www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / darmowe szkolenie z PUP? (1941 - wyświetleń)
- Autor michmilian Dodany 2007-07-12 23:28
ostatnio dowiedziałem się z infolini PFRON że osoby niepełnosprawne zarejestrowane w Urzędzie Pracy jako osoby poszukujące pracy (czy też bezrobotne) mogę mieć zrefundowany koszt szkolenia, które ma poprawić ich szanse na rynku pracy

udałem sie do PUP i rozczarowałem się informacją od pracowników, iż szkolenie przysługuje tylko niepełnosprawnym które porozumiały się z przyszłym pracodawcą i mają zapewnione formalnie miejsce pracy po przejsciu odpowiedniego szkolenia

***PROSZĘ O WASZE UWAGI CZY KTOŚ WIE JAK JEST U NIEGO W URZĘDZIE PRACY czy też jest taki wymóg??? z góry dziekuję za info.
Nadrzędny Autor dominikb Dodany 2007-07-18 08:25
Niestety to smutna prawda. Jestem z okolic Pszczyny na Górnym Śląsku... Tutaj też uzyskałem podobną informację... W PUP w Pszczynie nawet nie wiedzą, że jest taki program jak "Gotowi do Pracy"... no ale jakoś udało mi się zapisać na te warsztaty ... mam nadzieję, że to choć trochę pomoże mi w znalezieniu pracy. Pozdrawiam i życzę wytrwałości. Jeśli chodzi o PUP... to nie sądzę aby panie tam pracujące pomogły niepełnosprawnym w znalezieniu odpowiedniej pracy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / darmowe szkolenie z PUP? (1941 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill