www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Skuter elektryczny jaki kupić (9103 - wyświetleń)
- Autor PiotrKo Dodany 2007-08-01 08:00
Mam przyjaciela z Wielkopolski, który ma przyznane dofinansowanie (12.000) na wózek elektryczny. Ze względu na znaczne przykurcze chciałby kupić skuter czterokołowy. Problem jest w wyborze. Każdy sprzedawca zachwala, ale trudniej o weryfikacje. Potwierdza to także ostrzegawczy post na tym Forum. 

Stąd moja prośba o pomoc do Państwa o niezależne informacje dotyczące:
1. Wiarygodnych, istniejących od lat na rynku sprzedawców,
2. Marek i modeli skuterów, które są sprawdzone i nie nastręczały kłopotów,
3. serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
Pozdrawiam
Piotr
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-08-08 15:18
Witam
Wejdź na stronę: www.alurehab.com.pl
Ja mam z tej firmy wózek elektryczny typu skuter. Ale nie mam garażu i stoi gdzieś tam 10 miesiąc. Upewniej się że ty masz gdzie chować. Mój kosztował około 11000,00zł.
Pozdrawiam Zygmunt
Nadrzędny - Autor ryszard1316 Dodany 2007-08-12 21:09
Właśnie odbieram MEYRY Ortocara 415 SP II, otrzymałem szereg dodatkowego w opcji wyposażenia oraz bardzo duży upust od ceny sklepowej. Dotychczas jeżdziłem trójkołowym Mini Crosserem super, mocny nie do zdarcia, w Polsce jednak brak przedstawicieli handlowych i serwisu, chociaż przez 10 lat serwis wcale nie był potrzebny. Ortocara testowałem, nowoczesny sentyment do Mini Crossera przesłania mi walory Ortocara z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.
Ortocara kupiłem w firmie ACTIVMED Bielawa polecam, można negocjować, miła i sympatyczna, rzeczowa pomoc, słowni i terminowi, dlatego też dokonuję dalszych zakupów (kule, balkonik, itp).
Nadrzędny Autor ryszard1316 Dodany 2008-10-06 16:18
To co napisałem o firmie ACTIVMED odwołuję i radzę omijać z daleka.
Nadrzędny - Autor twojmasazysta Dodany 2007-10-13 17:29
Zapoznaj się też www.elwalk.pl
Nadrzędny Autor INBAR Dodany 2008-10-14 14:45
Zapraszam wszystkich do firmy INBAR.

Prowadzimy sprzedaż skuterów i wózków elektrycznych firmy Meyra i Vermeiren dawna REHA-POL-A.

Mamy najtańsze ceny!

Drodzy Państwo nie dajcie się naciągać innym firmom na dodatkowe prezenty do zakupu wózków i skuterów bo i tak Wy za to płacicie.

Nie jesteśmy firmą, która sterczy pod PFRON-em i naciąga klientów.

Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

www.inbar.dzielnica.pl

INBAR ul. Sienkiewicza 7 83-000 Pruszcz Gdański
tel. 058/307-05-31, 0501 204-288
Nadrzędny - Autor piotr12 Dodany 2009-01-31 01:25 Zmieniony 2009-01-31 01:27
Kazdy skuter lub wozek elektryczny. Piszcie ,pytajcie i zamawiajcie: " kfpoparowscy@wp.pl "  POZNAN - POZDRAWIAM!
Nadrzędny Autor Aga01 Dodany 2009-02-21 10:42
wejdź na strone www.siegnijpopomoc.pl,tam jest podany adres firmy,pomogą:)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Skuter elektryczny jaki kupić (9103 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill