www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o interwencję w sprawie Marka Krauss (931 - wyświetleń)
Autor mkrauss Dodany 2015-12-08 06:36
Natalia Pietrzak Krauss                                                        Do Publicznej Wiadomości
ul. Jagiellońska 71                                                                 prośba o interwencje w sprawie   
05 - 120 Legionowo                                                              dyskryminacji osoby
tel . 668 848 971                                                                  niepełnosprawnej
natalia.pietrzak.krauss@gmail.com                                        z porażeniem mózgowym

                         Prośba
                        ---------
Zwracam się  z wielką prośbą do wszystkich osób dobrej woli o pomoc dla ciężkiego chorego męża chorujący na dziecięce  porażenie mózgowe z uszkodzonym  słuchem oraz mową  z groźba  nawrotu choroby z okresu dzieciństwa czyli  Epilepsji  nabytej w czasie  okołoporodowym o jakąkolwiek pomoc prawną przeciwko dyskryminacji Sądu Legionowskiego który złamał wszystkie Marka obywatelskie prawa  odmawiając mu  przydzielenia  Adwokata z urzędu dopiero podczas  trwania rozprawy sądowej , mają głęboko się zastanowić czy dać mojemu mężowi  adwokata pomimo że mąż wysłał dokumenty o jego stanie zdrowia z prośbą o przesłuchanie w warunkach  specjalnych   np w domu Sąd karze osobiście się stawić mojemu mężowi  pod groźbą doprowadzenia siłą  przez Policję i dopiero Sąd ma bardzo głęboko się zastanowić czy dadzą  adwokata  z Urzędu  czy  nie a Sąd doskonale wie jakim stanie jest mój mąż bo był świadkiem moim w  sprawie w wydziale karnym w której  oskarżycielem był mój brat przyrodni  w celu wyłudzenia  ode mnie dużej sumy piękniejszy na podstawie przestępstwa którego nie było i umorzono  tamto oskarżenie podczas przesłuchania Sąd nie mógł  Mego męża mowy zupełnie zrozumieć   a ponieważ mojemu bratu nie udało się wyłudzić tamtej kasy  , to przerzucił się na mojego męża  gdyż wie doskonale że Sąd  gładko idzie mu na rękę zwalniając  go we wszystkich  zakładanych sprawach  z kosztów  Sadowych jako bezrobotnego, a  tak naprawdę w rodzinnej  miejscowości  kochany braciszek paraduje z pompą  luksusowym  autem oraz chwali się publicznie reaktywacją zespołu muzycznego razem z  konkubiną a notorycznie odmawia płacenia alimentów dla mnie 50 zł z powodu  mojej choroby porażenia  cztero kończynowego  jestem  osobą leżąca od urodzenia  a ponieważ mąż jak już napisałam ma  bardzo ciężką  mowę to dzwoniłam  kilka razy do Sadu Legionowskiego i przy każdym dzwonieniu dostaję inną odpowiedz że  maź dostanie adwokata, później było  powiedziane  że  będzie posiedzenie Sadu czy oskarżenie odrzuci / posiedzenie tajne / a teraz dowiedziałam się że  ma być posiedzenie  jawne zwykłe wszystkie rozmowy były ustnej bez odpowiedzi pisemnej , a najciekawsze  jest to że prezes tego Sądu poinformował mnie że  Sąd nie zajmuje się sprawą dyskryminacji obywateli a tym bardziej osobami niepełnosprawnymi  , więc jeszcze raz proszę o pomoc w tej sprawie , jeśli  ktoś z Państwa  będzie zainteresowany pomóc w tej sprawie to za pośrednictwem konta mailowego wyślę dokumenty dotyczące  tych spraw wg PDF lub WORD , Bardzo dziękuje za przeczytanie prośby i życzę dobrego dnia
8 grudzień 2015 rok Legionowo - Natalia Pietrzak Krauss
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Prośba o interwencję w sprawie Marka Krauss (931 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill