www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Leki okulistyczne (9097 - wyświetleń)
- Autor siemaquore Dodany 2016-04-25 22:07
Proszę o pomoc w doborze leku na wzmocnienie poprawę wzroku leku z LUTEINĄ. Lekarze dawniej mówili mi jaki lek kupić z ta luteina a teraz nic nie mówią tylko żeby kupić z luteina. Dowiedziałem się ze nie wszystkie leki maja ta luteinę ale w opisie ja maja wiec są to jakieś przekręty lub co najmniej naciąganie klientów chorych niedowidzących na wydatki drogich witaminowych leków na oczy. Ponadto nie podoba mi się sposób zalecania kupienia i używania leku, bo jeżeli on ma służyć faktycznie poprawie lub przynajmniej zahamowaniu postępu wady niedowidzenia to powinien być sprzedawany na receptę a nie ic sobie kup bo jest bez recepty, a fiskus co powie? mowa o fiskusie w rozliczeniach rocznych ulg za leki. Proszę o opinie tej luteiny czy ma sens czy nie ma sensu kupowania zażywania itd. Pyta o to Wasz miłośnik czytający posty a ten jest moim pierwszym.
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2016-04-26 16:17

>ma służyć faktycznie poprawie lub przynajmniej zahamowaniu postępu wady niedowidzenia<


Cudów nie ma i z tym należy się pogodzić. Witaminy, luteina nie zaszkodzi. Są wady, schorzenia, które można usunąć operacyjnie, można coś przeszczepić, można spowolnić. Jeśli lek. każe Ci kupić jakiś lek z luteiną znaczy, że mówi na odczepne - to nic nie da. :-( Niestety.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2016-04-26 17:02
Suplementy diety są do d..y i żaden porządny lekarz ich na wadę wzroku nie poleca.

Coś mi się zdaje, że zaraz reklama "wpadnie" i dlatego wywołano temat luteiny.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2016-04-27 13:26
Witam cieszę się ze padła odpowiedz i to zgodna z moimi przeczuciami tak jedna jak i druga .Nie jest to wstęp,   do reklamy ale jestem faktycznie chory na oczy i diagnoza lekarzy jest taka jak sugerujesz nie ma lekarstwa na to i nie ma metody na jej operacyjne usuniecie . Wada się pogłębia  nie nagle ale stopniowo . a zażywanie głupich suplementów jest regułą do wydawania pieniędzy" i faktycznie pacjent się czuje dobrze bo ma w kieszeni lżej" Dziękuje Wam za podbudowanie mnie w sprawie głupiego drogiego leku i na pewno więcej go nie kupie.
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2016-04-27 14:29
Ty idź do dobrego lekarza, a nie słuchaj rad na forum. Powodzenia. :-)
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-27 17:03
Skoro zdjagnozowana to co to za wada?
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2016-04-29 08:18
panie Gollum jeśliś ciekawy i z zawodu detektyw to powiem widzę cztery księżyce choć nie pije widzę podwójnie z przesuniętym obrazem widzę jedno światełko w okręgu składające się z kilkunastu światełek ale i tak jakoś egzystuje ale moja rada dla ciebie nie bądź wścibski wiadomość przedstawiona np. przeze mnie powinna ci wystarczyć do komentarza a nie prowadzić śledztwo lub uczyć się czyjejś choroby dla niewiadomo jakich celów
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-29 19:35
[usunięte]
Nadrzędny - Autor wielokropek Dodany 2016-04-29 20:48
Gollum lecz się. Nie potrafisz prowadzić zwykłej dyskusji i wymiany zdań nie wspominając o poziomie(chyba że na poziomie koryta....) Zacznij całować stópki i ćwicz na raciczkach "blondynek".
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-29 21:04 Zmieniony 2016-04-29 21:07
Poziom rozmowy dostosowuję do poziomu rozmówcy więc ty też się pierdol
Nadrzędny Autor wielokropek Dodany 2016-04-29 21:43
wyzwiska przez niedorozwiniętego gamonia nie obrażają, podkreślają tylko jego niedorozwój i brak kultury
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2016-04-29 22:52
Panie Gollum szkoda słów i nerwów dla debili popieram innych rozmówców i przychylam się do stwierdzenia lecz się tym razem nie na oczy ale na mozg bo ci padło
Nadrzędny - Autor Gollum Dodany 2016-04-30 12:22
Do ciebie i welokropniętego - mówcie sobie co chcecie, mnie to pierdoli.
Ja nie owijam w bawełnę, nie piszę półsłówkami i nie udaję intelygenta jak wy i jeszcze paru innych na tym forum. Wielkie paniska, a słoma z butów wysataje. Ja zawsze mówię/piszę to co myślę i jeśli ktoś wyżej sra jak dupę ma to niech się pierdoli. wy się do tych wysokosrających zaliczacie.

Do ciebie - jakiej odpowieidzi się spodziewałeś po takim poście jaki mi wysmarowałeś?
Grzecznie się zapytałem jaką wadę ci zdjagnozowoali i co otrzymałem?
Najpierw sumiennie spojrzyj na siebie, a potem oceniaj innych.
Nadrzędny - Autor siemaquore Dodany 2016-05-01 13:31
Panie Gollum nie jest pan dociekliwy w temacie podanym a odpowiada pan na posty . Tam wyraźnie było napisane co sadzicie o leku a nie pytanie o stawianie diagnozy forumowiczowi nauczcie się czytać ze zrozumieniem a nie psujcie tematu. Pozdrawiam życzę zdrowia i taktu
Nadrzędny Autor Gollum Dodany 2016-05-01 17:04 Zmieniony 2016-05-01 17:22
Skoro jesteś tak inteligentny to powienieneś równnież wiedzieć, że aby wypowiedzieć sią na tamat leku (zwlaszcza leku) trzeba znać chorobę, zdjagnozowaną chorobę, aby można było się wypowiedzieć w kwestii skuteczności dizłąania tego legu, zasadności jego zastosowania w danym przypadku i nieważne czy to witamina a, czy lek z latoniną czy antybiotyk - nie znając choroby jakiekolwiek doradzanie to tak jak wróżenie z fusów, a myślenie w podany przez ciebie sposób świadczy jedynie o totalnej ignorancji - kto tu barziej zasługuje na miano debila - ja który chamsko odpowiedział na chamski post czy ty ze swoją ignorancją plus obelgi w poście? Wybrałeś złego przewodnika na tym forum - wpierdala się wszędzie gdzie tylko może coś namieszać, obraża innych (ale tylko tych co sobie wzajenie dupy ni eliżą - taka jest tutaj elyta) wypisując yntelygentne formułki, ale tak jest jak się u kogoś drzazgę w oku widzi, a we własnym belka nie przeszkadza.
Nie masz racji, jesteś nieuprzejmy i głupi. I uprzedzając odpowiedź nawiązujaca do mojej wypowiedzi "pierdol się" - powtórzę - dostosowuję poziom rozmowy do poziomu rozmówcy - na chamską wypowiedź chamska odpowiedź.
Nadrzędny - Autor farkas Dodany 2017-02-15 16:12
Na poprawę wzroku bardzo dobrze działa optiker duo. Sam go stosuje bo dużo siedzę przy komputerze i zalecił mi go lekarz
Nadrzędny - Autor Jola11 Dodany 2017-02-15 17:34
Nie! farkas tylko fiksat :-) Żaden okulista nie powie, że jakieś kropelki poprawią wzrok!!!
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2017-02-15 23:23
Jeszcze moment.. i Forum zamieni się w "stoliczek" wróżek, cudotwórców i uzdrowicieli... :-( gratulacje dla moderatorów
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Leki okulistyczne (9097 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill