www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie rehabilitacyjne (1905 - wyświetleń)
- Autor goska38 Dodany 2016-08-09 13:03
Witam mam pytanie choruje na chorobe Parkinsona mam 38 lat byłam na komisji w zusie i otrzymalam swiadczenie na 4 miesiace ,dzis przyszlo mi pismo ze został zgloszony zarzut wadliwosci orzeczenia lekarskiego,dzwonilam do zus to mi powiedziano ze bede wzywana az do Warszawy na komisje niewiem o co tu chodzi?Jak dlugo sie czeka na taka komisje i czemu ona słuzy?                                          

                                                                                                                                                                                                                         
Nadrzędny Autor piotrek5728 Dodany 2016-08-09 18:32
Proste komuś a najprawdopodobniej Przewdniczący Komisji Lekarskich złożył zarzut wadliwości Orzeczenia Lekarza Orzecznika i będzie Komisja Lekarska w osobie 3-ch lekarzy którzy wydadzą nowe Orzeczenie Komisji tzn. Utrzymają, Zmienią dotychczasowe potem będzie poczta DECYZJA ZUS. Komisja będzie w granicach 15 dni i wcześniej wezwanie pocztą. Jeśli trzeba dojechać jest możliwy zwrot kosztów podróży przez ZUS. Czekać trzeba teraz na termin.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / świadczenie rehabilitacyjne (1905 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill