www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / ottobock-polecam (4947 - wyświetleń)
- Autor gaba-79 Dodany 2016-04-13 16:52
Od kilku miesięcy jestem użytkownikiem protezy podudzia firmy Ottobock ,protezę wykonywałem w firmie w Poznaniu na ul. Koralowej. Jestem pełen uznania dla zastosowanych rozwiązań indywidualnych dla moich potrzeb. Mój stan zdrowotny jest skutkiem wypadku komunikacyjnego w wyniku którego doszło do amputacji podudzia. Amputacja po zmiażdżeniu tkanek miękkich, kikut trudny do oprotezowania ze względu na liczne bliznowce ,brak tkanki mięśniowej i podskórnej , powstające ranki ,otarcia i odleżyny często dyskwalifikowały mnie z codziennej aktywności.
Od kiedy użytkuję protezę Ottobock moja aktywność wzrosła, zwiększył się komfort funkcjonowania w środowisku, użytkując nową protezę coraz rzadziej wspomagam się kulami ortopedycznymi. Aktualnie jestem w trakcie kursu prawa jazdy, nie mam żadnych problemów w praktycznej nauce jazdy ,wcześniej było to niemożliwe ze względu na dolegliwości bólowe ze strony kikuta w trakcie długotrwałego użytkowania „starej”  protezy.
Szczerze zachęcam do korzystania z oprotezowania  w Centrum Ortopedycznym Otto Bock w Poznaniu ,personel pełen profesjonalizmu, życzliwości i empatii z rewelacyjnym podejściem do klienta, a uzyskany produkt godny polecenia ,ułatwiający funkcjonowanie w środowisku.
gaba-79
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-13 16:56
Już od dawna w całej Polsce można zrobić protezę z elementów tej firmy.
Nadrzędny - Autor gaba-79 Dodany 2016-04-13 17:00
ok.......zgadzam się,że od dawna ....ale dla mnie to nowe doświadczenie.....więc polecam -bo jestem zadowolony
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-13 17:13
Ok. :-)

Powiedziałam to, bo moim zdaniem w dzisiejszych czasach, kiedy wszędzie można zrobić protezę z elementów dobrych firm, najważniejszy jest dobry protetyk.
Fajnie, że Tobie się powiodło. :-)))))
Nadrzędny Autor mmikucki Dodany 2016-05-06 11:43
Świetnie, że o tym piszesz, też korzystam z usług pracowni protetycznej koło Poznania http://ortopartner.pl/protezy-rak,12,pl.html ciekaw jestem Ottobocku, musze wypytać protetyka przy najbliższej okazji.
Nadrzędny - Autor ulena Dodany 2016-05-07 16:03
A cena?
Nadrzędny Autor Pawełeq Dodany 2016-07-27 20:28
Uważam, że jakakolwiek cena by nie była to warto wydać więcej i mieć solidnie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / ottobock-polecam (4947 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill