www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Fajny film dzisiaj widziałem (Strona 2) (33866 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-03-20 13:51
:-)
Znalazłem w necie taki film https://www.youtube.com/watch?v=EeCqyee914M
Wiem że to nie to co proponowałeś ale tytuł się zgadza "Lepiej być nie może" ;-)
A film z Jack Nicholson i Helen Hunt  widziałem ;-)
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2019-03-20 14:05
:-)
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-25 09:38
Zadko oglądam filmy.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2020-01-19 18:16
Podaj łapę - to film o tych co źle mówią o psach ;-) . Ku.... rde ;-) . Pogoda taka se, więc mam problem i muszę wymagać od siebie .filmy się powtarzają i trzeba się więcej ruszać . Biblioteka się przypomina, że czas ją odwiedzić. Jaką książkę ??? ...tylko nie kryminały . Pozdrawiam .
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2020-01-20 23:15
Polecam roczniki z tytułem " Miś" mogą być też świerszczyki ale nie dla dorosłych ;-) chociaż …...
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-06 12:53
"Lepiej być nie może" bardzo fajny film. Lubię bardzo Nickolsona. Trochę z innej półki ... to ostatnio widziałem "Niewinne" (chyba polsko-francuska produkcja)
Nadrzędny - Autor Szuwi Dodany 2019-03-28 15:00
Nie wiem czy ktoś jeszcze nie widział tego filmu, bo w ostatnim czasie bardzo o nim głośno, ale polecam Narodziny Gwiazdy z Lady Gagą. Nie byłem zupełnie przekonany do filmu i nie miałem ochoty jego oglądać. Jednak któregoś wieczoru miałem okazję u znajomych obejrzeć oraz jestem pod wrażeniem. Świetna obsada, bardzo dobry scenariusz. Oraz co najważniejsze film sam w sobie ogląda się bardzo dobrze. Lady Gaga pokazała w nim, ze ma prawdziwy talent. Nie tylko aktorski.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-05-07 13:18
Nie widziałem , ale podchodzę do tematu jak Ty przed obejrzeniem :-)
Nadrzędny Autor anka99 Dodany 2019-11-27 15:53
Różności można oglądać w internecie. Dla mnie komfort oglądania jest wtedy jak mam wielki ekran. Dlatego zainwestowałam w projektor https://www.oleole.pl/projektory-multimedialne,_BenQ.bhtml Bardzo przyjemnie się ogląda filmy dzięki niemu. Nie potrzeba nic więcej jak tylko trochę miejsca, ścianę.
Nadrzędny - Autor rozan Dodany 2019-04-01 13:10
Niedawno oglądałem ciekawy film na netflix 'przebudzenia' oparty na faktach. O osobach będących w śpiączce przez około 30 lat, którym pewien lekarz postanawia podać lek na inną chorobę co powoduje że pacjenci się wybudzają. Lek jest bardzo skuteczny ale po jakimś czasie przestaje działać. Film jest z 1990 roku i się zastanawiam czy został wynaleziony jakieś lek skuteczny w tej chorobie na stałe? Polecam obejrzeć.

Pozdrawiam
https://helpik24.pl/
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-05-07 13:21
Reklama sklepu medycznego. Może kogoś zainteresuje.
A film, zainteresowałeś mnie.
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-05-07 13:16
Co prawda jeszcze go nie widziałem" botoks" ale tak go reklamują jako tajemnice służby zdrowia. Zobaczymy co to za tajemnice. Podobno w będzie dzisiaj w polsacie?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-09-14 19:55
Oglądam film "Kobiety mafii" coś tam o nim słyszałem ale .... mam  nadzieję , że nie okaże się zmarnowanym czasem ;-)
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2019-09-14 21:19
Oglądałam kilka odcinków, co ciekawe jeden z mafiozow pochodził z mojej okolicy, matka bardzo ciepło o nim mówiła. Wszyscy ci dranie bardzo dbali o swoje kobiety - jednak wymagali bezwzględnej lojalności. Jedna z żon zapłaciła za zdradę utratą pozycji społecznej, a nawet brakiem kontaktu z synem. Tam nie ma wybacz.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-09-16 19:39
I co z tymi mafiozami, podobał Ci się film, o którym oglądałeś, może Słowik?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-09-17 00:40
Typowy polski film sensacyjny z wieloma scenami (niektórymi mocnymi)związanymi z seksem ale akcje bez polotu.
Nie, nie podobał mi się.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-09-17 13:31
Lubię filmy akcji, bo tylko w takich filmach kładą nacisk na dialogi ;-)) . KU...de ;-)). ps. Pew`nie dam się namówić na wyjście do kina na Daownton Abbey . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2019-09-17 14:44
Temperatura ok 15 stopni idalna do kina ;-) idz na film "Król lew"  albo  ewentualnie "Polityka" to nam jakiś opis własny zamieścisz.
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2019-09-17 13:50
Źle postawiłam pytanie, ten film nie może się podobać, nie jest na pewno filmem sensacyjnym, raczej umieściłabym go z gatunku dokumentu. Mnie takie filmy ciekawią.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-09-18 20:40
fajny film dzisiaj widziałem, w fajnym towarzystwie . Zobacz, bo warto, choćby dla samych dialogów. Film mówi o przemijaniu i łamaniu stereotypów . O tradycji iii    i oceń sam :-).  
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-09-18 22:56
Domyślam się że piszesz o" Daownton Abbey " ?
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-09-19 11:40
Tak. Bajka, ale dobra bajka z nadzieją na lepsze jutro i te dialogi .Warto zobaczyć, bo jak wyjdą z Unii to bedą na cenzurowanym ;-) .
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-04 12:59
Amalian poszukaj może necie jak nie oglądałeś

> "Nietykalni" komediodramat, Francja 2011 


fajny i do przemyślenia też coś pozostaje.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-11-04 14:21
i ja tam byłem(w kinie) i go zobaczyłem :-) . Film, który uczy nas postrzegania świata i ludzkich potrzeb . Nie są one -dla wszystkich, te same . Jak i trafianie w potrzeby, tak by je zrozumieli ci do których były adresowane;wózkowicz, który zapomniał co to jest szybka jazda samochodem. Czy notorycznie blokujący wyjazd z posesji kierowca, źle zaparkowanym samochodem . Każdemu tylko tyle by zrozumiał;) . Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-06 13:10
ja na tv, drugi raz i nie żałuję czasu który musiałem na to poświęcić.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2019-11-19 12:18
Nie lubię oglądać kilka razy ten sam film, za to czytać tą samą książkę mogę . Pozdrawiam skazany na shawshank ;-).
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-19 13:45
Miałem kolegę który 11razy oglądał "wejście smoka" z Brusem i nie żałował kasy na bilet do kina
:-).
Przy okazji Andrzej pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2019-11-19 16:05
I po jedenastym razie drzwi do mieszkania otwierał "z kopa"?
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-11-20 21:09
Raczej nie. On miał problem nawet z uniesieniem nogi i różnymi wywijasami. Może jego niepełnosprawność tak mu dopiekała, ze chciał być taki jak ci na filmie?
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-05 11:20
ja ostatnio widzialem film bajke opowiesc prawdziwa o 7 krasnolutkach
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2019-12-05 15:55
I takie filmy nie dołują i naprawdę nie muszą być prawdziwe ;-)
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2020-01-19 14:03
Psy, k..wa Psy . Dialog to majstersztyk, który zmusza widza do myślenia jak przeżyć ;-)) . Pozdrawiam :-).
Nadrzędny Autor Kropek Dodany 2020-01-20 23:19
Fusible merde, pitę: wszystko po polsku ;-) encyklopedia przekleństw. Czymś trzeba widza zachęcić ;-)
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-02-03 12:19
To zależy, dobrą komedię mogę oglądać kilka razy, kryminał nie zawsze .... :-D
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2019-12-10 11:50
Miałem okazję najpierw przeczytać książkę, a później obejrzeć film. Wzruszająca jest ta scena końcowa.
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2020-02-26 13:41 Zmieniony 2020-02-26 13:44
Dwie pary koni nie wyciągną mnie z domu, jak jest zimno , brzydko i zadymienie wzrasta . Dinozaury by wymarły, oddychając takim powietrzem. Wyjść??? Trzy pary wystarczyły ;-) . Byłem na koncercie/imprezie Queen Symfoniczne-była część kulturalna w marynarkach, krawatach czy muszkach . Muzyka bardziej wytonowana, spokojna . Basista smętnie trwał przy smyczku a pani na wiolonczeli zasypiała ;-) .Mam cos z ogrodnika-lubię przesadzać ;-) ale druga część była znacznie żywsza . Pan z kontrabasu zrobił gitarę a panie ze skrzypiec gitary ;-)). Działo się...Oj działo się . We are the champions . Co ?? Każdy śpiewał co umiał i jak umiał:) . Ale śpiewał :-) .Konie już czekają ;-). Pozdrawiam:).
Nadrzędny - Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-02 12:56
Skąd wzięłaś te trzy pary koni? Możesz podesłać je do mnie? ;-)
Nadrzędny - Autor Kropek Dodany 2020-03-02 13:57
Rysiek masz ochotę iść do kina?
Nadrzędny Autor rysiek kawecki Dodany 2020-03-05 13:08
Generalnie czekam na wiosnę, żeby wyfrunąć z domu :-)
Nadrzędny Autor buduj Dodany 2020-03-01 17:03
Każdy film, który zrobił na nas wrażenie NALEŻY obejrzeć 3x. 1 raz oglądamy dla fabuły, 2 x dla treści, trzeci dla CAŁOŚCI.
Najwspanialsze/najfajniejsze filmy z 2019 r. do tego Oskarowe: :-) " Pewnego razu w Hollywood" : wspaniała kreacja Brada Pita. Z moim zdaniem zgodziła się Akademia i dostał Oscara! :-) Osobiście dałabym Oscara też psu, który tam zagrał ;-) w postaci super befsztyków.;-) "Astronauta" z udziałem Brada też był świetny. Są filmy nigdy nie nagrodzone, które zrobiły na nas wrażenie i mają przekaz, np. "Constantin". Ewidentna, a nawet nachalna anty reklama palenia papierosów, krytyka koncernów tytoniowych.
Nadrzędny Autor korneliusz10 Dodany 2020-06-15 14:15
w temacie filmów polecam portal Vod1. Piszą tam gdzie najtaniej online obejrzeć dany film lub serial. Oto link do portalu: https://vod1.pl  Korzystam i oszczędzam.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Fajny film dzisiaj widziałem (Strona 2) (33866 - wyświetleń)
1 2 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill