www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Endoproteza stawu kolanowego Wrocław (2249 - wyświetleń)
Autor Kasia_K Dodany 2016-08-11 08:14
Cześć

Jestem osobą nową, ale mam poważny problem i bardzo liczę na waszą pomoc.

Chodzi o to, że będzie u mnie wstawiana endoproteza stawu kolanowego we Wrocławiu. Od lat cierpię na ból kolana (skutek wielu lat uprawiania sportów) i staw jest bardzo zniszczony. Po prostu muszę iść na zabieg. Niestety w ramach NFZ terminy są z kosmosu. Około dwóch lat czekania. Nie mam tyle czasu, zwłaszcza, że stan kolana się stopniowo pogarsza. Obawiam się, że za jakiś czas nie będę w stanie już nawet chodzić do pracy. Podjęłam więc decyzję, że wolę operację zrobić prywatnie. I tu właśnie pojawia się moje pytanie. Gdzie we Wrocławiu jest dobra klinika, która to robi? Gdzieś w odmętach internetu coś tam wyszukałam (http://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacjentow/oferta/ortopedia,140.htm), ale wiecie jak jest z lekarzami. Mi chodzi o naprawdę dobrego specjalistę. Endoproteza to poważna sprawa i chcę aby była zrobiona dobrze. Tak abym mogła wrócić do w miarę normalnego funkcjonowania. Ciężko jest żyć z ciągłym bólem nogi. O problemach z poruszaniem już nie będę wspominać.

Bardzo liczę na wasze rady. Wiem, że wśród was są ludzie z endoprotezami. Znalazłam nawet jakiś stary temat na tym forum (http://forum.niepelnosprawni.pl/topic_show.pl?tid=6748). Wolę jednak zapytać tutaj (na świeżo), aby mieć pewność, że ktoś odpowie. Przede wszystkim zależy mi na kontakcie do dobrych klinik. Linki, numery telefonów, nawet nazwiska lekarzy to będzie coś. Ale oczywiście rady też będą cenne. Zwłaszcza od osób z odpowiednim doświadczeniem.

Z góry wszystkim bardzo dziękuje! Dla was to może być nic, a dla mnie sprawa jest ważna. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Endoproteza stawu kolanowego Wrocław (2249 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill