www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / W poszukiwaniu osób do testów. (1351 - wyświetleń)
Autor mazek Dodany 2016-03-15 16:52
Szanowni Państwo,

Nazywam się Marcin Mazurek. Razem z kolegą Bartkiem Rajewskim budujemy startup (vbonic.com), w którym potrzebujemy Waszej pomocy. Celem tego startupu jest zbudowanie możliwie taniej mioelektrycznej protezy dłoni. Nie chcemy ścigać się z Ottobockiem czy innymi wielkimi firmami. Uważamy też, że przy obecnym stanie technologii i dostępności komponentów elektronicznych, można zrobić to taniej i w oparciu o zupełnie inną motywację.

Pierwsza proteza jaka została zbudowana, powstała dla potrzeb 5 letniego chłopca. Testy tej protezy są utrudnione ze względu na wiek dziecka. I tu pojawia się prośba skierowana do Państwa. Poszukujemy 2-3 osób, najlepiej z Poznania lub okolic, które zechciały by poświęcić nam trochę swojego czasu i wziąć udział w testach prototypów urządzenia. Szukamy osób, które nie posiadają kończyny górnej poniżej stawu łokciowego.

Mail kontaktowy: m.mazurek@netsync.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Marcin & Bartek

ps. Filmy pokazujące aktualny postęp prac:
https://www.youtube.com/watch?v=LMm4dxRAm2o
https://www.youtube.com/watch?v=gYcnGBp3sZ4
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / W poszukiwaniu osób do testów. (1351 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999-2008 Markus Wichitill