www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / bezpieczeństwo w mieście (1977 - wyświetleń)
- Autor ux-tester Dodany 2015-09-15 09:07
Witam,

Jesteśmy laureatami konkursu "Dane po Warszawsku" organizowanego przez m. st. Warszawę. Pracujemy nad stworzeniem narzędzia poprawiającego bezpieczeństwo niepełnosprawnych mieszkańców miasta. W tym celu szukamy osób do badania użyteczności naszego rozwiązania (UX). Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie trwa do 5 min. Nie przechowujemy danych, wykorzystujemy je tylko i wyłącznie na potrzeby tego badania.

A oto link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1AZIoPG3cLGR2KkXz8lfQKyfJPtAhHSj9i-yVEtgEhW0/viewform?usp=send_form

Bardzo dziękujemy za pomoc!
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2015-09-15 11:15
Typowo po Warszawsku. Pytania jak w ostatnim referendum. nic nie wnoszące nowego a odpowiedzi na nie może udzielić każdy przedszkolak. Tylko gdzie jest ta troska o bezpieczeństwo. Gdzie jakiś kierunek, dokonania jakie narzędzie (nóż czy broń)? Gdzie ten UX ?;-)) Uzyskasz X (czyli nie wiadomo co :-)
Dane na potrzeby badania i do kosza ale przedtem twórcy UX-a  do kasy ;-))))
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2015-09-15 11:21
A co Ty chcesz od Warszawy? Przyjedź do mnie na Koło. Pogadamy po Wolsku:)
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-09-15 15:53
ja nie mam uprzedzeń co do regionu(zawodzą ludzie nie miejsce zamieszkania;), ;-) tak niefortunnie się składa ,że władza jest wiązana ze stolycą ;-) I wszystkie pretensje z kraju kierowane są w tamtą stronę, co nie może dziwić ;-)

> Przyjedź do mnie na Koło. Pogadamy po Wolsku:)


Jak zdrowie pozwoli to kto wie :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / bezpieczeństwo w mieście (1977 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill