www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / REFERENDUM (55915 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  
- Autor wielokropek Dodany 2015-09-03 12:55
Dzisiaj na ulicy dostałem ulotkę na temat referendum. A skoro nic o nim w mediach się nie mówi a ja niewiele o tym wiem ,przeczytałem.
Między innymi jest podany adres strony
www.ruchjow.pl
Tam przeczytałem więcej informacji.

Zwróćcie uwagę na pytania
w referendum,
głos za zmianą
to nie zawsze TAK:
Dowiedz się więcej na
ruchjow.pl

1. Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem
jednomandatowych okręgów wyborczych
w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej
Polskiej?
sugreują TAK
2. Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem
dotychczasowego sposobu finansowania
partii politycznych z budżetu państwa?
sugerują NIE
3. Czy jest Pani/Pan za wprowadzeniem
zasady ogólnej rozstrzygania wątpliwości
co do wykładni przepisów prawa
podatkowego na korzyść podatników?
sugerują TAK

Idź na referendum
6 września!
Zagłosuj
Zadecyduj
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-03 13:33
Nie idź, nie psuj Państwa.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-03 13:41
     Serwus :-)
  Referendum czyli to co najbardziej demokratyczne jest naszym wielkim przywilejem.
Dlatego zamierzam skorzystać z tego przywileju i pójdę głosować. Do czego wszystkich zachęcam. Oczywiście można dyskutować czy stawiać X na tak czy nie. Ale to jest każdego z Was indywidualny wybór i niczego nie będę sugerował.
Właśnie brak uczestnictwa do czego nawołuje Rogal160 jest " psuciem" państwa.
Raz jeszcze apeluję ! Korzystajcie ze swojej wolności i praw i dajcie temu wyraz w referendum.
                                                Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-03 14:20
Referendum rozpisane "na kolanie" i w pośpiechu ................. Szkoda, że Pan Komorowski się tak bardzo śpieszył. :-(
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-03 14:40
Pewnie, że szkoda ale był gorący czas wyborczy. Ciekawi mnie skąd wiesz, że " na kolanie " ? Widziałaś to, byłaś przy tym? Bo napisałaś to z taką pewnością.
                                                            Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-03 15:23

>Pewnie, że szkoda ale był gorący czas wyborczy<


A wcześniej nie było na to czasu?
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-03 15:36
Oczywiście, że czas był. Ale to właśnie w czasie kampanii prezydenckiej temat JOW-ów nabrał tak dużego znaczenia i rozgłosu. Kto z nas wcześniej o czymś takim słyszał ?
Nie odpowiedziałaś na moje pytanie dotyczące pisania na kolanie. To jak? Widziałaś to ?
                                                         Waldi.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-03 15:40
Widziałeś cudzysłów? Znasz jego znaczenie? To chyba powinno Ci wyjaśnić co miałam na myśli. Więcej nie mam do dodania.

> Kto z nas wcześniej o czymś takim słyszał ?<


My mamy prawo nie wiedzieć, ale prezydent?  
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-03 16:28 Zmieniony 2015-09-03 16:32

>My mamy prawo nie wiedzieć, ale prezydent?  <


To jest argument.

>Widziałeś cudzysłów?<


Tak, widziałem. Lecz wydaje mi się, że miał on zakamuflować Twoją chęć zdyskredytowania poprzedniego prezydenta. Ot, zrobiłaś taką zwykłą złośliwość.
Ale mogę Cię zapewnić , że B. Komorowski ważnych spraw państwowych nie pisywał na kolanie. Zwykłe wygodnictwo i tyle :-) . To aby było weselej :-)
                                                                       Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-03 16:42

>Ale mogę Cię zapewnić , że B. Komorowski ważnych spraw państwowych nie pisywał na kolanie. <


To ja zapytam w Twoim stylu. Widziałeś? Skąd taka pewność?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-03 17:11
        Już w poprzednim poście wyjaśniłem. Zwykłe wygodnictwo. Wyobrażasz sobie taką scenkę w której prezydent mający do dyspozycji sekretarzy, biura i mnóstwo biurek pisał na kolanie ? Lubię surrealizm ale tego nawet moja bogata wyobraźnia nie ogarnia :-))))
                                                                             Waldi.
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2015-09-04 09:23

>Lecz wydaje mi się, że miał on zakamuflować Twoją chęć zdyskredytowania poprzedniego prezydenta. Ot, zrobiłaś taką zwykłą złośliwość.<


I całkowicie się zgadzam z Lidian - bo co to za pytania, gdzie jest pytanie dotyczące posyłania dzieci do szkoły już od 6 roku życia? Nie trafiło to w ogóle na obrady tylko zostala podjęta decyzja - państwo zdecydowało za rodziców - czy nie powinno być odwrotnie? To my rodzice powinniśmy decydować czy poslać dziecko wcześniej do szkoly. Idąc tym torem dojdzie do tego, że zamiast rodzić w szpitalu kobiety będą rodzily w szkołach i tam już będą te dzieci zostawały :D
Prezydent zupełnie olał głos ludu.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-03 17:45

> Nie idź, nie psuj Państwa.


Rogal czy można zepsuć coś co jest popsute?
Trzeba dać szansę nowemu prezydentowi aby mógł się wykazać. A że trzeba zmian potwierdza to ogłoszenie przez prezydenta Dudę kolejnego referendum .
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-03 17:53
Wydurnił sie jeden i drugi. Konstytucje mają za nic.
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-03 18:50
Czyżbyś sugerował że durnie rządzą naszym krajem? A my powinniśmy się na to zgadzać, nie wykorzystując przysługujących nam praw?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-03 19:01
A to?  Czy nie uważasz, że to też jest tylko szukaniem dobrego stołka? Internauci dobrze to przedstawili.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/co-internauci-sadza-o-nowych-nabytkach-platformy-obywatelskiej/zxg10p
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-03 19:18 Zmieniony 2015-09-03 19:27
Od  „upadku  komunizmu” minęło ponad 25 lat.  To  wystarczający okres,  by  „dać  sobie  czas”  –  jakkolwiek  taką  potrzebę  tłumaczyć. Dziś nastał czas na natychmiastową zmianę przede wszystkim dlatego, że kolejni ludzie pojawiający się w  polityce nie wnoszą żadnej jakościowej poprawy, a  kolejne rządy są coraz bardziej oderwane nie tylko od rzeczywistości, ale również od oczekiwań, ,potrzeb i aspiracji Polaków.Tendencja jest niekorzystna i każde opóźnienie to krok w tył i oddala Nas od państwa obywatelskiego na miarę XXI w.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-04 07:54
Gdzie ta regulke wyczytales?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-04 10:50
Nie wiem czy to jest regułka . Ale obserwacja dokonań naszych rządów w okresie "demokracji" to potwierdza.
Postęp techniczny nie zależy od rządów ale tylko on cały czas zmienia nasze życie na lepsze,wygodniejsze.
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-04 07:56
To typowe przywiazanie do stolka. Powszechna choroba politykow.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-04 08:59
Niestety, ale też uważam, że taka jest prawda. Na początku kariery, to może mają jakieś poglądy, ideały, ale później to już "leci" i jest jak widać. Gdzie jest honor człowieka, który przed wyborami zmienia poglądy o 100%? Większy szacunek mam do skostniałego w swych poglądach przeciwnika niż do "nawróconego przyjaciela partyjnego".
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-04 09:40
                      Serwus:-)

>To typowe przywiazanie do stolka. Powszechna choroba politykow. <


     Przyznam Rogal, że przestałem Cię rozumieć. Bo w pierwszym poście w tym wątku nawołujesz do bojkotu referendum a potem skądinąd słusznie napisałeś to co zacytowałem.
  To może jednak zmienisz zdanie i pójdziesz na referendum aby " wyleczyć" polityków ?
                                          Waldi.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-04 10:45 Zmieniony 2015-09-04 11:02
Jednego się nie doczytałem .
Jeśli Polacy zdecydują o czymś w referendum To od kiedy będzie to obowiązywało?
Czytam te pytania i czytam aby świadomie o czymś zdecydować.

Pytanie 3 wydaje się bardzo istotne dla Nas. Bo pierwsze dwa decydować będą o czymś, co nie dotyczy zwykłego obywatela. Ale trzecie jest bardzo ważne ,choć przez wszystkich(media) pomijane.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-04 11:00
Referendum samo w sobie nie jest wiążące. Po nim powinna nastąpić normalna droga ustawodawcza. Sejm> Senat> Prezydent. Po wyczerpaniu tej drogi i obowiązującego Vacatio legis zaczyna działać. Ale uwaga ciała ustawodawcze nie mają musu aby to wprowadzić.
                                                        
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-09-04 12:04
Może trochę historii.
Nie pytano nas, jaką drogą mają pójść zmiany po 1989 roku. Nie pytano nas, co zrobić z majątkiem narodowym i jaki kształt ma mieć prywatyzacja. Nie pytano nas i wiele innych bardzo ważnych spraw. O wszystkim zadecydowano za nas i bez nas. I tak jest do dzisiaj. Podział na MY i ONI wcale nie skończył się po 1989 roku. On trwa nadal, gdzie ONI, to ci, którzy "walczyli" o wolność i są przy władzy, a MY - "przypadkowe społeczeństwo", które bezwolnie akceptuje wszystko, to co ONI wymyślą. Niekiedy, a może przede wszystkim, nie służy to społeczeństwu, ale wąskiej grupie osób.
Tak było/jest z PPP, NFI, OFE etc.
Niedzielne referendum faktycznie napisane "na kolanie" miało podnieść słupki byłemu prezydentowi i dać mu zwycięstwo w drugiej turze.
Szkoda tylko, że nowo wybrany prezydent Duda poszedł w ślady Komorowskiego i zamierza również użyć referendum dla własnych celów.
Dla mnie takie zachowanie jest zachowawcze, aby później miał argument do przerzucenia winy na innych, gdy jego obietnice wyborcze poniosą fiasko finansowe lub nie zostaną spełnione. 
Należy zwrócić uwagę, że najpierw "Solidarność", a później kolejne rządy naobiecywały nam istny raj, a jak wygląda rzeczywistość, każdy widzi. Tak, jak nigdy nie spełniono 21 postulatów, tak wszelkie obiecanki były tylko dla podniesienia słupków poparcia. Aż dziwne, że po tylu przykrych doświadczeniach, naród jeszcze daje się nabrać.
Przecież od 1989 roku przy władzy są te same osoby, więc nie łudźmy się, że tym razem będzie lepiej. Referendum niczego nie zmieni. Jedynie - jak zwykle - to MY poniesiemy wszelkie koszty, a ONI i tak zrobią co zechcą, bo NAM się marzy leprze życie, a IM - władza.
Jeżeli ktoś uważa, że jestem demagogiem, to spotkamy się po jakimś czasie i zobaczymy, czy nie miałem racji.
Jeżeli zmiana miałaby nastąpić, jak głosi to prezydent Duda, to pierwsze co trzeba zrobić, należy zmienić scenę polityczną, a nie zamieniać się miejscami.
Dlatego w referendum - jeżeli miało by takowe być - pierwsze pytanie powinno dotyczyć kadencyjności. Zarówno każdy z posłów jak i senatorów mógłby być wybierany jedynie na dwie kadencje. Koniec z zawodowymi posłami i senatorami, którzy, będąc nieudacznikami, załapali się do władzy dożywotnio. Bo nawet wiek 67 lat nie jest tu przeszkodą.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-04 12:27

> Koniec z zawodowymi posłami i senatorami, którzy, będąc nieudacznikami, załapali się do władzy dożywotnio. Bo nawet wiek 67 lat nie jest tu przeszkodą. .<


I na dodatek, aby mieć stołek latają od partii do partii. Nie przeszkadza im utrata honoru.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-04 13:10
Dlatego trzeba w niedzielę koniecznie iść głosować za tym aby odciąć ich chociaż częściowo od naszych pieniędzy
                                                     Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-04 13:33 Zmieniony 2015-09-04 13:35

>2. Czy jest Pani/Pan za utrzymaniem dotychczasowego sposobu finansowania partii politycznych z budżetu państwa?.


<

Pytanie o kasę jest źle sformułowane. Jeśli zakreślisz tak, to wiadomo, kasa na partię jest. Jeśli zakreślisz nie, to mogą sobie kasę zwiększyć. Zależy od interpretacji. Dlatego m.i. nie pójdę.
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-04 13:44

>Dlatego m.i. nie pójdę. <


Oczywiście to Twoje prawo. Ale nie miej potem pretensji do całego świata i nie wylewaj krokodylich łez bo sama sobie będziesz winna.
                                                     Waldi
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-04 13:46
Przeczytaj  drugi punkt. Przecież to można zmanipulować. Ludzie będą mieli na myśli samofinansowanie się partii, a jak będzie tego nie wiesz.

A te "krokodyle łzy" to za PO? Nigdy.

I druga sprawa.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Senat-zdecydowal-wniosek-prezydenta-ws-referendum-25-pazdziernika-odrzucony,wid,17821727,wiadomosc.html
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-04 14:31

>A te "krokodyle łzy" to za PO? Nigdy.<


No coś Ty ? Przecież wiadomo, że o Twoje PiS-owskie sympatie chodzi.
Natomiast gdy chodzi o nową informację to A. Duda sam sobie jest winny. Po prostu za mocno rozpędził się w podlizywaniu PiS-owi i chciał zmanipulować wynik wyborczy. To ma być prezydent wszystkich Polaków ? Kpina !! A wystarczyło aby wystąpił z swoimi pytaniami referendalnymi ( też jak drugie referendum) na dzień 6 IX. Po prostu dostalibyśmy  po 2 karty do głosowania a koszt ten sam. Tylko w PiS-ie bali się tego jak ognia bo frekwencja mogłaby przekroczyć 50 % i byłaby ważność głosowania. A tak myślę, że będzie ona w granicach 30 -35 % - tylko !!
                                                                                 Waldi.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-09-04 14:44

>Twoje PiS-owskie sympatie chodzi<


Nie tylko moje. :-) W każdym razie nigdy nie ukrywałam, że bliżej mi do PIS niż do PO. Czy to coś złego? Tak jak Ty mam prawo mieć swoje zdanie. Ani ja ani Ty nie zmienimy się z tego powodu i dalej możemy ze sobą klikać. Pozdrawiam. :-)))))
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2015-09-04 14:27
Przecież to jest celowo tak sformułowane.
To samo było z funduszem emerytalnym - jeśli chcesz pozostać to musisz napisać odpowiednie pismo bla bla bla, jeśli tego nie zrobisz z automatu przechodzisz do ZUSu i dlatego własnie większość przeszla do ZUSu bo albo nie miała czasu się tym zająć, albo im się nie chciało.
Jak podpisujemy umowę z jakimś operatorem, bankiem itp to nie piszemy pism aby pozostać u nich - wręcz odwrotnie.

Ot polska sprawiedliwość
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2015-09-04 15:34

>Dlatego trzeba w niedzielę koniecznie iść głosować za tym aby odciąć ich chociaż częściowo od naszych pieniędzy


                                                     >Waldi
Jeżeli odetniesz ich od naszych pieniędzy, to ci, co pieniędzy mają za dużo, chętnie partię wesprą i to nie bezinteresownie. Chcesz popierać korupcję?
Partie powinny służyć społeczeństwu, a nie wąskiej grupie cwaniaków, więc skoro społeczeństwo partie finansuje, społeczeństwo ma prawo kontrolować finanse partyjne.
Dlatego partie powinny być finansowane z budżetu, ale jeden warunek: każdy grosz, jaki partia otrzyma powinien być wykazany i kontrolowany przez społeczeństwo. Nie będzie wówczas wypłacania ryczałtów za podróże, ale konkretne koszty podróży i jej cel, nie będzie wydawania pieniędzy na ośmiorniczki,  tablety, i inne gadżety. itp.
Pytania referendalne są źle  sformułowane i przez to niejasne. Ponadto poruszają mało istotne problemy. Jak wcześniej napisałem powstały w konkretnym celu, czyli miały podnieść słupki poparcia.

A tak na marginesie polecam zapoznać się z projektem konstytucji w wydaniu PiS-u. O ile dojdzie do władzy. Można sobie pobrać ten projekt i poczytać, w jakim kierunku zmierza polityka tego ugrupowania.
Projekt nowej Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej

>Zachęcamy do zapoznania się z projektem Konstytucji przedstawionym przez Prawo i Sprawiedliwość 15 stycznia 2010 r.

Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-04 19:13

>Partie powinny służyć społeczeństwu, a nie wąskiej grupie cwaniaków<


Piękna idea ! Ale : O! Naiwności! W to już chyba nikt nie wierzy.
                                   Waldi.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-09-04 20:28
Nie oglądam meczu, bo zawsze się denerwuję, ale kos zastukał mi do okna że Polska wyrównała i jest 1-1 . Może to się utrzyma lub nasi strzelą jeszcze jednego gola .
Nadrzędny - Autor W z K Dodany 2015-09-04 20:36
Ten co stukał chyba też nie ogląda bo jest 2:1. :-) Dla sąsiadów niestety.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2015-09-04 20:43
To smutne:( - pewnie kos nie chciał mnie zasmucić . Ale jeszcze jest druga połowa :-).
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-04 20:44
Nadzieja umiera ostatnia. Ale trzymajmy się jej :-)
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-05 14:33
A takie techniczne pytania.
Jeśli udziele odpowiedzi na jedno pytanie ,czy mój głos będzie liczony jako ważny?
Czy powinienem przekreślić te np: na które nie mam zdania, aby nie zostawiać możliwości aby ktoś inny odzielił ją za mnie?
Wielką tajemnicą jest to referendum.zero informacji.
Skoro nie ma musu wprowadzenia czegoś za czym opowiedziała się większość to po co organizować coś takiego?
Nadrzędny Autor W z K Dodany 2015-09-05 15:22
   Przypuszczam, że będzie ważny ale tylko w zakresie tego jednego pytania. W pozostałych dwóch powinien być dołączony do głosów nieważnych.
Ale jak słusznie zauważyłeś:

>Wielką tajemnicą jest to referendum.zero informacji.<


Dlatego nie mam 100% pewności.
                                      Waldi.
Nadrzędny - Autor Iota Dodany 2015-09-05 21:57 Zmieniony 2015-09-05 21:59

> Jeśli udziele odpowiedzi na jedno pytanie ,czy mój głos będzie liczony jako ważny?


"Pod każdym z nich będą dwie kratki. W jednej z nich, na TAK lub NIE, należy postawić krzyżyk. Liczony będzie tylko głos z jedną odpowiedzią na konkretne pytanie. Jeśli więc zaznaczymy dwie kratki lub żadnej, wtedy głos w sprawie tego konkretnego pytania będzie nieważny."
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Kraj/Sprawdz-jak-oddac-wazny-glos-w-referendum-00010609

Czyli: idziesz i na dwa z trzech pytań skreślasz po dwie kratki (i tak i nie), a na trzecie odpowiadasz tylko "tak" albo "nie" = głos jest ważny na trzecie pytanie, Odpowiadasz na pierwsze pytanie "tak" albo "nie", na drugie "tak" albo "nie", a na trzecie skreślasz obie odpowiedzi = głos się liczy na pytanie pierwsze i na pytanie drugie, ale nie na trzecie.

Proces jest podobny np. do wyborów samorządowych - tak, jak tam możesz udzielić odpowiedzi "ważnej" na jakieś stanowisko i "nieważnej" na inne, tak tu możesz różnie odpowiadać na pytanie.

> Czy powinienem przekreślić te np: na które nie mam zdania, aby nie zostawiać możliwości aby ktoś inny odzielił ją za mnie?


Ogólnie, jeśli masz mało zaufania do Państwa, to chcąc udzielić głosu nieważnego warto skreślić za dużo. Teoretycznie udzielenie głosu nieważnego poprzez zostawienie pustego pola ułatwia fałszerstwo. Po prostu technicznie jest łatwiej krzyżyk dostawić, niż wymazać (i zasada ta dotyczy wszystkich wyborów). Ale to zależy, czy zakładasz, że w tym państwie fałszują wybory.

> Skoro nie ma musu wprowadzenia czegoś za czym opowiedziała się większość to po co organizować coś takiego?


Bo jest to dobry cyrk polityczny i obie strony  mogą (na różne sposoby) udawać, że im zależy.
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-06 07:54
:-)  Dzięki za wyjaśnienia. To jest to o co chodziło.
Ty Iota masz zdolności i talent do wyszukania ciekawych linków.
Ale najwięcej info zawiera się w ostatnim ;-) zdaniu. Nie musiałbym otwierać linku bo Twoj wpis wyjaśnia wszystko, ale oczywiście poczytam.
Rozbawiła mnie cisza referendalna?  Curwa istny kyrk :-)
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2015-09-06 13:29

> Ty Iota masz zdolności i talent


Nie. To nie jest żaden talent. Po prostu używam wyszukiwarki internetowej. To może każdy normalny człowiek.
(Jak mam dostawać komplementy, to chociaż fajne poproszę).

Link ma w tej wiadomości funkcję "źródła" (żeby było wiadomo, skąd wzięłam informację).
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-06 21:14
[usunięte]
Nadrzędny - Autor TadeuszP Dodany 2015-09-06 21:27
[usunięte]
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2015-09-06 21:43
:-)
Nadrzędny - Autor admin_01 Dodany 2015-09-07 16:24
Szanowni Państwo,
Zgodnie z informacjami od Państwowej Komisji Wyborczej „w referendum obowiązuje od godziny 24.00 dnia 4 września 2015 r. do godziny 22.00 dnia 6 września 2015 r. tzw. cisza referendalna”. Dlatego wszystkie posty, które w tych godzinach mogły naruszyć tę ciszę, zostały usunięte - dla Państwa i naszego dobra.
Z poważaniem,
Admin
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-07 16:51
Rozumiem że Admin jest do utrzymywania porządku na forum ( według mnie nie wypełnia tego zadania) ale że się nie zna na zegarku tego nie rozumiem. Tym bardziej ,że post został usunięty dopiero dzisiaj tj 07.09.2015 roku ok.południa.

poniżej usunięte wpisy z godz. I treścią

Autor lidian Dodany 2015-09-06 22:14 Koniec ciszy "referendalnej". Proszę powiedzcie, dlaczego tajemnicą dziś jest frekwencja? Odpowiedz Zgłoś

Autor TadeuszP Dodany 2015-09-06 22:27 Witaj Lidia, Z tą "tajemnicą" to jest podobnie jak z ulotkami w stanie wojennym, kiedy ZOMO-wcy odbierali te ulotki, pytali "czytających": -przecież to puste kartki, gdzie tekst? -a po co słowa - wszystko jasne! Odpowiedz Zgłoś

Autor lidian Dodany 2015-09-06 22:43

Odpowiedz Zgłoś
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2015-09-07 21:08
Adminie a mój za co został usunięty?????????
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / REFERENDUM (55915 - wyświetleń)
1 2 3 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill