www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent dla osoby niepełnosprawnej (4213 - wyświetleń)
- Autor aleks Dodany 2015-11-19 10:47
Pisze tutaj, bo mam wśród przyjaciół osobę niepełnosprawną na wózku i zastanawiam się nad świątecznym prezentem.
Na razie wymyśliłem koszulkę lub bluzę z jakimś fajnym napisem. Mam tylko zagwozdkę, co by to mogło być, żeby nie urazić tej osoby. To chłopak, ma 19 lat.
Może ktoś ma jakiś pomysł?
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2015-11-19 12:45
Napisz na  koszulce nigdy nie będzeiesz stary ani ON :-)
Nadrzędny - Autor wania Dodany 2015-11-20 09:21
Myślę, że jeśli wybierzesz coś neutralnego, to nie powinno być problemu. Poza tym, skoro to twój przyjaciel, to na pewno będzie miał świadomość, że nawet jeśli coś chlapniesz, to przypadkowo a nie z zamiarem urażenia go.
Taką koszulkę czy bluzę z własnym nadrukiem łatwo jest dopasować do obdarowanej osoby. Zamiast więc wymyślać hasła 'przyjazne niepełnosprawnym' skup się na tym, żeby nadruk był związany z zainteresowaniami kolegi.
W tym wieku, to pewnie gra w jakieś gry komputerowe albo ma ulubiony zespół. Po prostu wybierz coś, co on zna.
No i pamiętaj, żeby kupione ubranie było dobrej jakości, to ważne w przypadku prezentu. Jak chcesz to możesz zamówić tutaj: http://selino.pl/zaprojektuj-koszulke-lub-bluze-z-wlasnym-nadrukiem.html
To sprawdzony sklep.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2015-11-20 10:51
A ja myślałem, że w tym wieku to sex. "Sprawdzony sklep" na pewno coś doradzi.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prezent dla osoby niepełnosprawnej (4213 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill