizację turnusów przy takiej złej bazie zabiegowej.

  Wpis do rejestru ośrodków, w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne OD/32/0030/12 ważny do 07 sierpnia 2015r.
Wpis do rejestru organizatorów turnusów OR/32/0013/13 ważny do 3 kwietnia 2016r.
Sprzęt rehabilitacyjny w rozsypce, kadra :-)miła ale …………………………………..
Kuracjuszy przyjmuje przemiły pediatra, wizyta trwa 2 minuty. Proszę nie zabierać ze sobą dokumentów bo i tak nie ma czasu ich czytać.
Ośrodek niestety swoje lata świetności ma już za sobą. Obecny właściciel przy minimalnym wkładzie chce uzyskać maksymalne zyski. Remontu dokonał ze  środków  przyznanych przez PEFRON.
I żadne nasze skargi nie pomogą, chyba że wyślemy im kontrole z instytucji nadrzędnych.
Każdy wolny „teren wokoło  ośrodka” czytaj plac wynajął. Parking dla samochodów  jest na placu zabaw dla dzieci,  a plac zabaw prawie nie istnieje. Kawiarnia / również wydzierżawiona / organizuje  dancingi do godziny  23 jak na turnusie z NFZ. 
Pokoje tak jak na zdjęciach w standardzie hosteli. Brak małej lodówki. Jedyny plus to winda.
Ogólnie personel jest przyjaźnie nastawiony. Wysłuchuje naszych skarg i próbuje jakoś tłumaczyć zaistniałe dziwne sytuacje.  Prawda jest taka że personel pracuje tak jak mu szefostwo tą pracę zorganizuje. A z powodu braku nadzoru jest jak jest.
Pozdrawiam, kuracjuszka wakacje 2015.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Rzemieslnik Międzywodzie 2015 (1244 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill