www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy nie ma randkowej społeczności dla inwalidów?! (11276 - wyświetleń)
- Autor Bogdan Dodany 2015-09-01 14:55
Jest tyle portali w necie dla zdrowych ludzi ze zdjęciami opisami itd... Wpisywałem hasła na różne sposoby i niczego takiego niema dla niepełnosprawnych... z tego co wiem to ludzie niepełnosprawni zakładają rodziny, żyją w związkach, uprawiają seks i się kochają. CZY KTOŚ ZNA TAKI PORTAL GDZIE LUDZIE NIEPEŁNOSPRAWNI W PODOBNEJ SYTUACJI MOGĄ CHOCIAŻ POFLIRTOWAĆ...?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-01 15:25
Bogdan nie wierz w to. Ludzie niepełnosprawni żyją w poradniach specjalistycznych,gabinetach habilitowanych od komisji do komisji ,czekając aż ich któraś "cudownie" ozdrowi. Na resztę nie ma czasu.
Zamiast po portalach rozglądaj się po przystankach,parkingach itp miejscach ;-)
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-01 15:46

>Zamiast po portalach rozglądaj się po przystankach,parkingach itp miejscach ;-)<


Oj !! Z tym to trochę uważaj bo zaraz na myśl tirówki mi przyszły :-). Ale chyba trochę zbyt robaczywe mam myśli :-) ?
                                               Waldi.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-01 15:53
a co tam;), one też szukają miejsc - aby niekoniecznie poflirtować
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-01 16:00
WzK, a mi na myśl przyszło to, że za chwilę wejdzie ktoś i zareklamuje nowy portal randkowy.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-01 16:04
zapewne norbi ;-)
Nadrzędny - Autor Prawda Dodany 2015-09-01 17:21
NO NO NO
I BĘDĄ TAKIE ANONSE - "ŁADNĄ LASKĘ POZNAM". A NA PIERWSZEJ RANDCE SIĘ OKAŻE ŻE ZAMIAST LASKI JEST BALKONIK
NO, TAK DALEJ KOMBINUJCIE PRZYNAJMNIEJ TUTEJSZA SMUTA BĘDZIE MNIEJSZA /5/
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-02 07:23
www.dajkulawemu.pl:)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-02 11:08
Rogal pilnuj adresu za pomysł należy się też kasa
;-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-09-02 07:29
Jak czytam coś takiego to mi się scyzoryk w kieszeni otwira - to tak łagodnie, a po mojemu:
- Ja pierdolę!
Nie dziwiłbym się osobie zdrowej bez sumienia (a moze...) bo czyż taka pani z balkonikiem nie ma prawa do szczęścia? Czy zakłądając profil i poszukując randki na portalu randkowym dla niepełnosprawnych nie jesteśmy świadomi gdzie szuakmy?
Dziwię się takiemu podejściu, naśmiewaniu się z tego tematu tym bardziej w tym miejscu - żenada!
No, ale czego można się spodziewać po TAKIEJ PRAWDZIE?
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-02 11:05
Żenujące to jest wielkie oburzenie faceta który niejednokrotnie nawet ordynarnie dla innych ,żartował z ON szczególnie niewidomych, ale co wolno Gollumowi to innym już nie?
Przypomnę Ci wpis Lidian

> Mówi się, że geniusze i idioci są zwolnieni z obowiązku rozumienia dowcipów. :-))))))


oraz wpis Blu który napisała do asi gdy ona pisała "oburzona na Twoje dowcipy"

> Jeny, asia - wyluzuj...
> Ludzie bez poczucia humoru to udręka ludzkości...


Prawdo
Tylko Gollumowi wolno opowiadać dowcipy o ON.
Innym już nie ,szczególnie gdy są ze smakiem i dobre :-) Prawda Prawdo ?
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-09-02 11:23
I kto to mówi? Wielkoduszny, dobrotliwy, współczujący, nikogo nie czepiający się, zawsze otwarty i nikogo nie obrażający... można by było jeszcze tu twoje "zalety" wymieniać i przykładów też by się sporo znalazło.

I tak dla uzmysłowienia - dowcipy to co innego niż wyśmiewanie się, żeby ci uzmysłowić (jak widzę masz problemy ze zrozumieniem różnicy) dowcipy opowiada się i odbiera z przymróżeniem oka, jest to przejaskrawiona sytuacja. Wyśmiewanie się to nie jest żart, to jest inaczej szyderstwo - znasz takie słowo?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-02 11:31
Opanuj się, akurat ten wpis Prawdy pomimo gorzkiego wydźwięku jest na wysokim poziomie jeśli chodzi o humor abstrakcyjny.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-02 11:51
:-))Pewnie dlatego nie został zrozumiany ;-)
Nadrzędny - Autor Bogdan Dodany 2015-09-02 18:49
Małe za mieszanko wyszło... Ale ja popieram Goluma... Czy pani z balkonikiem nie ma prawa do szczęścia...?! do miłości... do czułości czy do seksu... myślę że bez problemu może poznać pana z balkonikiem który potrzebuje i szuka tego samego... Emocjonalne kontakty damsko-męskie przeważnie a nawet zwłaszcza opierają się na zasadzie poczucia własnej wartości... Każdy chce mieć tyle na ile zasługuje... Dlatego wydaje mi się że próżno nam szukać miłości czy chociażby przygody na eDARLING, lub sympatii... Chociaż wcale tego nie przekreślam, ani nie wykluczam, wiele zdrowych osób wiąże się z niepełnosprawnymi, i naprawdę są szczęśliwi... Zagłębiając się w ten temat, mam wrażenie że ludzie z pewnymi niedoskonałościami ukrywają się a nawet kamuflują... jakieś awatary zamiast zdjęć... to że ktoś różni się sprawnością od zdrowych ludzi nie znaczy że nie jest cudownym człowiekiem... ja jestem od dwóch miesięcy kaleką... Ale nie zamierzam się poddawać... chociaż już mam presję żeby wszystko robić sam, zdaję sobie sprawę że czasem będę musiał poprosić kogoś o pomoc... a to nic ujmującego... Sam lubię pomagać...
Nie wiem jak wy postrzegacie świat... Ale ja widziałem dużo pięknych kobiet i przystojnych facetów na wózkach... Przecież nie wszyscy do końca życia będziemy w takim stanie... To my się najlepiej rozumiemy.... Wiemy co czujemy kiedy przychodzą gorsze dni... I co nam potrzeba kiedy znowu zaświeci słoneczko.... Myślałem że ktoś mi poda adres takiej strony i będzie po zawodach...:-) Ale wynika z tego że chyba takowej  nie ma... dopóty sami jej nie stworzymy możemy się poznawać tutaj... ja mieszkam w Piasecznie pod Warszawa... maila chyba mam w profilu. Zawsze możemy poznać się na FACEBOOK-u.. Poszukuję grona z okolic gdzie moglibyśmy się spotkać podzielić spostrzeżeniami wypić kawkę... i po przebywać po prostu razem...
POZDRAWIAM SERDECZNIE
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-02 18:56
Ipon.pl tam m.i. jest dział randki. Powodzenia. :-)
Nadrzędny Autor Bogdan Dodany 2015-09-02 19:07
Do INDIAN
O WŁASNIE...:-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-02 20:09 Zmieniony 2015-09-02 20:29
Heej Bogdan widze że tak jak i Gollum nie zauważyłeś zabawności zbitek słów.
Nikt tu nie zabraniał ani nie dawał szczęścia ,miłości czy sexu osobie z balkonikiem.
Zapewne osoby które nie miały kontaktu z ON będą się zastanawiać po co na randkę zabierać balkon ?. Czyżby tęsknota żeby tak jak Romeo i Julia ?

Zabawne są tu nazwy-przedmioty nie osoby z nimi.
Równie dobrze na taki annos randkowy mógłby przyjść góral z ciupagą , bo dla niego to fajna i ładna laska.
Pozdrawiam. :-)
Takie za mieszanka zdarzają się
tu często ;-)
Ale może Prawda sama wyjaśni swój wpis?
Ja dopisze wyjaśnienie bezsensowności mojego pierwszego (pod Twoim zapytaniem) wpisu.
Tak jak Lidian ,byłem przekonany ,że za chwilę pojwi się wpis z reklamą takiego portalu(a może się pojawi)
Ostatnimi czasy mamy wiele takich dobrze przygotowanych reklamówek-to o zegarek,sukienkę konto bankowe czy mieszkanie i tp.  To tyle tytułem wyjaśnienia dla Ciebie i innych.
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-09-02 20:26
Tak se to tłumacz.
Dla mnie wpis nie był żartem o czym świadczy ostatnie zdanie:

>NO, TAK DALEJ KOMBINUJCIE PRZYNAJMNIEJ TUTEJSZA SMUTA BĘDZIE MNIEJSZA <


Czyli dla PRAWDY to niezły ubaw.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-02 20:38
Źle to interpretujesz.
Jak dla mnie to żart na dodatek dobry  jak jeden przez Ciebie wpisanych "niewidomi gówno widzą"
a "smuta" cokolwiek to znaczy dotyczy tego forum.
Nadrzędny - Autor Bogdan Dodany 2015-09-02 19:04
to do kolegi "PRAWDA"

Zawsze możesz napisać; nie mam nogi poznam fajną dziewczynę może być tez bez nogi lub bez ręki... albo poszukuję panny z wózkiem elektrycznym... Jeżeli tobie przeszkadza balkonik u panny to ciekawe co tobie jest...? Może straciłeś serdecznego palca w ciężkim wypadku drogowym... W takim razie cię rozumiem...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-09-02 20:24
Ludzie.
Humoru więcej!!!!!!!!!!!
Nadrzędny Autor Prawda Dodany 2015-09-02 20:26 Zmieniony 2015-09-02 21:19
NO NO NO
BOGDAN - NIE KOLEGA A KOLEŻANKA PRAWDA. A TAK PO ZA TYM RĘCE OPADAJĄ. MIAŁAM GOLUMA ZA INTELIGENTNIEJSZEGO. A TU PROSTEGO ŻARTU NIE ZAŁAPAŁ.
ZRESZTĄ BOGDAN TAK SAMO. JEDYNIE ROGALIK I WIELOKROPEK ZAJARZYLI.  NA PRZYSZŁOŚĆ TO LEPIEJ SIĘ WCZYTUJCIE . NO - DO ZOBACZYSKA /5/

USUNĘŁAM DOPISEK PO SUGESTII WIELOKROPKA. /5/
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2018-04-10 07:16
Dla przypomnienia tematu i problemu jaki niektórzy z tematem maja. Zobaczcie to
zobaczcie i posłuchajcie dyskusji temat często "zamiatany" pod dywan również na tym forum. A dla wielu osób istotny dla normalnego życia.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy nie ma randkowej społeczności dla inwalidów?! (11276 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill